Dr. Árokszállássy Zoltán Országos Biológia Verseny

Szélig Bence12.C7. helyNyisztor Zsolt

Madarak és fák napja Csapatverseny

Csonka Zétény, Tarnai Ákos, Törő András7.A3. helyCsikyné Radnai Éva

Fodor József Országos Biológia Verseny

Frim Levente11.B6. helyCsikyné Radnai Éva
Horváth Sarolta11.B6. helyCsikyné Radnai Éva
Vannai Dalma11.A8. helyJánosi László
Szabó Szonja11.B10. helyCsikyné Radnai Éva
Hencz Katalin12.D9. helyBodáné Gálosi Márta, Kósa Anna
Schmalcz Dániel12.D15. helyBodáné Gálosi Márta, Kósa Anna
Milos Mercédesz12.D19. helyBodáné Gálosi Márta, Kósa Anna

OKTV

Szélig Bence12.COKTV II. fordulóba jutottNyisztor Zsolt
Bedics Viktor12.COKTV II. fordulóba jutottNyisztor Zsolt
Kanyar Barnabás12.COKTV II. fordulóba jutottNyisztor Zsolt
Müller Kristóf12.COKTV II. fordulóba jutottNyisztor Zsolt
Tizedes Cecília12.COKTV II. fordulóba jutottNyisztor Zsolt
Kis Benedek12.COKTV II. fordulóba jutottNyisztor Zsolt

I. Világháborús Emlékverseny

Bedő Zsigmond, Benkő Fanni, Szilovics Lilla10.DII. helyHosszú Csaba

OKTV

Frim Levente11.BII. fordulóba jutottCsikyné Radnai Éva

KPSZTI által a Szent Márton-év alkalmából kiírt német műfordítási pályázat

Nagy Tamás12.C3. helyBoda Zsuzsanna

KÖKÉL KERESD A KÉMIÁT ORSZÁGOS LEVELEZŐVERSENY

Lettner Hanna11.C1-3. helyMostbacher Éva, Jánosi László

KÖKÉL Gondolkodtató Országos Példamegoldó Verseny

Várda Ernák12.C1.helyMostbacher Éva, Petcz Andrea

KUTDIÁK Országos Prezentációs Verseny

Makkos Kata - Plehel Nóra11. C1. helyezésHosszú Csaba

Hevesy György Országos Kémiaverseny

Csonka Zétény7.A15.Jánosi László

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Minores kategória

Korosecz Lilla9.DDicséretLászló Levente
Kovács Bence9.CDicséretLászló Levente
Réhm Zoltán9.CDicséretLászló Levente

Kalmár László Matematikaverseny

Laki Anna8.A12. helyezett (országos)Pánczél Róbert

TUDOK Esszé pályázat

Fekete Krisztina12.COrszágos I.Nyisztor Zsolt

Kökél Kémia idegen nyelven Országos szakfordító verseny

Kollár Johanna 10.A5. helyezett (a 2. fordulóban)Jánosi László, Horváthné Bakos Andrea

Országos Atlétika Diákolimpia

Tovább »

Országos Tájfutó Diákolimpia

Tovább »

Zipernowsky Matematika Kupa

Kis Dávid9.Cegyéni 3. helyezettPánczél Róbert
Kulcsár-Szabó András9.Aegyéni 7. helyezettSzelesteiné Czopf Krisztina
Merkl Gergely9.Cegyéni 9. helyezettPánczél Róbert
Schulteisz Ábel9.Cegyéni 10. helyezettPánczél Róbert
Farkas Maja10.Adicséretet kapottSzelesteiné Czopf Krisztina
Iskolánk 9. évfolyamos csapata2. helyezett
Iskolánk 10. évfolyamos csapatadicséretet kapott
Iskolánk csapata3. helyezett

KIDS-Kupa

Tovább » Bábics Péter, Farkasné Bocskor Anikó, Pukli Tamás,

Katolikus Iskolák Párbajtőr versenye

Tovább » Haraszti Krisztina

Kecske-kupa (kecskeméti országos matematikaverseny)

Laki Anna, Nyisztor Sarolta, Pálinkás Anna, Szinger Eszter8.A3. helyezés (országos)Pánczél Róbert

Tiéd a szótár! Országos nyelvi és nyelvhasználati verseny -német nyelv

Győri Gréta12.Cországos 1. helyBoda Zsuzsanna
Szécsényi Blanka12.Bországos 1. helyBoda Zsuzsanna
Katyi Zsombor12.Dországos 1. helyBoda Zsuzsanna
Retkes Ádám12.Cországos 1. helyBoda Zsuzsanna

KÖKÉL Gondolkodó Országos Kémiaverseny

Várda Ernák12. CI. helyMostbacher Éva és Petz Andrea

Irinyi János Országos Kémiaverseny

Kis Dávid9.C10Mostbacher Éva
Merkl Gergely9. C23Mostbacher Éva
Wéber Márton9.C10Jánosi László
Hernádi Zsófia10. C9Mostbacher Éva
Varga Dorottya10. A19Jánosi László és Mostbacher Éva

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább »

Labdarúgás Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Papp Tamás

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei döntő

Foster Dóra Liza10.bkülöndíjSomosné Molnár Katalin

Kitaibel Pál Biológia Verseny

Dukai Bálint10.COrszágos DöntőNyisztor Zsolt
Kollár Johanna10.AOrszágos DöntőBodáné Gálosi Márta
Tamás Bendegúz és Botz Virág9.COrszágos DöntőCsikyné Radnai Éva

Földgömb Országos Földrajzverseny

Szili Ákos és Fazekas Dávid11.C25. helyDömény Anita

Less Nándor Földrajzverseny

Kiss Dávid9.COrszágos DöntőPete József

Tájfutó Diákolimpia Baranya-Somogy-Tolna Megyei Döntő

Tovább »

Kalmár László Megyei Matematikaverseny

Laki Anna8.A1. helyezett (országos)Pánczél Róbert
8. csapat (Laki Anna és Füleki Máté)8.A1. helyezett (országos)Pánczél Róbert

Kazinczy Szép magyar beszéd Kárpát-medencei döntő

Tarlós Ferenc11.BKazinczy-éremSomosné Molnár Katalin

Jedlik Ányos fizikaverseny megyei fordulója

Csonka Zétény Előd7.A1.Raics Katalin
Kati Linda7.A1.Raics Katalin
Takács Borbála 7.A2.Raics Katalin
Jávor Kincső 7.A4.Raics Katalin
Cano-Krommer Dániel7.A6.Raics Katalin
Piffkó Dániel8.A1.Jéhn János - Raics Katalin
Füleki Máté8.A5.Jéhn János - Raics Katalin
Merics Márton8.A5.Jéhn János - Raics Katalin
Gergely Péter8.A6.Jéhn János - Raics Katalin
Merkl Gergely9.C1.Jéhn János

Fizika OKTV Döntő

Révész Levente12.A18.Raics Katalin - Jéhn János

OKTV Döntő Német nyelv

Pethő Borbála12.B15. helyDr. Csekőné Kádas Klára

Matematika OKTV II forduló

Knoch Júlia11A.Döntőbe jutottPáll Csaba

Torna Diákolimpia Országos Döntő

Tovább » Futó Éva

III. Fodor Tiborné Röplabda Emléktorna

Tovább » Pintér László

KIDS Úszás Kecskemét

Tovább » Bábics Péter

Úszás Diákolimpia Országos Döntő Miskolc

Tovább » Bábics Péter

KIDS Mezei futás Balassagyarmat

Tovább » Haraszti Krisztina

24. Károly Ireneusz Fizika Verseny

Benkő Csaba, Grünfelder Balázs12.6. helyJéhn János és Raics Katalin
Kökény Anita, Varga Dániel7-8KülöndíjJéhn János és Raics Katalin
Merkl Gergely, Weisz Pál9-102. helyJéhn János és Raics Katalin
Merkl Gergely9.C1. helyJéhn János és Raics Katalin

OKTV kémia döntő

Várda Ernák12.C4. helyMostbacher Éva, Petz Andrea

Tiéd a Szó-Tár! nyelvi verseny -német nyelv- középiskola kategória

Poór Veronika10.Dregionális döntőbe jutottBoda Zsuzsanna
Kocsis Kata10.Dregionális döntőbe jutottBoda Zsuzsanna
Vágyi Adelheid10.Dregionális döntőbe jutottBoda Zsuzsanna

TUDOK Kárpát-medencei Döntő

Makkos Kata11.CHelytörténet: NagydíjHosszú Csaba
Plehel Nóra11.CHelytörténet: NagydíjHosszú Csaba
Fitt Andrea12.EHelytörténet: Első díjHosszú Csaba
Tüzes Dorottya11.CKörnyetetudomány: Külön díjCsikyné Radnai Éva
Szabó Levente10.AKözgazdaság-néprajz: Külön díjHuszár Ferenc

Kulin György Országos Csillagászati Verseny Döntő

Knoch Júlia11.A7. hely

XI. Apáczai Csere János Matematika Kupa

Laki Anna8.A1. helyezettPánczél Róbert
Iskolánk Csapata 8.A3. helyezettPánczél Róbert

Bátaszéki Matematikaverseny

Laki Anna8.A4. helyezett (országos)Pánczél Róbert

Varga Tamás Matematikaverseny

Laki Anna8.A3. helyezett (országos)Pánczél Róbert

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

Laki Anna8.A20. helyezettPánczél Róbert
Grünfelder Balázs12.A8. helyezettLovas István

Regionális újlatin/ latin és orosz nyelvi kiejtési verseny

Andrasek Boglárka11.CDicséretLászló Levente

„Pécsi Hyperión” Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról

Varga Gergely11.EI. kat. II. helyLászló Levente
Sebők Aida7.AII. kat. dicséretLászló Levente
Gács Krisztián9.EIII. kat. VI. helyLászló Levente

Glasperlenspiel Üveggyöngyjáték Német Országismereti verseny Országos döntő

Fábián Anna Gertrúd10.A10. helyezésHorváthné Bakos Andrea

Amatőr Kézilabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Bábics Péter

Kárpát-medencei Középiskolás Irodalmi Pályázat, Sárvár

Bende Judit11. CMeghívás az irodalmi táborbaDr. Csekőné Kádas Klára
Foster Dóra Liza10.BMeghívás az irodalmi táborbaSomosné Molnár Katalin

Úszás Diákolimpia Országos Döntő

Tovább » Bábics Péter

KIDS Mezei Futás Balassagyarmat

Tovább » Haraszti Krisztina

Hevesy György Kémiaverseny megyei forduló

Csonka Zétény7.A1.helyJánosi László
Cano-Krommer Dániel7.A13.helyJánosi László
Lukács Illés7.A15.helyJánosi László
Laki Anna8.A1.helyJánosi László
Piffko Dániel8.A8.helyJánosi László
Oberling Hanna8.A11.helyJánosi László
Brand Diána8.A15.helyJánosi László

TUDOK Regionális Konferencia - Humán- és társadalomtudományi szekció

Fitt Andrea12. E1. helyHosszú Csaba
Makkos Kata - Plehel Nóra11. C2. helyHosszú Csaba
Szabó Levente10. A3. helyHuszár Ferenc

OKTV második forduló - történelem

Fischer Gergely12. CHosszú Csaba, Czeininger Tamás

Glasperlenspiel országismereti verseny (országos)

Kocsis Kata10.D1. helyBoda Zsuzsanna

Országos Nyelvi Verseny (ECL) német nyelv

Kocsis Kata10.D 7.Boda Zsuzsanna
Szécsényi Blanka12.B 7.Boda Zsuzsanna

Országos Műfordító Verseny 2016

Matheovits Eszter9.A9. helyezés csapatHorváthné Bakos Andrea
Papp Zsófia9.A9. helyezés csapatHorváthné Bakos Andrea
Ritter Anna11.A9. helyezés csapatHorváthné Bakos Andrea
Árva Réka11.B9. helyezés csapatBoda Zsuzsanna

Irinyi János Megyei Kémiaverseny

Merkl Gergely9.CI. A kategória 2. helyMostbacher Éva
Kis Dávid9.CI. A kategória 3. helyMostbacher Éva
Zsáli Zsombor9.CI. A kategória 5. helyMostbacher Éva
Varga Dorottya10. AII. A kategória 1. helyDr. Jánosi László, Mostbacher Éva
Hernádi Zsófia10. CII. B kategória 1. helyMostbacher Éva
Szemes Máté10. CII. B kategória 3. helyMostbacher Éva

László Gyula Regionális Történelem Verseny

Bedő Zsigmond10.D7.Hosszú Csaba
Nagy Balázs11.B6.Pete József

Regionális idegen nyelvi ( francia nyelv ) kiejtési verseny

Rasztik Szabrina10.B1. helyGabula Júlia

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő

Tovább » Futó Éva

Országos nyelvi verseny-német nyelv

Szécsényi Blanka12.Bországos döntőbe jutottBoda Zsuzsanna
Kocsis Kata10.Dországos döntőbe jutottBoda Zsuzsanna
Schwarczkopf Máté11.Bországos döntőbe jutottBoda Zsuzsanna
Retkes Ádám12.Cországos döntőbe jutottBoda Zsuzsanna

Glasperlenspiel országismereti verseny

Kocsis Kata10.Dországos döntőbe jutottBoda Zsuzsanna
Fábián Anna Gertrúd10.a2. legjobb eredménnyel az országos döntőbe jutottHorváthné Bakos Andrea

Kazinczy Szép magyar beszéd (Regionális)

Tarlós Ferenc11.b2.helyezésSomosné Molnár Katalin

Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Gyalogló Bajnoksága

Tatay Kata Tünde Tovább » 9.D5. hely

Magyarország 2016. évi Fedettpályás Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága

Szemes Máté Tovább » 10.C1. hely

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Pintér László

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Pukli Tamás

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Bábics Péter

Tollaslabda Diákolimpia Területi Bajnokság

Tovább »

Német nyelv OKTV

Pethő Borbála12. Bországos döntőbe jutottDr. Csekőné Kádas Klára

Magyar irodalom OKTV

Bujtár Orsolya12. Ba második fordulóba jutottDr. Csekőné Kádas Klára

Párkányi László Megyei Fizika Versenyen

Knoch Júlia11.A3. helyRaics Katalin, Jéhn János
Grünfelder Balázs12.A2. helyRaics Katalin, Jéhn János
Révész Levente12.A3. helyRaics Katalin, Jéhn János
Csizmazia Norbert12.A4. helyRaics Katalin, Jéhn János
Benkő Csaba12.C6. helyRaics Katalin, Jéhn János
CRNLG csapata 11.évf. Knoch Júlia, Radics Levente, Szabó Gergő (11.A), Kimpf Eszter (11.B), Winterwerber Laszló (11.C)2 helyRaics Katalin, Jéhn János, Papp Tamás
12.évf. Révész Levente, Grünfelder Balázs, Csizmazia Norbert (12.A), Benkő Csaba, Várda Ernák (12.C)2. helyRaics Katalin, Jéhn János

TUDOK Regionális Élettudományi Tematikus Konferencia

Tüzes Dorottya11.C3. helyCsiky János és Deme Judit
Fekete Krisztina12.C5. helyNyisztor Zsolt és Tóth Attila

Muharay Elemér Népművészeti Szövetség szervezésében megrendezett szólótáncverseny

Katona Bálint9.BFülöp Ferenc díj

Mutatós Kísérletek Vermes Miklós Fizika Emlékverseny országos döntője

Szabó Dániel9.E1. helyJéhn János

Mutatós Kísérletek Vermes Miklós Fizika Emlékverseny országos döntője

Árvay Kata10.D1. helyRaics Katalin
Tamás Eszter10.D1. helyRaics Katalin
Vágyi Adelheid10.D1. helyRaics Katalin

Mutatós Kísérletek Vermes Miklós Fizika Emlékverseny országos döntője

Füleki Máté8.A2. helyRaics Katalin, Jéhn JÁnos
Piffkó Dániel8.A2. helyRaics Katalin, Jéhn JÁnos

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Selejtező

Tovább » Pintér László

Iskolai irodalmi alkotói pályázat

Bende Judit11.CI. helyezett
Csikós Emese12.BII. helyezett
Ritter Anna11.AIII. helyezett
Vonyó András Péter10.CIII. helyezett

OKTV második forduló - magyar nyelv

Domonkos Kincső12.AMikuli Jánosné

Imlpom József Helyesírási verseny

Balogh Zita 10.b3.helySomosné Molnár Katalin

Vízkereszt Kupa Párbajtőr Verseny

Tovább » Varga Tamásné Haraszti Krisztina

B 33 Kosárlabda kupa

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Kodály Zoltán Gimnázium Kazinczy Megyei Szépkiejtési verseny

Tarlós Ferenc11.b2. helyezésSomosné Molnár katalin

Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság irodalmi pályázata

Till Dávid Botond10.b1. helyezésSomosné Molnár Katalin

Fejér Lipót Matematikaverseny (megyei forduló)

Iskolánk 12. évfolyamos csapata1. helyezett
Iskolánk 11. évfolyamos csapata3. helyezett
iskolánk csapata összesítettben2. helyezett

Fejér Lipót Matematikaverseny (megyei forduló - 12. évfolyam)

Grünfelder Balázs12A1. helyLovas István
Warta Levente12C1. helyPánczél Róbert
Csizmazia Norbert12A5. helyLovas István
Benkő Csaba12C11. helyPánczél Róbert

Fejér Lipót Matematikaverseny (megyei forduló)

Knoch Júlia11A3. helyPáll Csaba
Frim Bálint11B7. helyLovas István
Hábel Eszter11C11. helyPapp Tamás
Egyházi Dániel11C13. helyPapp Tamás

XI. Apáczai Matematika Kupa (egyéni helyezettek)

Laki Anna8A1. helyezettPánczél Róbert
Merics Márton8A12. helyezettPánczél Róbert
Szinger Eszter8A13. helyezettPánczél Róbert
Gergely Péter8A19. helyezettPánczél Róbert
Szeifert Márk8A20. helyezettPánczél Róbert
Varga Dániel8A22. helyezettPánczél Róbert
Pap Kristóf8A24. helyezettPánczél Róbert
Váradi István8A26. helyezettPánczél Róbert

Kis Fejér Lipót Matematikaverseny (9. évfolyam)

Merkl Gergely9C1. helyPánczél Róbert
Kis Dávid9C8. helyPánczél Róbert
Kulcsár Szabó András9A10. helySzelesteiné Czopf Krisztina
Pelles Dorottya9A15. helyBaráti Ákos
Vass Máté9A20. helyBaráti Ákos
Kárász Gergő Benjámin9C20. helyPánczél Róbert

Kis Fejér Lipót Matematikaverseny

Kiss Gergely10E6. helyKovács Attila
Weisz Pál10C7. helyPáll Csaba
Bosnyák Inez10B11. helyPánczél Róbert
Ádám Zsombor10C16. helyPáll Csaba

Torna Diákolimpia

Tovább » Futó Éva

Lenau Ház által szervezett németnyelvű városismereti verseny

Kocsis Kata10.D3. hely
Poór Veronika10.D3. hely
Vágyi Adelheid10.D3. hely
Hambuch Júlia12.D3. hely
Hochschorner Adél12.D3. hely
Nagy Lilla12.D3. hely
Végh Dóra12.D3. hely

Mozdulj Játékos sportvetélkedő

Tovább »

Kézilabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Bábics Péter

Szent Márton Vívó Olimpia Pannonhalma

Tovább » Haraszti Krisztina

KIDS-Kupa Floorball Bajnokság Balassagyarmat

Tovább » Bábics Péter

Bolyai Matematika Csapatverseny

Laki Anna, Nyisztor Sarolta, Gergely Péter, Piffkó Dániel8.AOrszágos 4.Pánczél Róbert

Kézilabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Bábics Péter

Kosárlabda Diákolimpia V-VI kcs. Megyei Döntő

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Röplabda Diákolimpia Megyei Selejtező

Tovább » Pintér László

Széchenyi Kupa Kézilabda Torna

Tovább » Bábics Péter

Röplabda Diákolimpia VI. kcs. Megyei Döntő

Tovább » Pintér László

Atlétika Diákolimpia Mezei Futás Megyei Döntő

Tovább » Haraszti Krisztina

Sportlövészet Megyei Diákolimpia

Tovább »

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között

Tovább » Haraszti Krisztina

Csokonay Kupa Kézilabda Emléktorna

Tovább » Bábics Péter

Náboj nemzetközi fizikaverseny

Csizmazia Norbert (12.A), Grünfelder Balázs (12.A), Haragovics Gergő (12.A), Oberling Márk (12.A), Révész Levente (12.A), Várda Ernák (12.C)5.Kilián Balázsné Raics Katalin
Merkl Gergely (9.C), Piffkó Dániel (8.A), Vonyó András (10.C), Zsáli Zsombor (9.C), Spengler Bálint (9.E)6.Jéhn János

Stiefel Tudományos Kaland - országos természettudományos videó-kísérlet készítő verseny

12.a, 12.d, 10.b osztályok1.Kilián Balázsné Raics Katalin

Istenes versek - kollégiumi versmondó verseny

Tarlós Ferenc11.b1. helyezésSomosné Molnár Katalin