Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

Fényképgaléria

2018/2019

KIDS-Kupa Labdajátékok Budapest 2019. 06. 01-02.

KIDS-Kupa Atlétika Albertirsa 2019. 04. 26.

ANK-Fodor Tiborné Röplabda Emléktorna 2019. 04. 26.

Katolikus Iskolák Országos Vívó Versenye 2019. 04. 13-14.

Kosárlabda "B" Kategória Diákolimpia Országos Döntő 2019. 04. 5-7.

Vívó Diákolimpia Országos Döntő 2019. 03. 29.

Mezei Futás Diákolimpia Megyei Döntő 2019. 03. 26.

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő 2019. 01. 28.

B33 Decathlon Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 12. 10.

Floorball Diákolimpia Országos elődöntő 2018. 12. 06.

Nemzeti Kosárlabda Akadémia pályaavató ünnepély 2018. 12. 01.

Kispályás Floorball Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 11. 12.

Országos Haditorna Verseny Megyei Döntő 2018. 10. 03.

VIII. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2018. 09. 29.

Rókaűzők Váltó futóverseny Pécs és Kaposvár között 2018. 09. 29.

 

2017/2018

Katolikus Iskolák Vívó Edzőtábora 2018. 06. 16-19.

Testnevelő tanárok csapatépítő programja 2018. 06. 01.

KIDS-Kupa Kisvárda 2018. 05. 25-27.

Vendégünk volt Kenderesi Tamás olimpiai bronz érmes úszó 2018. 05. 23.

Országos Vívó Diákolimpia Budapest 2018. 04. 13-15.

Amatőr Úszó Diákolimpia Országos Döntő Hódmezővásárhely 2018. 03. 23.

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 03. 10.

Katolikus Iskolák Országos Vívó Versenye 2018. 03. 03.

Kosárlaba Diákolimpia "B" kategória Országos döntő 2018. 03. 02-04.

Csörgőlabda bemutató óra 2018. 02. 22.

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 02. 18.

Amatőr röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő 2018. 01. 20.

Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő Kecskemét 2017. 12. 13.

B33 Kosárlabda Diákolimpia 2017. 12. 13.

Speciális Olimpia 2017. 12. 2-3.

Vízilabda Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 11. 27.

Floorball Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 11. 15.

Horvát Adolf Olivér emléktúra 2017. 11. 11.

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 11. 11.

Szent Márton Vívó Kupa Pannonhalma 2017. 11. 4-5.

VII. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2017. 09. 30.

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2017. 09. 30.

Magyar Honvédség által szervezett Honvédelmi Haditorna verseny 2017. 09. 13.

 

2016/2017

Katolikus Iskolák Vívó Edzőtábora Pannonhalma 2017. 06. 23-25.

Úszó Diákolimpia Országos Döntő Debrecen 2017. 06. 24.

Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál lángja Pécsett 2017. 06. 04.

Hősök napja járőrverseny 2017. 05. 27.

Katolikus Iskolák Országos Vívó Versenye 2017. 05. 15.

Az év sportosztálya eredményhirdetése 2017. 05. 04.

Országos Sulivívó Verseny Budapest 2017. 04. 27. Vívó Diákolimpia Országos Csapatverseny 2017. 04. 29.

Récsei Rita riói élménybeszámolója 2017. 04. 26.

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntő 2017. 04. 7-9.

KIDS úszás 2017. 04. 8.

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 03. 29.

Eszéki Nemzetközi Párbajtőr Verseny 2017. 03. 25.

Lány kosárlabda házibajnokság 2017. 02. 02-11.

KIDS Torna 2017. 03. 04.

Bábics Péter tanár úr floorball bemutató órája 2017. 02. 20.

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 02. 19.

Sítábor Puy St. Vincent 2017. 01. 20-29.

Vízkereszt Vívó Verseny 2017. 01. 07.

Kézilabda Diákolimpia Megyei Döntő 2016. 11. 21.

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő lányok 2016. 11. 19.

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő fiúk 2016. 11. 12.

Vívó Edzőtábor a Ciszterci Nagy Lajos Gimnáziumban 2016. 11. 11.

Szent Márton Vívóverseny 2016. 10. 05.

VI. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2016. 10. 01.

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2016. 10. 01.

Sárosi Laura tollaslabdázó olimpikon, iskolánk volt tanulója (2011) a Nagy Lajosban 2016. 09. 21.

 

2015/2016

Vívótábor Esztergom 2016. 06. 23-26.

Országos Tájfutó Diákolimpia Eger 2016. 05. 21-22.

KIDS-Kupa Debrecen 2016. 05. 20-21.

Katolikus Iskolák Párbajtőr Versenye 2016. 05. 14.

Túra Lajos-forrás 2016. 04. 16.

Torna Diákolimpia Országos Döntő 2016. 04. 10.

KIDS Úszás 2016. 04. 02.

Úszó Diákolimpia Országos Döntő 2016. 03. 18.

KIDS Mezei Futás Balassagyarmat 2016. 03. 18.

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő 2016. 03. 06.

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő 2016. 02. 14.

Vízkereszt Kupa Párbajtór Verseny 2016. 01. 09.

Szent Márton Vívó Olimpia Pannonhalma 2015. 11. 22.

KIDS-Kupa Floorball Bajnokság Balassagyarmat 2015. 11. 21.

Kézilabda Diákolimpia Megyei Döntő 2015. 11. 19.

Kézilabda Diákolimpia Megyei Döntő 2015. 11. 17.

Széchenyi Kézilabda Kupa 2015. 11. 10.

Atlétika Diákolimpia Mezei Futás Megyei Döntő 2015. 10. 20.

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2015. 10. 03.

Csokonay Kézilabda Emléktorna 2015. 09. 30.

V. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2015. 09. 26.

 

2014/2015

KIDS-Kupa Budapest 2015. 06. 05-06.

Katolikus Iskolák Párbajtőr Versenye 2015. 05. 23.

Országos Tájfutó Diákolimpia Zánka-Diszel 2015. 05. 16-17.

Amatőr Kézilabda Megyei Döntő 2015. 03. 24.

Vívó házibajnokság 2015. 03. 10.

Úszó Diákolimpia Országos Döntő 2015. 03. 07.

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő 2015. 02. 16.

Széchenyi Amatőr Kézilabda Kupa 2014. 11. 27.

Túra Sasrét 2014. 11. 15.

Széchenyi Kézilabda Kupa 2014. 11. 27.

Túra Rékavölgy 2014. 11. 9.

Katolikus Iskolák Vívó Találkozója Pannonhalma 2014. 10. 17-19.

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2014. 10. 03.

IV. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2014. 09. 27.

 

2013/2014

Korcsolyázás 9.A 2013. 12. 11.

Vívó házibajnokság 2013. 12. 10.

Mikulás túra 2013. 12. 8.

Tollaslabda házibajnokság 2013. 12. 4.

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2013. 10. 9.

III. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2013. 09. 28.

"Hauni" futás 2013. 09. 27.

Őszi első túra 2013. 09. 21.

Nike Budapest félmaraton 2013. 09. 8.

 

2012/2013

KIDS Atlétika Pécs 2013. 04. 19-20.

Lány kosárlabda házibajnokság 2013. 03. 10.

Túra Jakab-hegy 2012. 10. 20.

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2012. 10. 13.

II. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2012. 09. 29.

 

2011/2012

Honvédelmi verseny Taszár 2012. 05. 24.

KIDS-Kupa Kecskemét 2012. 05. 18-20.

Röplabda Diákolimpia VI. kcs. Megyei Döntő 2011. 12. 10.

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2011. 10. 08.

I. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2011. 09. 29.

Honvédelmi verseny Taszár 2011. 09. 16.

 

2010/2011

Lány kosárlabda házibajnokság 2011. 02.

Sítábor, Faak am See, (Gerlitzen) 2011. 01. 14-19.

"Mikulás Kupa" Vívó Házibajnokság 2010. 12. 09.

Egyed Mihály Sportcsarnok névadó ünnepély 2010. 09. 29.

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2010. 09. 25.

 

2009/2010

KIDS-Kupa Budapest 2010. 05. 28-30.

Lány kosárlabda házibajnokság 2010. 05. 12.

Amatőr Kosárlabda Országos Bajnokság 2010. 03. 26-28.

Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság 2010. 03. 08.

Honvédelmi verseny Taszár 2009. 10. 02.

Honvédelmi verseny Taszár 2009. 09. 16.

 

2008/2009

Hadipróba 2009 Tata, Országos verseny 2009. 04. 23.

Hadipróba 2009 Pécs, 2009. 04. 06.

Röplabda Házibajnokság 2009. 01. 28 - 02. 28.

Lány kézilabda Házibajnokság 2008. 10.

 

2007/2008

Akrobatika 2008.

Országos Vívó Diákolimpia Miskolc 2008. 04 26.