Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

Eredmények 2019/2020

Korábbi évek eredményei 2008-tól »

Torna Diákolimpia B kategória Városi Döntő 2020. 01. 11.

Torna Diákolimpia B kategória Megyei Döntő 2020. 01. 18.

Egyéni összetett 1. hely

Zahorecz Áron 12.E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020.01.21.

 

B 33 Kosárlabda Torna Megyei Döntő 2019. 12. 18.

3. hely

Pontyos István 12.E

Ribányi Soma 12.B

Gergely Péter 12.A

Warta Benedek 10.C

Felkészítő tanár:

Pukli Tamás

2019.12.20.

 

B 33 Kosárlabda Torna Megyei Döntő 2019. 12. 16.

4. hely

Fekete Fruzsina 11.E

Bodor Anna 11.D

Molnár Viola 11.A

Földing Anna 10.D

csoport 3. hely

Király Petra 12.D

Tolnai Sári 12.B

Pifkó Petra 12.C

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

2019.12.20.

 

Futsal Diákolimpia Megyei Döntő 2019. 12. 09.

5. hely

Bozóki Máté László 10.B

Kiss Máté Áron 10.B

Lacza Soma Béla 11.E

Lenti Csanád 10.E

Monori Botond 11.E

Simon Balázs Antal 11.E

Stefánovics Bálint 10.E

Nagy Jeromos 10.E

Váradi Donát 10.B

Zachár Gergő Gyula 11.E

Felkészítő tanár: Pukli Tamás

2019.12.09.

 

II. Garay Kosárlabda Torna Szekszárd 2019. 12. 06.

3. hely

Bodor Anna 11.D

Czuczor Kinga 9.B

Debertin Erika 12.D

Fekete Fruzsina 11.E

Király Petra 12.D

Kiss Karina 10.A

Nagy Nikolett 12.B

Pifkó Petra 12.C

Schutzman Alíz 10.A

Takár Anada 12.E

Tolnai Sára 12.B

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

2019.12.09.

 

Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő Kecskemét 2019. 12. 04.

VI. kcs lányok 1. hely

Ginder Gitta 11. E

Kékkői Réka 11. E

Mangó Gréta 10. B

Lázár Patrícia 10. D

Háber Melani 10. D

Torma Boglárka 11. C

 

 

V. kcs fiúk 1. hely

Popovics Dávid 9. A

Hochschorner Ferenc 11. E

Klippel Bence 10. D

Tabó Krisztián 10. D

Szabó Barnabás 10. D

VI. kcs fiúk 3. hely

Bende Áron 12. C

Hochschorner Ferenc 11. E

Klippel Bence 10. D

Tabó Krisztián 10. D

Szabó Barnabás 10. D

Felkészítő tanár: Bábics Péter

Fényképek »

2019.12.05.

 

Futsal Diákolimpia Megyei Elődöntő 2019. 11. 26.

1. hely

Bozóki Máté László 10.B

Kiss Máté Áron 10.B

Lacza Soma Béla 11.E

Lenti Csanád 10.E

Monori Botond 11.E

Simon Balázs Antal 11.E

Stefánovics Bálint 10.E

Steinbach Dominik 10.B

Váradi Donát 10.B

Zachár Gergő Gyula 11.E

Felkészítő tanár: Pukli Tamás

2019.11.26.

 

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2019. 11. 19.

3. hely

Kovács Dragan 12.C csapatkapitány

Damásdi Miklós 9.B

Dravecz Barnabás 9.C

Horváth Barna 9.B

Komlai Kolozs 9.C

Kovács János Olivér 10.C

Kövesi-Nagy Mihály 12.C

Léner Hunor 10.E

Reith Rómeó 10.C

Vida Péter 9.A

Warta Benedek 10.C

Felkészítő tanár: Pintér László

2019.11.19.

 

Röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő 2019. 11. 13.

Csoport 3. hely

Kóródi Fanni 12.C csapatkapitány

Gubányi Gitta 12.C

Kékkői Réka 11.E

Kőhegyi Kata 11.A

Pásztor Emma 10.E

Petőfi Gréta 10.A

Pietras Emma 11.E

Sántavy Laura 11.D

Somogyi Eszter 11.E

Szabó Stefánia 12.B

Weichardt Barbara 11.D

Felkészítő tanár: Pintér László

2019.11.14.

 

Floorball Diákolimpia Megyei Döntő 2019. 11. 06.

VI. kcs lányok 1. hely

Ginder Gitta 11.E

Kékkői Réka 11.E

Torma Boglárka 11.C

Lázár Patrícia 10.D

Háber Melani 10.D

Mangó Gréta 10.B

 

VI. kcs fiúk 1. hely

Bende Áron 12.C

Hochschorner Ferenc 11.E

Klippel Bence 10.D

Tabó Krisztián 10.D

Szabó Barnabás 10.D

 

V. kcs fiúk 1. hely

Erős Levente 8.A

Popovics Dávid 8.A

Hochschorner Ferenc 11.E

Klippel Bence 10.D

Tabó Krisztián 10.D

Szabó Barnabás 10.D

 

Felkészítő tanár: Bábics Péter

2019.11.07.

 

Futsal Diákolimpia Megyei Selejtező 2019. 11. 05.

2. hely a csapat továbbjutott a Megyei Döntőbe

Bozóki Máté László 10.B

Csete Márton 10.B

Kiss Máté Áron 10.B

Lacza Soma Béla 11.E

Léner Hunor 10.E

Lenti Csanád 10.E

Monori Botond 11.E

Simon Balázs Antal 11.E

Stefánovics Bálint 10.E

Váradi Donát 10.B

Zachár Gergő Gyula 11.E

 

Felkészítő tanár: Pukli Tamás

2019.11.05.

 

Sportlövészet Diákolimpia Megyei Döntő 2019. 10. 18.

Zártirányzékú légpuska 40 lövéses versenyszám

1. hely Storcz Júlia 12.D

 

 

 

 

 

 

 

3. hely Somogyvári Flóra 9.C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyíltirányzékú légpuska 20 lövéses versenyszám

5. hely Juronics Máté 11.B

2019.10.21.

 

Rókaűzők váltó futóverseny Pécs és Kaposvár között 2019. 10. 05.

1. hely

Moldován Csenge 8.A

Schauermann Barnabás 12.C

Molnár Gyula a Ciszterci Nevelési Központ tanára

Valler Tamás 10.A

Wolf Hanna 9.D

Lomb Ádám 12.C

Kresz Péter volt diákunk 12.A (2019)

Mészáros András 9.D

Varga Boróka 12.B

Soproni Tamás 12.A

Gyenizse Nagy András 10.C

Ortmann Anna 10.C

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

Fényképek »

2019.10.08.

 

Országos Haditorna Verseny Megyei Döntő 2019. 09. 25.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Csapat (1047) 10. hely

Mester Ádám 11.A csapatkapitány

Cano-Krommer Dániel 11.A

Lukács Illés Sebestyén 11.A

Nyisztor Álmos 10.C

2. Csapat (Hadmalacok) 12. hely

Benkő Bernadett 12.C csapatkapitány

Hajas Ádám 12.D

Horváth Bendegúz 11.A

Váradi István 12.A

3. Csapat (Sánta róka) 16. hely

Bodó Bendegúz 9.C csapatkapitány

Nyisztor Bence 10.C

Said Péter 10.E

Fényképek »

2019.09.25.