Tiéd a Szó-tár szótárhasználati verseny spanyol nyelvből

Kati Linda10.Aregionális 1.Dr Timáné Novacsek Adrienn
Györe Kincső10.Aregionális 1.Dr Timáné Novacsek Adrienn
Feule Nikol10.Aregionális 1.Dr Timáné Novacsek Adrienn
Horváth Bendegúz10.Aregionális 1.Dr Timáné Novacsek Adrienn

Implom József Helyesírási verseny

Gyenis Máté10.C2. helySomosné Molnár Katalin

Kazinczy Szép magyar beszéd

Komáromi Csaba10.D3. helySomosné Molnár Katalin

Úszó Diákolimpia Országos Döntő

Tovább »

Curie Kémiaverseny regionális fordulója

Lankó Gréta 7. a4.Mostbacher Éva
Csonka Illés7. a4.Mostbacher Éva
Hetesi Balázs 9.c2.Mostbacher Éva
Takács Alexander 9.c5.Mostbacher Éva
Csonka Zétény 10.a1.Dr. Petz Andrea,Jánosi László
Pintér Róbert 10.C2. Dr. Petz Andrea
Varga Krisztián 11.C2.Mostbacher Éva
Laki Anna 11. A3.Dr. Petz Andrea
Weber Márton 12. C4.Dr. Petz Andrea

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny megyei fordulója

Takács Alexander 9.CI. B. 1 helyMostbacher Éva
Reith Rómeó9.CI. B. 3 helyMostbacher Éva
Csonka Zétény 10.AII. A. 1 helyJánosi László, Dr. Petz Andrea
Jánosi Kincső10.BII. A. 2 helyMostbacher Éva, Dr. Petz Andrea
Hegedűs Luca 10.CII. B. 1 helyDr. Petz Andrea
Pintér Róbert 10.CII. B. 2 helyDr. Petz Andrea
Bogner Marcell 10.CII. B. 3 helyDr. Petz Andrea

IX. REGIONÁLIS ÚJLATIN/LATIN ÉS OROSZ NYELVI KIEJTÉSI VERSENY

Szomor Boglárka12.E2. helyDr Timáné Novacsek Adrienn

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

Csonka Illés7.Amegyei 2. helyezettBaráti Ákos
Lénárd Zsombor9.Cmegyei 3. helyezettPánczél Róbert
Süli Kristóf Attila9.Cmegyei 9. helyezettPánczél Róbert
Somogyvári Hanna10.Cmegyei 5. helyezettSzalahov Mária
Gyenizse-Nagy András10.Cmegyei 9. helyezettSzalahov Mária
Szűcs Tamás11.Cmegyei 1. helyezettPánczél Róbert
Laki Anna11.Amegyei 2. helyezettMeszéna Tamás
Kövesi-Nagy Mihály11.Cmegyei 4. helyezettPánczél Róbert
Merkl Levente11.Cmegyei 5. helyezettMeszéna Tamás
Szelle Csaba11.Cmegyei 11. helyezettPánczél Róbert
KIs Dávid12.Cmegyei 4. helyezettPánczél Róbert
Schulteisz Ábel12.Cmegyei 6. helyezettPánczél Róbert
Kárász Gergő12.Cmegyei 7. helyezettPánczél Róbert
Zsáli Zsombor12.Cmegyei 9. helyezettPánczél Róbert

Alpesi Sí Diákolimpia Országos Döntő

Tovább »

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Pukli Tamás

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Csonka Illés7.A2. helyKatitsné Balatincz Zsuzsanna, Mostbacher Éva, Szegő Dóra, Hosszú Csaba
Lankó Gréta7. A2. helyKatitsné Balatincz Zsuzsanna, Mostbacher Éva, Szegő Dóra, Hosszú Csaba
Moldován Csenge7. A2. helyKatitsné Balatincz Zsuzsanna, Mostbacher Éva, Szegő Dóra, Hosszú Csaba
Rumi Dávid7. A2. helyKatitsné Balatincz Zsuzsanna, Mostbacher Éva, Szegő Dóra, Hosszú Csaba

Judo Ifjusági Országos Bajnokság Döntő

Tovább »

KIDS-Kupa Torna

Tovább »

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Pintér László

XII. Dürer Verseny Országos Döntő D kategória (matematika)

Kövesi-Nagy Mihály11.C9. helyPánczél Róbert
Szűcs Tamás11.C9. helyPánczél Róbert
Gyurisa Gréta11.C9. helyPánczél Róbert

XII. Dürer Verseny Országos Döntő E kategória (matematika)

Laki Anna11.A3. helyMeszéna Tamás, Páll Csaba

XII. Dürer Verseny Országos Döntő F kategória (fizika)

Merkl Gergely12.C2. helyJéhn János, Kovács Attila
Merkl Levente11.C2. helyJéhn János, Kovács Attila
Pelles Dorottya12.A2. helyJéhn János, Kovács Attila

Oláh György Középiskolai Kémiaverseny

Bogner Marcell10.C1. helyPetz Andrea
Kis Dávid12.C2. helyMostbacher Éva
Weber Márton12.C3. helyPetz Andrea
Pintér Róbert10.Ckülön díjPetz Andrea

Dürer Verseny Országos Döntő K+ kategória (kémia)

Hegedűs Luca10.C3. helyPetz Andrea
Kis Dávid12.C3. helyMostbacher Éva
Weber Márton12.C3. helyPetz Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Területi Döntő

Tovább »

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő Csoportmérkőzések

Tovább » Pintér László

B33 Kosárlabda Diákolimpia Területi Döntő

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Párkányi László Megyei Fizikaverseny

Merkl Gergely12.C1. helyJéhn János
Merkl Levente11.C2. helyJéhn János
Piffkó Dániel11.A3. helyJéhn János, Meszéna Tamás
11. évf csapat11.A,1. helyJéhn János, Kovács Attila
12. évf. csapat12.2. helyJéhn János, Kovács Attila

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő csoportmérkőzések

Tovább » Pintér László

Alpesi Sí Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább »

Tiéd a Szó-Tár -német nyelv

Husz Dóra11.Bregionális döntőbe jutott (4.forduló)Boda Zsuzsanna
Schleich Vivienn10.Bregionális döntőbe jutott (4.forduló)Boda Zsuzsanna
Tárnoky Anna10.Bregionális döntőbe jutott (4.forduló)Boda Zsuzsanna
Vészi Réka10.Bregionális döntőbe jutott (4.forduló)Boda Zsuzsanna

Tiéd a Szó-Tár -spanyol nyelv

Feule Nikol10.Aregionális döntőbe jutott (4.forduló)dr. Timáné Novacsek Adrienn
Györe Kincső10.Aregionális döntőbe jutott (4.forduló)dr. Timáné Novacsek Adrienn
Horváth Bendegúz10.Aregionális döntőbe jutott (4.forduló)dr. Timáné Novacsek Adrienn
Kati Linda 10.Aregionális döntőbe jutott (4.forduló)dr. Timáné Novacsek Adrienn

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább »

Tollaslabda Diákolimpia B kategória Megyei Döntő

Tovább »

OKTV Latin Nyelv

Korosecz Lilla Katalin12.D2. fordulóba jutottLászló Levente
Laki Anna11.A2. fordulóba jutottLászló Levente

OKTV Informatika I. kategória (alkalmazás)

Vesztergombi András11.C2. fordulóba jutottBérczi L. Bernát O.Cist, Kiss József Dániel
Pelles Dorottya12.A2. fordulóba jutottBérczi L. Bernát O.Cist, Kiss József Dániel

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny /körzeti írásbeli forduló/

Csonka Illés7.A1. helyNagy Katalin
Lankó Gréta7.A1. helyNagy Katalin
Lehőcz Csongor7.A1. helyNagy Katalin
Kasza Luca7.A1. helyNagy Katalin

Megyei Versmondó Verseny

Bende Balázs11.B2. helyMikuli Jánosné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Husz Dóra11.B"Pannónia" régió 12. helyMikuli Jánosné
Tolnai Sára11.BMikuli Jánosné
Korsós András11.BMikuli Jánosné
Kocsis Boglárka11.BMikuli Jánosné

OKTV Magyar Irodalom

Szomor Boglárka12.E2. fordulóba jutottMikuli Jánosné

Megyei Matematikaverseny

Gyenizse-Nagy András10.C1. helySzalahov Mária

Megyei Matematikaverseny

Csonka Illés7.A1. helyBaráti Ákos
Szűcs Tamás11.C1. helyPánczél Róbert

Regionális Olasz Fesztivál

Rudolf Eszter Dorottya9.A3. helyezett (csoportos ének kategória)Kissné Tihanyi Virág
Lukács Illés Sebestyén 10.A3. helyezett (csoportos ének kategória)Kissné Tihanyi Virág
Nyisztor Sarolta11.A3. helyezett (csoportos ének kategória)Kissné Tihanyi Virág
Piffkó Dániel11.A3. helyezett (csoportos ének kategória)Kissné Tihanyi Virág
Kázmér Anna11.B3. helyezett (csoportos ének kategória)Kissné Tihanyi Virág
Korsós András11.B3. helyezett (csoportos ének kategória)Kissné Tihanyi Virág
Horváth Zsófia11.E3. helyezett (csoportos ének kategória)Kissné Tihanyi Virág

Regionális Olasz Fesztivál

Fülöp Luca10.B1. helyezett (élőbeszéd kategória)Kissné Tihanyi Virág
Hegedűs Luca10.C3. helyezett (élőbeszéd kategória)Kissné Tihanyi Virág
Papp Zsuzsanna10.B3. helyezett (élőbeszéd kategória)Kissné Tihanyi Virág
Wagner Virág 12.E1. helyezett (élőbeszéd kategória)Kissné Tihanyi Virág
Gyenizse-Nagy Sára 12.D2. helyezett (műveltségi kategória)Kissné Tihanyi Virág
Kovács Adél12.C2. helyezett (műveltségi kategória)Kissné Tihanyi Virág
Pelles Dorottya12.A2. helyezett (műveltségi kategória)Kissné Tihanyi Virág
Petri Máté12.C2. helyezett (műveltségi kategória)Kissné Tihanyi Virág

OKTV Matematika

Laki Anna11.A2. fordulóba jutottMeszéna Tamás, Páll Csaba
Merkl Levente11.C2. fordulóba jutottMeszéna Tamás
Szűcs Tamás11.C2. fordulóba jutottPánczél Róbert
Kárász Gergő12.C2. fordulóba jutottPánczél Róbert
Zsáli Zsombor12.C2. fordulóba jutottPánczél Róbert
Vesztergombi András11.C2. fordulóba jutottPánczél Róbert
Réhm Zoltán12.C2. fordulóba jutottPánczél Róbert

OKTV Kémia II. kategória

Weber Márton12.C2. fordulóba jutottPetz Andrea

OKTV Kémia I. kategória

Kis Dávid12.C2. fordulóba jutottMostbacher Éva
Laki Anna11.A2. fordulóba jutottPetz Andrea
Merkl Levente11.C2. fordulóba jutottMostbacher Éva
Varga Krisztián11.C2. fordulóba jutottMostbacher Éva

OKTV Informatika II. kategória (programozás)

Vesztergombi András11.C2. fordulóba jutottBérczi L. Bernát O.Cist, Kiss József Dániel
Pelles Dorottya12.A2. fordulóba jutottBérczi L. Bernát O.Cist, Kiss József Dániel

OKTV Fizika II. kategória

Merkl Gergely12.C2. fordulóba jutottJéhn János

OKTV Fizika I. kategória

Merkl Levente11.C2. fordulóba jutottJéhn János

OKTV Biológia II. kategória

Kóródi Fanni11.C2. fordulóba jutottNyisztor Zsolt
Varga Krisztián11.C2. fordulóba jutottNyisztor Zsolt

OKTV Biológi I. kategória

Nyisztor Sarolta11.A2. fordulóba jutottBodáné Gálosi Márta, Nyisztor Zsolt
Örkényi Zoltán11.C2. fordulóba jutottCsikyné Radnai Éva, Nyisztor Zsolt

Pécsi Leőwey Klára Gimnázium által meghirdetett megyei angol nyelvű szavalóverseny

Füzér Bernadett10. B3. helyTakácsné Horváth Eszter

B33 Decathlon Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Sportlövészet Diákolimpia Országos Döntő

Tovább »

Fejér Lipót Megyei Matematikaverseny

Laki Anna11.A1. helyezett (11. évfolyam)Meszéna Tamás, Páll csaba
Merkl Levente11.C3. helyezett (11. évfolyam)Meszéna Tamás
Szűcs Tamás11.C5. helyezett (11. évfolyam)Pánczél Róbert
11. évfolyamos csapat11.AB1. helyezett (csapatban)
Merkl Gergely12.C3. helyezett (12. évfolyam)Pánczél Róbert
Zsáli Zsombor12.C6. helyezett (12. évfolyam)Pánczél Róbert
12. évfolyamos csapat12.C2. helyezett (csapatban)
Iskolai csapatunk11-122. helyezett (a megyei iskolák között)

Katolikus Középiskolák XI. Országos Helyesírási Versenye

Kovács Adél12.CII. helyezésNagy Katalin

Bolyai Matematikai Csapatverseny Országos Döntő

Csonka Illés, Rumi Dávid, Schveibert Tamás, Fülöp Csongor7.A2. helyBaráti Ákos

Mozdulj Játékos Sportvetélkedő

Tovább »

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Pintér László

Kispályás Floorball Diákolimpia Megyei Döntő

Tovább » Bábics Péter

15th IJSO (Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpia)

Csonka Zétény10.ABronzPetz Andrea, Csikyné Radnai Éva, Kovács Attila

Bolyai Matematikai Csapatverseny

Csonka Illés, Rumi Dávid, Schveibert Tamás, Fülöp Csongor7.A1. hely továbbjutásBaráti Ákos

Baka István vers- és prózamondó verseny

Bakonyi Márton 10.CkülöndíjSomosné Molnár Katalin
Weber Márton 12.CkülöndíjNagy Katalin

Sportlövészet Diákolimpia Baranya Tolna Megyei Döntő

Tovább »

Water Fest Nemzetközi Vízilabda Torna

Tovább »

Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság

Tovább »

Országos Haditorna Verseny Megyei Döntő

Tovább »

Duatlon Diákolimpia

Tovább »

Rókaűzők Váltó futóverseny Pécs és Kaposvár között

Tovább » Haraszti Krisztina