Bolyai Matematika Csapatverseny

Csonka Illés, Rumi Dávid, Schveibert Tamás, Fülöp Csongor7.A2. helyezésBaráti Ákos

Fodor József Országos Biológia Verseny

Csonka Zétény9.a7.Csikyné Radnai Éva
Kovács Emese11.c9.Csikyné Radnai Éva

Kutató Diákok Országos Konferenciája Kárpát-medencei döntő (TUDOK)

Harmat Dávid11.Cországos döntőPetz Andrea
Martini Dániel11. Cországos döntőPetz Andrea

Judo Diákolimpia Országos Döntő

Tovább »

Magyar nyelv OKTV 2. forduló

Balogh Zita12.b2.fordulóba jutottMikuli Jánosné és Somosné Molnár Katalin

Párkányi László megyei fizikaverseny (csapatverseny)

Merkl Gergely, Kárász Gergő, Pelles Dorottya, Horváth Ákos, Weisz Pál, Vonyó Péter András, Ábrahám Viktória, Szabó Marcell11-123.Csikyné Radnai Éva, Jéhn János, Kovács Attila

Párkányi László megyei fizikaverseny

Weisz Pál12.C7Jéhn János
Vonyó Péter András12.C9Jéhn János
Ábrahám Viktória12.A11Jéhn János
Szabó Marcell12.C16Jéhn János
Merkl Gergely11.C2Jéhn János
Kárász Gergő11.C5Jéhn János
Pelles Dorottya11.A8Csikyné Radnai Éva, Jéhn János, Kovács Attila
Horváth Ákos11.A10Csikyné Radnai Éva, Jéhn János, Kovács Attila

Fizika OKTV

Weisz Pál12.C37.Jéhn János

Károly Ireneusz fizika verseny

Pelles Dorottya11.A4Csikyné Radnai Éva, Jéhn János, Kovács Attila
Kárász Gergő11.C6Jéhn János
Takács Teréz7.A4.Kovács Attila
Mayer Hanna7.A8.Kovács Attila
Kertész Kitti9.C14Jéhn János
Csonka Zétény9.A1Kovács Attila

Jedlik Ányos fizikaverseny

Takács Teréz7.AV.Kovács Attila
Csonka Zétény9. AIV.Kovács Attila

Izsák Imre Gyula komplex természettudományi verseny

Pelles Dorottya11. A3.Jéhn János, Kovács Attila
Weisz Pál12. C14.Jéhn János
Merkl Gergely11. C10.Jéhn János

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

Csonka Zétény9. A32.Kovács Attila
Laki Anna10. A38.Jéhn János

Szabad a vers! Országos verspályázat - közönségszavazás

Borbás Anna9.cországos 2.helyezettSomosné Molnár Katalin

A Kodály Zoltán Gimnázium megyei szavalóversenye

Kékkői Zsófia12. E 2. helyDr. Csekőné Kádas Klára

Kutató Diákok Országos Prezentációs Versenye

Vágyi Adelheid12. dIII. helyHosszú Csaba

Kutató Diákok Országos Konferenciája Kárpát-medencei döntő (TUDOK)

Vágyi Adelheid12. dOrszágos döntőHosszú Csaba

Kutató Diákok Országos Konferenciája Kárpát-medencei döntő (TUDOK)

Szabó Veronika10. dOrszágos döntőHosszú Csaba
Weiszmüller Roland10. dOrszágos döntőHosszú Csaba

Kutató Diákok Országos Konferenciája Kárpát-medencei döntő (TUDOK)

Wágner-Eikerol Kristóf André11. bNagydíjHosszú Csaba

Arany János Irodalmi Verseny

Sebők Aida9.A9.Várszegi csaba

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Török Péter8. A5.Dömény Anita, Pete József, Jánosi László, Kovács Attila
Valler Tamás8. A5.Dömény Anita, Pete József, Jánosi László, Kovács Attila
Tóth János8. A5.Dömény Anita, Pete József, Jánosi László, Kovács Attila
Göncz Máté8. A5.Dömény Anita, Pete József, Jánosi László, Kovács Attila

Jedlik Ányos Fizikaverseny

Merkl Levente Bálint10. C1.Dömény Anita, Jéhn János

Nemzeti Középiskolai Csillagászati Verseny

Szűcs Tamás10. C20.Dömény Anita, Jéhn János

Glasperlenspiel Országismereti és Nyelvi Verseny-országos döntő

Königfelder Laura9.D9.Czimmermann Csilla
Lukács Pálma10.B16.Boda Zsuzsanna
Retkes Natália10.B18.Boda Zsuzsanna

Tenisz Diákolimpia Országos Döntő

Tovább »

ÍRÓ - DEÁK vers - és novellaíró pályázat

Weber Márton11. C3. helyezés

KÖKÉL feladatmegoldó verseny kémiából K kategória

Kis Dávid11. C1.Mostbacher Éva Dr. Petz Andrea

Leány Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő 16. hely

Bocz Virág11.CPapp Tamás
Tóth Anna Terézia11.CPapp Tamás
Máté Kata Sára12.CPapp Tamás
Laki Anna 10.APapp Tamás
Vészi Réka9.BPapp Tamás
Lieber Viola Anna9.BPapp Tamás
Virág Szelina9.EPapp Tamás
Torma Boglárka9.CPapp Tamás

Magyar Labdarúgó Szövetség Fair Play Cup (Leány labdarúgás) Regionális Döntő 3. hely

Bocz Virág11.CPapp Tamás
Tóth Anna Terézia11.CPapp Tamás
Máté Kata Sára12.CPapp Tamás
Laki Anna10.APapp Tamás
Vészi Réka9.BPapp Tamás
Lieber Viola Anna9.BPapp Tamás
Benke Korina9.EPapp Tamás
Virág Szelina9.EPapp Tamás
Torma Boglárka9.CPapp Tamás
Tolnai Sára10.BPapp Tamás

Magyar Labdarúgó Szövetség fair Play Cup (Leány labdarúgás) Megyei Döntő 1.hely

Bocz Virág11.CPapp Tamás
Tóth Anna Terézia11.CPapp Tamás
Máté Kata Sára12.CPapp Tamás
Laki Anna10.APapp Tamás
Tolnai Sára10.BPapp Tamás
Vészi Réka9.BPapp Tamás
Lieber Viola Anna9.BPapp Tamás
Benke Korina9.EPapp Tamás
Virág Szelina9.EPapp Tamás
Torma Boglárka9.CPapp Tamás

Leány Labdarúgás Diákolimpia Megyei Döntő 2. hely

Bocz Virág11.CPapp Tamás
Tóth Anna terézia11.CPapp Tamás
Máté Kata Sára 12.CPapp Tamás
Laki Anna10.APapp Tamás
Tolnai Sára10.BPapp Tamás
Vészi Réka9.BPapp Tamás
Lieber Viola Anna9.BPapp Tamás
Benke Korina9.EPapp Tamás
Virág Szelina9.EPapp Tamás
Torma Boglárka9.CPapp Tamás

Magyar Labdarúg Szövetség Fair Play Cup (leány labdarúgás) 1.hely

Bocz Virág11.CPapp Tamás
Tóth Anna11.CPapp Tamás
Máté Kata Sára12.CPapp Tamás
Tolnai Sára10.BPapp Tamás
Laki Anna10.APapp Tamás
Vészi Réka9.BPapp Tamás
Lieber Viola9.BPapp Tamás
Benke Korina9.EPapp Tamás
Virág Szelina9.EPapp Tamás
Horváth Dalma 9.EPapp Tamás
Torma Boglárka9.CPapp Tamás
Peck Borbála11.BPapp Tamás
Bogyó Ilka9.dPapp Tamás

KIDS-Kupa

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó, Pukli Tamás

Grappling Diákolimpia Országos Döntő

Tovább »

Kökél Kémia idegen nyelven (angol)

Kollár Johanna12.A2. helyStankovics Kinga

Kökél Kémia idegen nyelven (német)

Kollár Johanna12.A3. helyHorváthné Bakos Andrea

Országos Német Nyelvi Szavalóverseny -tájszólás kategória

Forray Kata10.B1.Falk Antalné
Csongrádi Lili10.B3.Hergert Antalné

OKTV Biológia döntő

Csák Máté12.C19.Nyisztor Zsolt

TUDOK Ökológia szekció

Kóródi Fanni10.CKülön díjNyisztor Zsolt

TUDOK

Kóródi Fanni10.CI. helyezésNyisztor Zsolt
Maretics Előd10.CIV. helyezésNyisztor Zsolt

Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny

Csák Máté12.C6.Nyisztor Zsolt
Bende Áron10.C16.Nyisztor Zsolt
Kóródi Fanni 10.C8.Nyisztor Zsolt

Kitaibel Pál Biológiaverseny

Kóródi Fanni10.CII.Nyisztor Zsolt

Medve Matek

Merkl Levente10C8 (megyei)Meszéna Tamás
Szűcs Tamás10C8 (megyei)Pánczél Róbert
Laki Anna10A8 (megyei)Pánczél Róbert
Kis Dávid11C4 (megyei)Pánczél Róbert
Zsáli Zsombor11C4 (megyei)Pánczél Róbert
Merkl Gergely11C4 (megyei)Pánczél Róbert

Beretzk Péter Madártani verseny

Örkényi Zoltán10. c6.Kósa Anna

Curie Kémiaverseny

Csonka Zétény9.a1.Jánosi László Dr. Petz Andrea
Pintér Róbert9. c4.Dr. Petz Andrea
Laki Anna10. a6Jánosi László Dr. Petz Andrea
Varga Krisztián10. c7.Mostbacher Éva Dr. Petz Andrea
Merkl Levente10. c12.Mostbacher Éva Dr. Petz Andrea
Örkényi Zoltán10. c13Dr. Petz Andrea
Kis Dávid11. c2.Mostbacher Éva, Dr. Petz Andrea
Weber Márton11. c8.Dr. Petz Andrea

Kémia OKTV

Kis Dávid11. C11. helyMostbacher Éva, Dr. Petz Andrea

Medve Matematikaverseny

Györei Máté9.D6. (megyei)Dlusztusné Szalahov Mária
Gyenizse-Nagy András9.C6. (megyei)Dlusztusné Szalahov Mária
Tóth Bence9.C6. (megyei)Dlusztusné Szalahov Mária

Arany Dániel Matematikaverseny

Gyenizse-Nagy András9.C3. (országos)Dlusztusné Szalahov Mária
Somogyvári Hanna9.C25. (országos)Dlusztusné Szalahov Mária
Laki Anna10.A27. (országos)Pánczél Róbert

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

Pintér Róbert9.C4. helyLászló Levente

Regionális újlatin/latin nyelvi kiejtési verseny

Gács Krisztián11.E3. helyLászló Levente

Zipernowsky Matematika Kupa

Laki Anna10.Aegyéni 1. Pánczél Róbert
Szűcs Tamás10.Cegyéni 3.Pánczél Róbert
Merkl Levente10.Cegyéni 3.Meszéna Tamás
9. évf., emelt matematika3. helyezett
10. évf. emelt matematika1. helyezett
Összevont emelt matematika3. helyezett

Zipernowsky Matematika Kupa

Jágri István9.Cegyéni 2.,Dlusztusné Szalahov Mária
Grunda József9.Eegyéni 3.Leipold Péter
Kövesi-Nagy Mihály10.Cegyéni 1.Pánczél Róbert
9. éfolyam, általános gimnázium1. helyezett
10. évfolyam, általános gimnázium1. helyezett
Összevont gimnáziumi csapatverseny1. helyezett

Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny

Gyenizse-Nagy András9.Cországos 15Dlusztusné Szalahov Mária
Szűcs Tamás10.Cországos 13.Pánczél Róbert
Laki Anna10.Aországos 12.Pánczél Róbert

Pécsi Hyperión Országos Tanulmányi Verseny a Görög-Római Kultúráról

Pintér Róbert9.C7. helyLászló Levente

Horváth István Károly (Országos) Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny

Korosecz Lilla11.D7. helyLászló Levente

MaTech matematika-informatika verseny (országos döntő)

Laki Anna10.A3. (országos; csapat)Pánczél Róbert
Merkl Levente10.C3. (országos; csapat)Meszéna Tamás
Merkl Gergely11.C3. (országos; csapat)Pánczél Róbert

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább »

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny 2018

Gyuricza Zalán László10.B1. helyezéstanára: Mikuli Jánosné

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny

Csonka Zétény9. A10. helyezettJánosi László, Petz Andrea
Pintér Róbert9. C16. helyezettPetz Andrea
Laki Anna10. A17. helyezettJánosi László, Petz Andrea
Merkl Levente10. C7. helyezettMostbacher Éva, Petz Andrea
Varga Krisztián10. C16. helyezettMostbacher Éva, Petz Andrea

Országos Vívó Diákolimpia Budapest

Tovább » Haraszti Krisztina

ANK-Fodor Tiborné Röplabda Emléktorna

Tovább » Pintér László

Torna Diákolimpia A kategória Országos Döntő

Tovább »

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább »

Nemzetközi Kenguru Matematika Tesztverseny

Gyenizse-Nagy András9.Cmegyei 1.Dlusztusné Szalahov Mária

Amatőr Úszó Diákolimpia Országos Döntő

Tovább »

Amatőr Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő

Tovább »

Glasperlenspiel német nyelvi és országismereti verseny

Kőnigfelder Laura9.Dországos 9.Czimmermann Csilla
Lukács Pálma10.Bországos 16.Boda Zsuzsanna
Retkes Natália10.Bországos 18.Boda Zsuzsanna

Országos Műfordító Verseny (Leőwey) -magyarról németre

Faragó Veronika11.D4.Horváthné Bakos Andrea
Husz Dóra10.B4.Boda Zsuzsanna
Retkes Natália10.B4.Boda Zsuzsanna
Renner Virág11.A4.Horváthné Bakos Andrea

VIII. Regionális újlatin nyelvi kiejtési verseny

Kati Linda9.a3. helyezettDr Timáné Novacsek Adrienn

VIII. Regionális újlatin nyelvi kiejtési verseny

Várnagy Zsófia11.b2. helyezettKissné Tihanyi Virág

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - Országos Döntő

Laki Anna10.A24. helyezettPánczél Róbert

Naboj Nemzetközi Matematikaverseny

Schulteisz Ábel 11.Cországos 22. (senior)Pánczél Róbert
Zsáli Zsombor 11.Cországos 22. (senior)Pánczél Róbert
Tilesch Bálint 11.Cországos 22. (senior)Pánczél Róbert
Merkl Gergely 11.Cországos 22. (senior)Pánczél Róbert
Réhm Zoltán 11.Cországos 22. (senior)Pánczél Róbert
Gergely Péter 10.Aországos 14. (junior)Pánczél Róbert
Szinger Eszter 10.Aországos 14. (junior)Pánczél Róbert
Korsós András 10.Bországos 14. (junior)Páll Csaba
Merics Márton 10.Aországos 14. (junior)Pánczél Róbert
Merkl Levente 10.Cországos 14. (junior)Meszéna Tamás
Peilert Soma 10.Cországos 16. (junior)Pánczél Róbert
Szűcs Tamás 10.Cországos 16. (junior)Pánczél Róbert
Gyenizse-Nagy András 9.Cországos 16. (junior)Dlusztusné Szalahov Mária
Laki Anna 10.Aországos 16. (junior)Pánczél Róbert
Somogyvári Hanna9.Cországos 16. (junior)Dlusztusné Szalahov Mária
Mikola Manó 10.Cországos 31. (junior)Pánczél Róbert
Benkő Bernadett 10.Cországos 31. (junior)Pánczél Róbert
Farnas Viktória 10.Cországos 31. (junior)Pánczél Róbert
Lenkovics Ákos 10.Cországos 31. (junior)Pánczél Róbert
Rudolf Máté 10.Cországos 31. (junior)Pánczél Róbert

Koch Valéria Szavalóverseny (regionális)-német nyelv

Csongrádi Lili10.Btájszólás kategória-2. hely
Forray Kata10.Btájszólás kategória-3. hely
Komáromi Csaba9.Dvers kategória- 4. hely

Országos Műfordító Verseny (Leőwey) - német nyelv

Faragó Veronika11.D2. helyHorváthné Bakos Andrea
Husz Dóra10.B2. helyBoda Zsuzsanna
Renner Virág11.A2. helyHorváthné Bakos Andrea
Retkes Natália10.B2. helyBoda Zsuzsanna

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

A 10. évfolyam csapatamegyei 1.Meszéna Tamás, Pánczél Róbert

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

Gyenizse-Nagy András9.Cmegyei 2.Dlusztusné Szalahov Mária
Somogyvári Hanna9.Cmegyei 11.Dlusztusné Szalahov Mária
Laki Anna10.Amegyei 1.Pánczél Róbert
Merkl Levente10.Cmegyei 4.Meszéna Tamás
SzűcsTamás10.Cmegyei 6.Pánczél Róbert
Korsós András10.Bmegyei 9. Páll Csaba
Kövesi-Nagy Mihály10.Cmegyei 11.Pánczél Róbert
Merkl Gergely11.Cmegyei 6.Pánczél Róbert
Kárász Gergő11.Cmegyei 7.Pánczél Róbert
Kis Dávid11.Cmegyei 9.Pánczél Róbert
Réhm Zoltán11.Cmegyei 10.Pánczél Róbert

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntő

Kovács Adél11.C24. helyNagy Katalin

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - országos döntő

Fábián Balázs8.A19. helyNagy Katalin
Farkas Fanni8.A19. helyNagy Katalin
Pintér Zsófia8.A19. helyNagy Katalin
Rudolf Eszter Dorottya8.A19. helyNagy Katalin

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny II. B kategória

Varga Krisztián10. C1.Mostbacher Éva, Petz Andrea
Merkl Levente10. C2.Mostbacher Éva, Petz Andrea
Szabó Dominik10. C3.Mostbacher Éva
Komlai Viktor10. C4.Mostbacher Éva

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny II. A kategória

Laki Anna10. A3.Jánosi László, Petz Andrea
Örkényi Zoltán10. C7.Petz Andrea

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny I. B kategória

Pintér Róbert9. C1. Petz Andrea
Bogner Marcell9. C2.Petz Andrea
Hegedüs Luca9. C5.Petz Andrea

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny I. A kategória

Csonka Zétény Előd9. A1.Jánosi László, Petz Andrea
Jánosi Kincső9. B6.Mostbacher Éva, Petz Andrea

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Pintér László

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Bábics Péter

Kosárlabda Diákolimpia "B" Kategória Országos Döntő

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

KIDS-Kupa Torna Verseny

Tovább » Futó Éva

Katolikus Iskolák Országos Vívó Versenye

Tovább » Haraszti Krisztina

Tollaslabda Diákolimpia Területi Döntő

Tovább »

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Pukli Tamás

Dürer fizikaverseny országos döntő

Pelles Dorottya11. A10. helyezettCsikyné Radnai Éva, Kovács Attila
Kárász Gergő11. C10. helyezettJéhn János
Weisz Pál12. C10. helyezettJéhn János

Curie Kémia Emlékverseny területi döntő

Széles Olivér11. C2. helyezettMostbacher Éva
Varga Dorottya12. A3. helyezettMostbacher Éva
Keserű Márk11. C6. helyezettPetz Andrea
Merkl Levente10. C1. helyezettMostbacher Éva, Petz Andrea
Laki Anna10. A2. helyezettJános László, Petz Andrea
Örkényi Zoltán10. C2. helyezettPetz Andrea
Széles Olivér11. C2. helyezettMostbacher Éva
Varga Dorottya12. A3. helyezettMostbacher Éva
Keserű Márk11. C6. helyezettPetz Andrea
Merkl Levente10. C1. helyezettMostbacher Éva, Petz Andrea
Laki Anna10. A2. helyezettJános László, Petz Andrea
Örkényi Zoltán10. C2. helyezettPetz Andrea
Varga Krisztián10. C4. helyezettMostbacher Éva, Petz Andrea
Csonka Zétény9. A1. helyezettJános László, Petz Andrea
Pintér Róbert9. C2. helyezettPetz Andrea
Rittmann Richárd9. C4. helyezettPetz Andrea
Bogner Marcell9. C10. helyezettPetz Andrea
Filus Bendegúz7. A9. helyezettJánosi László

Oláh György Kémiaverseny döntő IV. kategória

Weber Márton11. C2. helyezettPetz Andrea, Mostbacher Éva

Oláh György Kémiaverseny döntő II. kategória

Kis Dávid11. C4. helyezettMostbacher Éva, Petz Andrea

Glasperlenspiel német nyelvi és országismereti verseny

Königfelder Laura9.Dországos döntőbe jutott (3.)Czimmermann Csilla
Retkes Natália10.Bországos döntőbe jutott (6.)Boda Zsuzsanna
Lukács Pálma10.Bországos döntőbe jutott (9.)Boda Zsuzsanna

Dürer kémiaverseny országos döntő

Bosnyák Inez12. B8. helyMostbacher Éva
Csák Máté12. C8. helyMostbacher Éva

Dürer kémiaverseny K+ országos döntő

Varga Dorottya12. A3. helyMostbacher Éva
Kis Dávid11. C3. helyMostbacher Éva, Petz Andrea
Weber Márton11. C3. helyPetz Andrea, Mostbacher Éva

Dürer Matematikaverseny (Országos döntő)

Gyenizse-Nagy András9.C2. helyezett (csapatban)Dlusztusné Szalahov Mária
Kövesi-Nagy Mihály10.C2. helyezett (csapatban)Pánczél Róbert
Laki Anna10.A2. helyezett (csapatban)Pánczél Róbert

Párkányi László Fizikaverseny (Megyei)

Merkl Gergely11.C2. helyJéhn János
Kárász Gergő11.C5. helyJéhn János
Pelles Dorottya11.A8. helyCsikyné Radnai Éva
Weisz Pál12.C7. helyJéhn János
Vonyó Péter12.C8. helyJéhn János
CRNLG csapat11-123. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny 3.-8. osztály

Laki Fülöp 8. A23. HelyLeipold Péter
Patczai Zsigmond 8. A23. Hely Leipold Péter
Péter Norbert 8. A23. HelyLeipold Péter
Hardi András 8. A23. Hely Leipold Péter

Nemes Tihamér Informatika Verseny programozói kategória

Vesztergombi András10.COrszágos DöntőBérczi L. Bernát O.Cist.

Irodalmi alkotói pályázat

Vonyó Péter András12.C1.
Borsay Réka12.A2.
Szemes Máté12.C3.
Laki Fülöp8.A3.

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

Kovács Adél11.C1. helyezésNagy Katalin

Amatőr Tollaslabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább »

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő

Tovább » Pintér László

Megyei szavalóverseny - Kodály Zoltán Gimnázium

Bogyó Orsolya11.C1. helyezésNagy Katalin
Kékkői Zsófia12.E2. helyezésDr. Csekőné Kádas Klára

Bertók László versmondó verseny

Árvay Kata12. DkülöndíjNagy Katalin

Regionális olasz verseny

Kovács Adél11.cMűveltségi kategóriában dicséretKissné Tihanyi Virág
Petri Máté11.cMűveltségi kategóriában dicséretKissné Tihanyi Virág
Pelles Dorottya11.aMűveltségi kategóriában dicséretKissné Tihanyi Virág
Varga Viktória11.aMűveltségi kategóriában dicséretKissné Tihanyi Virág
Kázmér Anna10.bÉlőbeszéd kategória 1. helyezésKissné Tihanyi Virág

Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő Kecskemét

Tovább » 4. helyBábics Péter

B33 Kosárlabda Diákolimpia

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Asztalitenisz Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább »

Vízilabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » 1. hely a versenyen kívül induló csapatok kategóriájában :-)

"Mozdulj" Játékos sportvetélkedő

Tovább » 1. helyFarkasné Bocskor Anikó

Floorball Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » 1. helyBábics Péter

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » 3. helyPintér László

Szent Márton Vívó Kupa Pannonhalma

Tovább » Haraszti Krisztina

Megyei Röplabda Diákolimpia

Tovább » Pintér László

IV. Katana Kupa Országos Junior Kempo Bajnokság

Tovább »

Magyar Honvédség által szervezett Honvédelmi Haditorna Verseny

Tovább » 2. hely

kis Fejér Lipót (9-10. évfolyam)

Laki Anna10.A1. helyezettPánczél Róbert
Merkl Levente10.C3. helyezettMeszéna Tamás
Szűcs Tamás10.C4. helyezettPánczél Róbert

Te aranyok Aranya! - országos szavaló-verseny (az Arany János-emlékév alkalmából)

Bende Balázs10.B döntőbe jutásMikuli Jánosné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti forduló)

Gyuricza Zalán10.B6. helyMikuli Jánosné
Husz Dóra10.B6. helyMikuli Jánosné
Tolnai Sára10.B6. helyMikuli Jánosné
Korsós András10.B6. helyMikuli Jánosné

Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpia (International Junior Science Olympiad, IJSO)

Csonka Zétény Előd9.AbronzéremCsikyné Radnai Éva, Kovács Attila, Nyisztor Zsolt, Raics Katalin, Petz Andrea

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Fábián Balázs8.Akörzeti forduló 1. helyezésNagy Katalin
Farkas Fanni8.Akörzeti forduló 1. helyezésNagy Katalin
Pintér Zsófia8.Akörzeti forduló 1. helyezésNagy Katalin
Rudolf Eszter Dorottya8.Akörzeti forduló 1. helyezésNagy Katalin

Csorba Győző szavalóverseny

Árvay Kata12.D3. helyezésNagy Katalin

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály

Csák Nóra7.AMegyei forduló 3. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Mayer Hanna7.AMegyei forduló 3. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Takács Teréz7.AMegyei forduló 3. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Jaczó Katalin7.AMegyei forduló 3. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Császár Bence7.AMegyei forduló 4. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Filus Bendegúz Attila7.AMegyei forduló 4. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Szabó Gábor7.AMegyei forduló 4. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Tárnoky Péter7.AMegyei forduló 4. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Laki Fülöp8.AMegyei forduló 1. helyezettLeipold Péter
Péter Norbert8.AMegyei forduló 1. helyezettLeipold Péter
Patczai Zsigmond8.AMegyei forduló 1. helyezettLeipold Péter
Hardi András8.AMegyei forduló 1. helyezettLeipold Péter
Kistüttősi Dávid8.AMegyei forduló 2. helyezettLeipold Péter
Göncz Máté8.AMegyei forduló 2. helyezettLeipold Péter
Tóth János8.AMegyei forduló 2. helyezettLeipold Péter
Valler Tamás8.AMegyei forduló 2. helyezettLeipold Péter
Kajdács Patrik8.AMegyei forduló 4. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Schutzmann Alíz8.AMegyei forduló 4. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Kovács Kristóf8.AMegyei forduló 4. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda
Sebestyén Roland8.AMegyei forduló 4. helyezettDr. Tibainé Tompos Vanda

Te aranyok Aranya ! – Arany János szavaló-verseny (az emlékév alkalmából)

Bende Balázs10.Bterületi döntő: 2. helyMikuli Jánosné

Klebelsberg Kultúrkúria országos kémiaversenye a Kutatók éjszakája alkalmából

Weber Márton11.CIII.Dr Petz Andrea, Mostbacher Éva
Keserű Márk11.CIII.Dr Petz Andrea
Kis Dávid11.CIII.Mostbacher Éva, Dr Petz Andrea

Kaposvár - Pécs Országos váltó futóverseny

Matheovits Eszter 11.A Gyenizse-Nagy András 9.C Soproni Tamás 10.A Papp Zsófia 11.A Horváth Ákos 11.A Kocsis Boglárka 10.B Kresz Péter 11.A Lomb Ádám 10.C Dömse Rita 10.B Valler Tamás 8.A Kovács Mátyás 12.C Molnár Gyula a Ciszter2, helyDr Varga Tamásné Haraszti Krisztina

Stadtralley-német nyelvű városismereti verseny

Dávid Sára, Kocsis Kata, Poór Veronika, Szőke Bettina, Vágyi Adelheid12.D1. helyBoda Zsuzsanna, Őrfi Gáspár
Jakab Melinda, Kántor Lúcia, Keller Adél, Pintér Nikolett12.B3.helyVida Tamás