Fejér Lipót Matematikaverseny

Warta Levente (11.C), döntő 15. helyezett

Benkő Csaba (11.C), döntő 15. helyezett

Csizmazia Norbert (11.A), döntő 21. helyezett

Grünfelder Balázs (11.A), döntő 22. helyezett

Felkészí­tő tanáraik: Lovas István, Pánczél Róbert


Fejér Lipót Matematikaverseny

Iskolánk Csapata 11. évfolyamon 1., összesí­tettben 2. helyezést ért el.

Felkészí­tő tanáraik: Lovas István, Pánczél Róbert


Fejér Lipót Matematikaverseny

Grünfelder Balázs (11.A), megyei 1. helyezett

Warta Levente (11.C), megyei 2. helyezett

Csizmazia Norbert (11.A), megyei 3. helyezett

Benkő Csaba (11.C), megyei 5. helyezett

Felkészí­tő tanáraik: Lovas István, Pánczél Róbert


Varga Tamás Matematikaverseny

Laki Anna (7.A), megyei 1. helyezett, országos döntőn dicséret kapott

Piffkó Dániel (7.A), megyei 2. helyezett

Nyisztor Sarolta (7.A), megyei 10. helyezett

Füleki Máté (7.A), megyei 12. helyezett

Felkészí­tő tanáruk: Pánczél Róbert


Zrí­nyi Ilona Matematika Tesztverseny

Laki Anna (7.A), országos 12. helyezett

Grünfelder Balázs (7.A), 29. helyezett

Felkészí­tő tanáraik: Lovas István, Pánczél Róbert


Zrí­nyi Ilona Matematika Tesztverseny

Grünfelder Balázs (11.A), 1. helyezett

Csizmazia Norbert (11.A), 3. helyezett

Benkő Csaba (11.C), 11. helyezett

Retkes ídám (11.C), 16. helyezett

Iskolánk csapata a 11. évfolyamon 1. helyezést ér el

Felkészí­tő tanáraik: Lovas István, Pánczél Róbert


Zrí­nyi Ilona Matematika Tesztverseny

Laki Anna (7.A) megyei 1., országos 12. helyezett

Szabó ígoston (7.A) megyei 5. helyezett

Piffkó Dániel (7.A) megyei 11. helyezett

Csapatunk (7. évfolyamon) megyei 1. helyezett lett

Felkészí­tő tanáraik: Pánczél Róbert


Apáczai Matematikaverseny

Laki Anna (7.A) 1. helyezett

Gergely Péter (7.A) 24. helyezett

Felkészí­tő tanára: Pánczél Róbert


Bátaszéki Matematikaverseny

Laki Anna (7.A) országos 39. helyezett

Nyisztor Sarolta (7.A) országos 41. helyezett

Felkészí­tő tanára: Pánczél Róbert


Dugonics András Matematikaverseny

Szabó ígoston (7.A) országos 9. helyezett

Gergely Péter (7.A) országos 2. helyezett

Felkészí­tő tanára: Pánczél Róbert


Bolyai János Matematikaverseny

Iskolánk csapata (Laki Anna, Nyisztor Sarolta, Piffkó Dániel, Gergely Péter - 7.A) megyei 1., országos 16. helyezett

Felkészí­tő tanára: Pánczél Róbert


Kalmár László matematikaverseny

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnázium csapata (7. évfolyamon) megyei 1. helyezett

Felkészí­tő tanára: Pánczél Róbert


Kalmár László matematikaverseny

Laki Anna (7.A) megyei 1. helyezett

Nyisztor Sarolta (7.A) megyei 5. helyezett

Füleki Máté (7.A) megyei 9. helyezett

Felkészí­tő tanára: Pánczél Róbert


Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny

Szabó ígoston (7.A) Megyei 1. helyezett

Felkészí­tő tanára: Pánczél Róbert


Kí–KÉL Keresd a kémiát országos levelező verseny

Soós Anna 10.A 6. hely

Horvay Tamás 8.A 12. hely

Lettner Hanna 10.C 19. hely

Felkészí­tő tanára: Jánosi László


Kí–KÉL Kémia Idegen nyelven Országos Fordí­tóverseny

Varga Mátyás 12.C 6. hely

Felkészí­tő tanára: Jánosi László


Hevesy György Országos Kémiaverseny Országos forduló

Laki Anna 7.A 7.hely

Piffkó Dániel 7.A 24.hely

Felkészí­tő tanára: Jánosi László


Irinyi János Középiskolai Kémia Verseny Országos forduló

Varga Dorottya 9.A I.A kategória, 26.hely Felkészí­tő tanár: Jánosi László, Mostbacher Éva

Hernádi Zsófia 9.C I.B kategória, 8. hely Felkészí­tő tanár: Mostbacher Éva

Knoch Júlia 10.A II.A kategória, 14.hely Felkészí­tő tanár: Jánosi László

Frim Levente 10.B II.A kategória, 27.hely Felkészí­tő tanár: Mostbacher Éva

Lettner Hanna 10.C II.B kategória, 16.hely Felkészí­tő tanár: Jánosi László


Hevesy György Országos Kémiaverseny Megyei forduló

Horváth íkos 8.A 7.hely

Maczkó Gergő 8.A 8. hely

Laki Anna 7.A 1. hely

Piffkó Dániel 7.A 3.hely

Nyisztor Sarolta 7.A 5.hely

Felkészí­tő tanára: Jánosi László


Irinyi János Középiskolai Kémia Verseny Megyei forduló

Varga Dorottya 9.A I.A kategória 1. hely, Felkészí­tő tanár: Jánosi László, Mostbacher Éva

Király Miklós 9.A I.A kategória 3. hely, Felkészí­tő tanár: Jánosi László,

Hernádi Zsófia 9.C I.B kategória 1. hely, Felkészí­tő tanár: Mostbacher Éva

Szemes Máté 9.C I.B kategória 2. hely, Felkészí­tő tanár: Mostbacher Éva

Csák Máté 9.C I.B kategória 3. hely, Felkészí­tő tanár: Mostbacher Éva

Dukai Bálint 9.C I.B kategória 5. hely, Felkészí­tő tanár: Mostbacher Éva

Knoch Júlia 10.A II.A kategória 1. hely, Felkészí­tő tanár: Jánosi László

Frim Levente 10.B II.A kategória 2. hely, Felkészí­tő tanár: Mostbacher Éva

Horváth Sarolta 10.B II.A kategória 5. hely, Felkészí­tő tanár: Mostbacher Éva

Lettner Hanna 10.C II.B kategória 2. hely, Felkészí­tő tanár: Jánosi László

Fazekas Dániel 10.C II.B kategória 3. hely, Felkészí­tő tanár: Jánosi László

Tóth Eszter 10.C II.B kategória 4. hely, Felkészí­tő tanár: Jánosi László

Dudás Réka 10.C II.B kategória 6. hely, Felkészí­tő tanár: Jánosi László


VIII. Dürer Verseny Kémiából Országos forduló

Knoch Júlia 10.A 4. hely

Felkészí­tő tanára: Jánosi László