Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma

Versenyeredmények

Országos verseny?

6. Országos Harry Potter verseny, Zsámbék (angol)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Lempek Dóra11.A3. helyezés (Elf Guardians of the Jedi Ring)
Somogyvári Flóra11.C3. helyezés (Elf Guardians of the Jedi Ring)
Zsáli Zoé11.C3. helyezés (Elf Guardians of the Jedi Ring)
Fölker Helga10.B10. helyezés (Bilgati Wuglibuglik)
Tóth Abigél10.B10. helyezés (Bilgati Wuglibuglik)
Varga Natália10.B10. helyezés (Bilgati Wuglibuglik)

Széchenyi Ferenc Gimnázium Angol verseny (angol)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Illés Zalán9.C12. helyezettBorsos Erzsébet
Koszorús Nimród Tamás9.B19. helyezettStankovics Kinga

Stockholmi Ifjúsági Vízdíj pályázatának második fordulójába meghívást kaptak (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Begovácz Barna11.EDénes Eszter
Balázs Barna Botond9.EDénes Eszter

PTE Általános Orvostudományi és Gyógyszerész Kar által meghirdetett „Tudomány, ami összeköt” elnevezésű verseny országos döntő (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Bosnyák Jázmin9.E2. helyDénes Eszter
Moldován Csenge 10.A2. helyDénes Eszter

Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny Országos Döntő (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A5. helyDénes Eszter

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia–környezetvédelmi verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Zentai Leila Larissza12.C12.Csikyné Radnai Éva

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia–környezetvédelmi verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

OKTV Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Takács Alexander12.C20.Csikyné Radnai Éva

TUDOK (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Nyisztor Bence12CkülöndíjCsiky János, Csikyné Radnai Éva
Nyisztor Álmos12.COrszágos döntőbe jutottDr. Tóth Andor, dr. Nyisztor Zsolt
Mitzinger Tamás Ádám10.EOrszágos döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Péter Barnabás10.EOrszágos döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Balázs Barna Botond9.Eregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Begovácz Barna11.Eregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Tolnai Bence12.Dregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Hengl Marcell12.Dregionális döntőbe jutottDénes Eszter

I. Kárpát-medencei Kindler-Láng fenntartható fejlődés tanulmányi verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Katreiner Kíra Luca10.Cdöntőbe jutott Csikyné Radnai Éva
Udud Alexandra10.Cdöntőbe jutottCsikyné Radnai Éva

I. Kárpát-medencei Kindler-Láng fenntartható fejlődés tanulmányi verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Katreiner Kíra Luca10.Cdöntőbe jutott Csikyné Radnai Éva
Udud Alexandra10.Cdöntőbe jutottCsikyné Radnai Éva

XIV. Fodor József Országos Biológia Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Guth Anna9.E12Dénes Eszter

XIV. Fodor József Országos Biológia Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A5Dénes Eszter

Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Zöld Alternatíva Vetélkedő (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Tima Gerda10.A1Dénes Eszter
Lehőcz Csongor10.a1Dénes Eszter
Moldován Csenge10.a1Dénes Eszter
Foór János10.a1Dénes Eszter
Karakán Péter10.a1Dénes Eszter
Guth Anna9.E4Dénes Eszter
Bosnyák Jázmin 9.E4Dénes Eszter
Sásdi Noel 9.E4Dénes Eszter
Tászler Jázmin9.E4Dénes Eszter
Ambrus Luca9.E4Dénes Eszter

Zöld Alternatíva Vetélkedő (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Guth Anna9.E4Dénes Eszter
Bosnyák Jázmin 9.E4Dénes Eszter
Sásdi Noel 9.E4Dénes Eszter
Tászler Jázmin9.E4Dénes Eszter
Ambrus Luca9.E4Dénes Eszter

Zöld Alternatíva Vetélkedő (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Guth Anna9.E4Dénes Eszter
Bosnyák Jázmin 9.E4Dénes Eszter
Sásdi Noel 9.E4Dénes Eszter
Tászler Jázmin9.E4Dénes Eszter
Ambrus Luca9.E4Dénes Eszter

Kitaibel Pál Nemzetközi Biológia Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Péter Barnabás10.E13.dr. Nyisztor Zsolt
Mitzinger Tamás Ádám10.E9.dr. Nyisztor Zsolt
Puskás Péter11.C13dr. Nyisztor Zsolt

Zöld Alternatíva Vetélkedő (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

„Tudomány, ami összeköt” (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Bosnyák Jázmin9.E2.Dénes Eszter
Moldován Csenge10.A2Dénes Eszter

„Tudomány, ami összeköt” (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Stockholmi Ifjúsági Vízdíj (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Begovácz Barna11.e2.Dénes Eszter
Balázs Barna Botond9.e2Dénes Eszter

Stockholmi Ifjúsági Vízdíj (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Kitaibel Pál Nemzetközi Biológia Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Kitaibel Pál Nemzetközi Biológia Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Begovácz Barna11.e10Dénes Eszter

OKTV (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Böröcz Dávid12.EOrszágos döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Puskás Péter11.COrszágos döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Somogyvári Flóra11.COrszágos döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Puskás Péter11.C33dr. Nyisztor Zsolt

OKTV (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Puskás Péter11.C33dr. Nyisztor Zsolt

OKTV (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Puskás Péter11.C33dr. Nyisztor Zsolt

OKTV (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

TUDOK (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Nyisztor Álmos12.COrszágos döntőbe jutottDr. Tóth Andor, dr. Nyisztor Zsolt
Mitzinger Tamás Ádám10.EOrszágos döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Péter Barnabás10.EOrszágos döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Balázs Barna Botond9.Eregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Begovácz Barna11.Eregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Tolnai Bence12.Dregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Hengl Marcell12.Dregionális döntőbe jutottDénes Eszter

TUDOK (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Balázs Barna Botond9.Eregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Begovácz Barna11.Eregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Tolnai Bence12.Dregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Hengl Marcell12.Dregionális döntőbe jutottDénes Eszter

Árokszállásy Zoltán - biológia-környezetvédelmi verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Hegedűs Mátyás8.A16dr. Nyisztor Zsolt
Somogyvári Flóra11.C20dr. Nyisztor Zsolt
Böröcz Dávid12.Ekülön díjdr. Nyisztor Zsolt

Árokszállásy Zoltán - biológia-környezetvédelmi verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

International Brain Bee - Nemzetközi idegtudományi verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Szeles Léna11.COrszágos döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt

International Brain Bee - Nemzetközi idegtudományi verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Európai Természettudományos Diákolimpia, EOES (European Olympiad of Experimental Science) (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Puskás Péter11.C4dr. Nyisztor Zsolt

Európai Természettudományos Diákolimpia, EOES (European Olympiad of Experimental Science) (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Fodor József országos biológia verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kutas Kata9.C8.dr. Nyisztor Zsolt
Divéki Panka9.C18.dr. Nyisztor Zsolt
Horváth Mirtill9.C49.dr. Nyisztor Zsolt
Tóth Beáta Klára9.C53.dr. Nyisztor Zsolt
Gelencsér Luca9.C63dr. Nyisztor Zsolt
Reinhart Júlia9.C63dr. Nyisztor Zsolt
Szokol Szonnya9.C71dr. Nyisztor Zsolt
Nyári Koppány9.C79dr. Nyisztor Zsolt
Bodor Balázs9.C82dr. Nyisztor Zsolt
Buzás Máté9.C83dr. Nyisztor Zsolt

Fodor József országos biológia verseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Semmelweis egészségverseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Puskás Péter11.C34.dr. Nyisztor Zsolt
Szeles Léna11.C34.dr. Nyisztor Zsolt
Halmi Panna11.C34.dr. Nyisztor Zsolt
Böröcz Dávid12.E34.dr. Nyisztor Zsolt
Molnár Péter12.E34.dr. Nyisztor Zsolt
Tima Gerda10.A32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Foór János10.A32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Schlitt Panni10.A32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Karl Benedek11.D32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Wágner-Eikerol Dávid Mats11.D32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Eiter Lara12.C36-
Trautmann Balázs12.C36-
Lénárd Márton Kolos12.C36-
Reith Rómeó12.C36-
Kiss Boglárka12.C36-

. (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
....

Semmelweis Egészségverseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Tima Gerda10.A32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Foór János10.A32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Schlitt Panni10.A32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Karl Benedek11.D32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Wágner-Eikerol Dávid Mats11.D32Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter
Eiter Lara12.C36-
Trautmann Balázs12.C36-
Lénárd Márton Kolos12.C36-
Reith Rómeó12.C36-
Kiss Boglárka12.C36-

Semmelweis Egészségverseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Eiter Lara12.C36-
Trautmann Balázs12.C36-
Lénárd Márton Kolos12.C36-
Reith Rómeó12.C36-
Kiss Boglárka12.C36-

Semmelweis Egészségverseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Eiter Lara12.C36-
Trautmann Balázs12.C36-
Lénárd Márton Kolos12.C36-
Reith Rómeó12.C36-
Kiss Boglárka12.C36-

TUDOK (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Balázs Barna Botond9.Eregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Begovácz Barna11.Eregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Tolnai Bence12.Dregionális döntőbe jutottDénes Eszter
Hengl Marcell12.Dregionális döntőbe jutottDénes Eszter

Semmelweis Egészségverseny (biológia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Eiter Lara12.C36-
Trautmann Balázs12.C36-
Lénárd Márton Kolos12.C36-
Reith Rómeó12.C36-
Kiss Boglárka12.C36-

28. "Hajnal Akar Lenni".. Kárpát medencei népdaléneklési verseny (ének)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Márton Anna Luca10.D2.külsős:Sturczné Meláth Anita

28. "Hajnal Akar Lenni".. Kárpát medencei népdaléneklési verseny (ének)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Márton Anna Luca10.D1.külsős:Sturczné Meláth Anita
Nádudvary Gilvád11.A1.külsős:Sturczné Meláth Anita

Károly Iréneusz Országos Fizikaverseny (filozófia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Bíró Marcell8.AKísérleti bemutató különdíj 13-14 éves korcsoportKilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János

Naboj Országos Fizikaverseny (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A1. helyezésJéhn János
Arnold Levente10.C1. helyezésKilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János
Jávorházy Andor10.C1. helyezésKilián Balázsné Raics Katalin
Jaczó Emma10.B1. helyezésKilián Balázsné Raics Katalin
Laki Menyhért10.C1. helyezésKilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János

IYPT (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Boros János12.A16. helyezésJéhn János

Tudományos Diákkörök XXII. Kárpát -medencei Konferencia (TUDOK) Döntő (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Jánosi Emőke11.BKülöndíjasKilián Balázsné Raics Katalin
Engrich Boglárka10.BKülöndíjasKilián Balázsné Raics Katalin

Mikola Sándor Fizikaverseny (megyei) (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A1. helyezésJéhn János
Arnold Levente10.C3. helyezésKilián Balázsné Raics Katalin

Mikola Sándor Fizikaverseny (országos) (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A2. helyezésJéhn János
Arnold Levente10.C36. helyezésKilián Balázsné Raics Katalin

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Fekecs Botond7.A5. díjazásKilián Balázsné Raics Katalin

Károly Iréneusz Országos Fizikaverseny (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Komlódy Laura8.AEgyéni feladatmegoldás: 3. helyezettKilián Balázsné Raics Katalin
Kovács Anna8.AKísérleti bemutató különdíj 15-16 éves korcsoport Jéhn János
Horváth Anna8.AKísérleti bemutató különdíj 15-16 éves korcsoport Jéhn János
Putsay Bence8.AKísérleti bemutató különdíj 13-14 éves korcsoport Kilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János
Schweibert Máté8.AKísérleti bemutató különdíj 13-14 éves korcsoport Kilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János
Bíró Marcell8.AKísérleti bemutató különdíj 13-14 éves korcsoportKilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János

TETT Richter mesepályázat (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kilián Annamari9.Afizika témájú meséje is bekerült a nyomtatott mesegyűjteménybe/kötetbe

Károly Iréneusz Fizika Verseny (fizika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Komlódy Laura8.a3. helyezésKilián Balázsné Raics Katalin

Pénzügyi Tudatosság Országos verseny és Diákfórum 2022 (földrajz)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Merényi Cecília10. Bmegyei 4. helySzokolai Viktória
Kiss-Meriosu Lúcia Kinga10. Bmegyei 4. helySzokolai Viktória
Nyisztor Zselyke10. Bmegyei 4. helySzokolai Viktória
Zajácz Veronika10. Bmegyei 4. helySzokolai Viktória

„Nem a szolgaság lelkét kaptátok ugyanis” Görögkatolikus Középiskolai Hittanverseny (hittan)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Erdei Borka10.B6. helyezettZajácz Gábor
Légrádi Mira10.B6. helyezettZajácz Gábor
Zajácz Veronika10.B6. helyezettZajácz Gábor

Őszi Nyereményeső Informatika Verseny (informatika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Laki Menyhért10.C1. helyezettSoproni Gábor

Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny-en a 2021/22. tanévben a három forduló után (informatika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Doszpod Sarolta11.C4. helyezettSoproni Gábor
Herceg Roxána11.C4. helyezettSoproni Gábor
Dunai Áron11.C4. helyezettSoproni Gábor

Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny (informatika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Rittlinger Bálint10.c49. helyezettSoproni Gábor

Dürer Kémiaverseny K+ kategória csapatverseny (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A3.hely Mostbacher Éva
Szeles Léna11.C3.hely Dr. Petz Andrea
Takács Alexander11.C3.hely Mostbacher Éva

V.Nemzetközi Kémia Torna (International Chemistry Tournament, IChTo) 2022. (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Járay-Voycek Hanna10.C7.helyDr. Petz Andrea

Oláh György Középiskolai Kémiaverseny (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Arnold Levente10.C9.helyDr. Petz Andrea
Lankó Gréta10.C11.helyDr. Petz Andrea
Katreiner Kíra10.C12.helyDr. Petz Andrea
Lankó Gréta10.Clegjobb előadó díjDr. Petz Andrea

OKTV Kémia I.kategória (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A17.helyMostbacher Éva

OKTV Kémia II.kategória (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Takács Alexander12.C6.helyMostbacher Éva

Európai Természettudományos Diákolimpia Kémiaválogató (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Arnold Levente10.C5.helyDr. Petz Andrea

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny I.B/2 kategória (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kutas Katalin9.C11.helyJánosi László

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny II.A kategória (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A2.helyMostbacher Éva

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny II.B/2 kategória (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Arnold Levente10.C2.helyDr. Petz Andrea
Jánics Richárd10.C7.helyDr. Petz Andrea
Lankó Gréta10.C11.helyDr. Petz Andrea
Jánics Richárd10.CHibátlan minőségi analitika gyakorlataDr. Petz Andrea

Curie kémiaverseny (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kutas Katalin9.C1. helyezettJánosi László, Petz Andrea
Katreiner Kíra10.C6. helyezettPetz Andrea
Lankó Gréta10.C13. helyezettPetz Andrea
Puskás Péter11.C12. helyezettPetz Andrea

Hevesy György Kémiaverseny (kémia)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Denkinger Júlia 7.A18. helyezettJánosi László

Hyperión Országos Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról (latin)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Jánics Richárd10.C4. helyLászló Levente

Horváth István Károly (Országos) Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny (latin)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Jánics Richárd10.C6. helyLászló Levente

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Fridrich Flóra7.A4. helyezettSoproni Brigitta
Fridrich Flóra7.A1.Soproni Brigitta
Müller Csenge Laura7.A2.Soproni Brigitta
Galambos Dóra7.A3. Soproni Brigitta
Schuller Hanna9.C1. Soproni Brigitta
Szokol Szonja9.C2. Soproni Brigitta
Divéki Panka9.C3. Soproni Brigitta

Országos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Merényi Cecília4. helyezésFarkas Zoltán
Zajácz Veronika4.helyezésFarkas Zoltán
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga4. helyezésFarkas Zoltán
Nyisztor Zselyke4. helyezésFarkas Zoltán

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntő (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Mátés Anna10.B4. helyezésFarkas Zoltán

Megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Takács András7.A3.helyezésFarkas Zoltán
Járay-Vojcek Bertalan7.A3.helyezésFarkas Zoltán
Torma Zalán7.A3.helyezésFarkas Zoltán
Csúcs Zalán7.A3.helyezésFarkas Zoltán

Megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Biró Marcell8.A2.helyFarkas Zoltán
Torma Csanád8.A2.helyFarkas Zoltán
Foór András Erhard8.A2.helyFarkas Zoltán
Vágvölgyi Zalán Vince8.A2.helyFarkas Zoltán

Megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Prehoffer Dalma8.A3.helyFarkas Zoltán
Komlódy Laura8.A3.helyFarkas Zoltán
Takács Zorka8.A3.helyFarkas Zoltán
Bálint Adél8.A3.helyFarkas Zoltán

Megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Zajácz Veronika10.B1.helyFarkas Zoltán
Merényi Cecília10.B1.helyFarkas Zoltán
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga10.B1.helyFarkas Zoltán
Nyisztor Zselyke10.B1.helyFarkas Zoltán

Váci Apor Vilmos Katolikus Főiskola által hirdetett Katolikus középiskolák országos helyesírási versenye (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Mátés Anna10.B1.helyFarkas Zoltán
Török Petra10.A4. helyNagy Katalin

Országos Arany János Irodalmi Verseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Gergely Dóra11.D22. helyNagy Katalin

Megyei szavalóverseny a Kodály Zoltán Gimnáziumban (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kékkői Katalin10.A3. helyezettNagy Katalin

XXIX. Országos Arany János Irodalmi Verseny döntője (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Török Petra10.A27. helyezettNagy Katalin

Országos Csorba Győző Versmondó Verseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Szokolai Tímea9.Adöntőbe jutottNagy Katalin
Kékkői Katalin10.Adöntőbe jutottNagy Katalin

TETT: Te és a természettudományok Mesepályázat (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Méhes Katalin Mária10Ckülöndíj-

TETT: Te és a természettudományok Mesepályázat (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve

Diákírók és Diákköltők Országos Találkozója (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Méhes Katalin Mária10Cdicséretben részesült-

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Fridrich Flóra7.A1.Soproni Brigitta
Müller Csenge Laura7.A2.Soproni Brigitta
Galambos Dóra7.A3. Soproni Brigitta
Schuller Hanna9.C1. Soproni Brigitta
Szokol Szonja9.C2. Soproni Brigitta
Divéki Panka9.C3. Soproni Brigitta

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Fridrich Flóra7.A1.Soproni Brigitta
Müller Csenge Laura7.A2.Soproni Brigitta
Galambos Dóra7.A3. Soproni Brigitta
Schuller Hanna9.C1. Soproni Brigitta
Szokol Szonja9.C2. Soproni Brigitta
Divéki Panka9.C3. Soproni Brigitta

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Fridrich Flóra7.A1.Soproni Brigitta
Müller Csenge Laura7.A2.Soproni Brigitta
Galambos Dóra7.A3. Soproni Brigitta
Schuller Hanna9.C1. Soproni Brigitta
Szokol Szonja9.C2. Soproni Brigitta
Divéki Panka9.C3. Soproni Brigitta

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny (magyar)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Fridrich Flóra7.A1.Soproni Brigitta
Müller Csenge Laura7.A2.Soproni Brigitta
Galambos Dóra7.A3. Soproni Brigitta
Schuller Hanna9.C1. Soproni Brigitta
Szokol Szonja9.C2. Soproni Brigitta
Divéki Panka9.C3. Soproni Brigitta

Bolyai Matematika Csapatverseny Déldunántúli forduló (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A1. helyezettBaráti Ákos
Békési-Marton György10.A1. helyezettPáll Csaba
Laki Menyhért10.A1. helyezettPáll Csaba
Arnold Levente10.A1. helyezettSzalahov Mária

Bolyai Matematika Csapatverseny Országos Döntő (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A4. helyezettBaráti Ákos
Békési-Marton György10.A4. helyezettPáll Csaba
Vas Domonkos Vilmos10.C4. helyezettPáll Csaba

Kenguru matematika verseny (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Erdősi Luca 7.A1. helyezettTakács Réka

Kenguru matematika verseny (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Erdősi Luca7.A27. helyezettTakács Réka

Bolyai matematika verseny (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kékkői Petra7.A1. helyezettTakács Réka
Denkinger Júlia7.A1. helyezettTakács Réka
Kosztolányi Liza7.A1. helyezettTakács Réka
Erdősi Luca7.A1. helyezettTakács Réka
Herke Milán 7.A3. helyezettTakács Réka
Takács András7.A3. helyezettTakács Réka
Járay-Vojcek Bertalan7.A3. helyezettTakács Réka
Kádár Zsolt7.A3. helyezettTakács Réka

Arany Dániel matematika verseny országos döntőbe jutottak (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Arnold Levente10.CSzalahov Mária
Csonka Illés10.ABaráti Ákos
Békési-Marton György10.CPáll Csaba
Laki Menyhért10.CPáll Csaba

Bolyai matematika verseny (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Denkinger Júlia7.A1. helyezettTakács Réka

Arany Dániel matematika verseny országos döntő (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Arnold Levente10.C2. helyezettSzalahov Mária
Csonka Illés10.A2. helyezettBaráti Ákos

Fejér Lipót Matematikaverseny (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A1. helyezettBaráti Ákos

Kenguru Matematikaverseny (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A4. helyezettBaráti Ákos

Zrínyi Ilona Matematikaverseny (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A7. helyezettBaráti Ákos

KöMaL feladatmegoldó verseny B-jelű feladatok (matematika)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Csonka Illés10.A8. helyezettBaráti Ákos

Országos Műfordító verseny II. kategória a magyarról németre fordítás (német)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Bak Zsuzsanna11.D7. helyezettHorvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás
Nádudvary Gilvád11.A7. helyezettHorvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás
Schnell Annadóra11.B7. helyezettHorvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás
Tukács Barbara11.B7. helyezettHorvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás

Országos Műfordító verseny II. kategória németről magyarra fordítás (német)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Bak Zsuzsanna10.D.2. helyezettHorvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás
Nádudvary Gilvád11.A2. helyezettHorvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás
Schnell Annadóra11.B2. helyezettHorvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás
Tukács Barbara11.B2. helyezettHorvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás

Vorwahl 0049 német nyelvi kultúrtörténeti és országismereti verseny országos döntő - II. Kategória (9-10.évfolyam) (német)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kiffer Petra9.B3.helyezésCzimmermann Csilla
Gaál Barnabás10.C4.helyezésBoda Zsuzsanna
Kerner Evelin9.B5.helyezésCzimmermann Csilla
Kellermann Luca10.D6.helyezésCzimmermann Csilla

Vorwahl 0049 német nyelvi kultúrtörténeti és országismereti verseny országos döntő (német)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Bakonyi Lili 8.A3.helyezettHorvát Lídia

Regionális újlatin/latin és orosz nyelvi kiejtési versenyen (olasz)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Rózsavölgyi Boglárka10.D2. helyezésKissné Tihanyi Virág

Regionális újlatin/latin és orosz nyelvi kiejtési versenyen (spanyol)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Fodor Viola11.A2. helyezésTimáné Novacsek Adrienn
Nakhleh Stephanie11.E5. helyezésTimáné Novacsek Adrienn

Katolikus Iskolák Országos Vívó Versenye (testnevelés)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Szendelbacher Dénes9.A 3.Haraszti Krisztina
Dudás Ákos 10.A 7.Haraszti Krisztina
Nyári Koppány 9.C 8.Haraszti Krisztina
Dunai Áron 11.C 5.Haraszti Krisztina
Puskás Péter 11.C6.Haraszti Krisztina
Szabó Barnabás 12.D7.Haraszti Krisztina
Szendelbacher Dénes9.A 3.Haraszti Krisztina
Dudás Ákos 10.A 7.Haraszti Krisztina
Nyári Koppány 9.C 8.Haraszti Krisztina
Dunai Áron 11.C 5.Haraszti Krisztina
Puskás Péter 11.C6.Haraszti Krisztina
Szabó Barnabás 12.D7.Haraszti Krisztina

Futsal Diákolimpia Megyei Selejtező (testnevelés)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Bozóki Máté 12.B2.Pukli Tamás
Hardi András12.A2.Pukli Tamás
Kiss Máté 12.B2.Pukli Tamás
Lenti Csanád 12.E2.Pukli Tamás
Nagy Jeromos 12.E2.Pukli Tamás
Stefánovics Bálint 12.E2.Pukli Tamás
Steinbach Dominik 12.B2.Pukli Tamás
Váradi Donát 12.B2.Pukli Tamás

KIDS-Kupa Labdarúgás (testnevelés)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Bocz Léda9.B3.Papp Tamás
Vén Hanga9.B3.Papp Tamás
Ambrus Luca9.E3.Papp Tamás
Kaáli-Nagy Villő Janka11.B3.Papp Tamás
Bartha Dorina11.E3.Papp Tamás
Kocsis Luca11.E3.Papp Tamás
Pankotai Lili11.E3.Papp Tamás
Cano-Krommer Lúcia12.E3.Papp Tamás
Heckenberger Hédi Lili 12.E3.Papp Tamás
Stang Adél Zsófia 12.E3.Papp Tamás

Országos Kötélugró Diákolimpia (testnevelés)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Vlasits Lili9.B3. helyezésNHA

Országos Kötélugró Diákolimpia Szabadon választott gyakorlat (testnevelés)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Vlasits Lili9.B8

Országos Kötélugró Diákolimpia Egyéni Összetett (testnevelés)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Vlasits Lili9.B7

Országos Diákolimpia Aerobik Basic UP1 Páros Lány (testnevelés)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kutas Dorka9.B2.
Tordai Flóra9.B2.

Magyarország jó tanulója, jó sportolója (testnevelés)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Kilián Annamari9.A

Mindszenty bíboros, mint példakép című verseny országos döntő (történelem)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Tengler Johanna10.D3. helyezett
Jakobi Johanna11.D5. helyezettNyári Tamás
Nádudvary Gilvád11.A6. helyezettNyári Tamás

Kosáry Domokos Történelemverseny (történelem)

Tanuló neveOsztályHelyezésFelkészítő tanár neve
Guth Anna9.E5. helySzokolai Viktória
Karakán Péter10.A5. helySzokolai Viktória
Végh Csenge10.A5. helySzokolai Viktória
Túri Gergely Máté9.E8. helySzokolai Viktória