Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Lempek Dóra | 11.A | 3. helyezés (Elf Guardians of the Jedi Ring) | |
Somogyvári Flóra | 11.C | 3. helyezés (Elf Guardians of the Jedi Ring) | |
Zsáli Zoé | 11.C | 3. helyezés (Elf Guardians of the Jedi Ring) | |
Fölker Helga | 10.B | 10. helyezés (Bilgati Wuglibuglik) | |
Tóth Abigél | 10.B | 10. helyezés (Bilgati Wuglibuglik) | |
Varga Natália | 10.B | 10. helyezés (Bilgati Wuglibuglik) |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Illés Zalán | 9.C | 12. helyezett | Borsos Erzsébet |
Koszorús Nimród Tamás | 9.B | 19. helyezett | Stankovics Kinga |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Begovácz Barna | 11.E | Dénes Eszter | |
Balázs Barna Botond | 9.E | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Bosnyák Jázmin | 9.E | 2. hely | Dénes Eszter |
Moldován Csenge | 10.A | 2. hely | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 5. hely | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Zentai Leila Larissza | 12.C | 12. | Csikyné Radnai Éva |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Takács Alexander | 12.C | 20. | Csikyné Radnai Éva |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Nyisztor Bence | 12C | különdíj | Csiky János, Csikyné Radnai Éva |
Nyisztor Álmos | 12.C | Országos döntőbe jutott | Dr. Tóth Andor, dr. Nyisztor Zsolt |
Mitzinger Tamás Ádám | 10.E | Országos döntőbe jutott | dr. Nyisztor Zsolt |
Péter Barnabás | 10.E | Országos döntőbe jutott | dr. Nyisztor Zsolt |
Balázs Barna Botond | 9.E | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Begovácz Barna | 11.E | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Tolnai Bence | 12.D | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Hengl Marcell | 12.D | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Katreiner Kíra Luca | 10.C | döntőbe jutott | Csikyné Radnai Éva |
Udud Alexandra | 10.C | döntőbe jutott | Csikyné Radnai Éva |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Katreiner Kíra Luca | 10.C | döntőbe jutott | Csikyné Radnai Éva |
Udud Alexandra | 10.C | döntőbe jutott | Csikyné Radnai Éva |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Guth Anna | 9.E | 12 | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 5 | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tima Gerda | 10.A | 1 | Dénes Eszter |
Lehőcz Csongor | 10.a | 1 | Dénes Eszter |
Moldován Csenge | 10.a | 1 | Dénes Eszter |
Foór János | 10.a | 1 | Dénes Eszter |
Karakán Péter | 10.a | 1 | Dénes Eszter |
Guth Anna | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Bosnyák Jázmin | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Sásdi Noel | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Tászler Jázmin | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Ambrus Luca | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Guth Anna | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Bosnyák Jázmin | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Sásdi Noel | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Tászler Jázmin | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Ambrus Luca | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Guth Anna | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Bosnyák Jázmin | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Sásdi Noel | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Tászler Jázmin | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Ambrus Luca | 9.E | 4 | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Péter Barnabás | 10.E | 13. | dr. Nyisztor Zsolt |
Mitzinger Tamás Ádám | 10.E | 9. | dr. Nyisztor Zsolt |
Puskás Péter | 11.C | 13 | dr. Nyisztor Zsolt |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Bosnyák Jázmin | 9.E | 2. | Dénes Eszter |
Moldován Csenge | 10.A | 2 | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Begovácz Barna | 11.e | 2. | Dénes Eszter |
Balázs Barna Botond | 9.e | 2 | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Begovácz Barna | 11.e | 10 | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Böröcz Dávid | 12.E | Országos döntőbe jutott | dr. Nyisztor Zsolt |
Puskás Péter | 11.C | Országos döntőbe jutott | dr. Nyisztor Zsolt |
Somogyvári Flóra | 11.C | Országos döntőbe jutott | dr. Nyisztor Zsolt |
Puskás Péter | 11.C | 33 | dr. Nyisztor Zsolt |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Puskás Péter | 11.C | 33 | dr. Nyisztor Zsolt |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Puskás Péter | 11.C | 33 | dr. Nyisztor Zsolt |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Nyisztor Álmos | 12.C | Országos döntőbe jutott | Dr. Tóth Andor, dr. Nyisztor Zsolt |
Mitzinger Tamás Ádám | 10.E | Országos döntőbe jutott | dr. Nyisztor Zsolt |
Péter Barnabás | 10.E | Országos döntőbe jutott | dr. Nyisztor Zsolt |
Balázs Barna Botond | 9.E | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Begovácz Barna | 11.E | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Tolnai Bence | 12.D | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Hengl Marcell | 12.D | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Balázs Barna Botond | 9.E | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Begovácz Barna | 11.E | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Tolnai Bence | 12.D | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Hengl Marcell | 12.D | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Hegedűs Mátyás | 8.A | 16 | dr. Nyisztor Zsolt |
Somogyvári Flóra | 11.C | 20 | dr. Nyisztor Zsolt |
Böröcz Dávid | 12.E | külön díj | dr. Nyisztor Zsolt |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Szeles Léna | 11.C | Országos döntőbe jutott | dr. Nyisztor Zsolt |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Puskás Péter | 11.C | 4 | dr. Nyisztor Zsolt |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kutas Kata | 9.C | 8. | dr. Nyisztor Zsolt |
Divéki Panka | 9.C | 18. | dr. Nyisztor Zsolt |
Horváth Mirtill | 9.C | 49. | dr. Nyisztor Zsolt |
Tóth Beáta Klára | 9.C | 53. | dr. Nyisztor Zsolt |
Gelencsér Luca | 9.C | 63 | dr. Nyisztor Zsolt |
Reinhart Júlia | 9.C | 63 | dr. Nyisztor Zsolt |
Szokol Szonnya | 9.C | 71 | dr. Nyisztor Zsolt |
Nyári Koppány | 9.C | 79 | dr. Nyisztor Zsolt |
Bodor Balázs | 9.C | 82 | dr. Nyisztor Zsolt |
Buzás Máté | 9.C | 83 | dr. Nyisztor Zsolt |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Puskás Péter | 11.C | 34. | dr. Nyisztor Zsolt |
Szeles Léna | 11.C | 34. | dr. Nyisztor Zsolt |
Halmi Panna | 11.C | 34. | dr. Nyisztor Zsolt |
Böröcz Dávid | 12.E | 34. | dr. Nyisztor Zsolt |
Molnár Péter | 12.E | 34. | dr. Nyisztor Zsolt |
Tima Gerda | 10.A | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Foór János | 10.A | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Schlitt Panni | 10.A | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Karl Benedek | 11.D | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Wágner-Eikerol Dávid Mats | 11.D | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Eiter Lara | 12.C | 36 | - |
Trautmann Balázs | 12.C | 36 | - |
Lénárd Márton Kolos | 12.C | 36 | - |
Reith Rómeó | 12.C | 36 | - |
Kiss Boglárka | 12.C | 36 | - |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
. | . | . | . |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tima Gerda | 10.A | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Foór János | 10.A | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Schlitt Panni | 10.A | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Karl Benedek | 11.D | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Wágner-Eikerol Dávid Mats | 11.D | 32 | Bodáné Gálosi Márta, Dénes Eszter |
Eiter Lara | 12.C | 36 | - |
Trautmann Balázs | 12.C | 36 | - |
Lénárd Márton Kolos | 12.C | 36 | - |
Reith Rómeó | 12.C | 36 | - |
Kiss Boglárka | 12.C | 36 | - |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Eiter Lara | 12.C | 36 | - |
Trautmann Balázs | 12.C | 36 | - |
Lénárd Márton Kolos | 12.C | 36 | - |
Reith Rómeó | 12.C | 36 | - |
Kiss Boglárka | 12.C | 36 | - |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Eiter Lara | 12.C | 36 | - |
Trautmann Balázs | 12.C | 36 | - |
Lénárd Márton Kolos | 12.C | 36 | - |
Reith Rómeó | 12.C | 36 | - |
Kiss Boglárka | 12.C | 36 | - |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Balázs Barna Botond | 9.E | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Begovácz Barna | 11.E | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Tolnai Bence | 12.D | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Hengl Marcell | 12.D | regionális döntőbe jutott | Dénes Eszter |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Eiter Lara | 12.C | 36 | - |
Trautmann Balázs | 12.C | 36 | - |
Lénárd Márton Kolos | 12.C | 36 | - |
Reith Rómeó | 12.C | 36 | - |
Kiss Boglárka | 12.C | 36 | - |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Márton Anna Luca | 10.D | 2. | külsős:Sturczné Meláth Anita |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Márton Anna Luca | 10.D | 1. | külsős:Sturczné Meláth Anita |
Nádudvary Gilvád | 11.A | 1. | külsős:Sturczné Meláth Anita |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Bíró Marcell | 8.A | Kísérleti bemutató különdíj 13-14 éves korcsoport | Kilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 1. helyezés | Jéhn János |
Arnold Levente | 10.C | 1. helyezés | Kilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János |
Jávorházy Andor | 10.C | 1. helyezés | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Jaczó Emma | 10.B | 1. helyezés | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Laki Menyhért | 10.C | 1. helyezés | Kilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Boros János | 12.A | 16. helyezés | Jéhn János |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Jánosi Emőke | 11.B | Különdíjas | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Engrich Boglárka | 10.B | Különdíjas | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 1. helyezés | Jéhn János |
Arnold Levente | 10.C | 3. helyezés | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 2. helyezés | Jéhn János |
Arnold Levente | 10.C | 36. helyezés | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Fekecs Botond | 7.A | 5. díjazás | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Komlódy Laura | 8.A | Egyéni feladatmegoldás: 3. helyezett | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Kovács Anna | 8.A | Kísérleti bemutató különdíj 15-16 éves korcsoport | Jéhn János |
Horváth Anna | 8.A | Kísérleti bemutató különdíj 15-16 éves korcsoport | Jéhn János |
Putsay Bence | 8.A | Kísérleti bemutató különdíj 13-14 éves korcsoport | Kilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János |
Schweibert Máté | 8.A | Kísérleti bemutató különdíj 13-14 éves korcsoport | Kilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János |
Bíró Marcell | 8.A | Kísérleti bemutató különdíj 13-14 éves korcsoport | Kilián Balázsné Raics Katalin, Jéhn János |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kilián Annamari | 9.A | fizika témájú meséje is bekerült a nyomtatott mesegyűjteménybe/kötetbe |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Komlódy Laura | 8.a | 3. helyezés | Kilián Balázsné Raics Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Merényi Cecília | 10. B | megyei 4. hely | Szokolai Viktória |
Kiss-Meriosu Lúcia Kinga | 10. B | megyei 4. hely | Szokolai Viktória |
Nyisztor Zselyke | 10. B | megyei 4. hely | Szokolai Viktória |
Zajácz Veronika | 10. B | megyei 4. hely | Szokolai Viktória |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Erdei Borka | 10.B | 6. helyezett | Zajácz Gábor |
Légrádi Mira | 10.B | 6. helyezett | Zajácz Gábor |
Zajácz Veronika | 10.B | 6. helyezett | Zajácz Gábor |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Laki Menyhért | 10.C | 1. helyezett | Soproni Gábor |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Doszpod Sarolta | 11.C | 4. helyezett | Soproni Gábor |
Herceg Roxána | 11.C | 4. helyezett | Soproni Gábor |
Dunai Áron | 11.C | 4. helyezett | Soproni Gábor |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Rittlinger Bálint | 10.c | 49. helyezett | Soproni Gábor |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 3.hely | Mostbacher Éva |
Szeles Léna | 11.C | 3.hely | Dr. Petz Andrea |
Takács Alexander | 11.C | 3.hely | Mostbacher Éva |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Járay-Voycek Hanna | 10.C | 7.hely | Dr. Petz Andrea |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Arnold Levente | 10.C | 9.hely | Dr. Petz Andrea |
Lankó Gréta | 10.C | 11.hely | Dr. Petz Andrea |
Katreiner Kíra | 10.C | 12.hely | Dr. Petz Andrea |
Lankó Gréta | 10.C | legjobb előadó díj | Dr. Petz Andrea |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 17.hely | Mostbacher Éva |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Takács Alexander | 12.C | 6.hely | Mostbacher Éva |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Arnold Levente | 10.C | 5.hely | Dr. Petz Andrea |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kutas Katalin | 9.C | 11.hely | Jánosi László |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 2.hely | Mostbacher Éva |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Arnold Levente | 10.C | 2.hely | Dr. Petz Andrea |
Jánics Richárd | 10.C | 7.hely | Dr. Petz Andrea |
Lankó Gréta | 10.C | 11.hely | Dr. Petz Andrea |
Jánics Richárd | 10.C | Hibátlan minőségi analitika gyakorlata | Dr. Petz Andrea |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kutas Katalin | 9.C | 1. helyezett | Jánosi László, Petz Andrea |
Katreiner Kíra | 10.C | 6. helyezett | Petz Andrea |
Lankó Gréta | 10.C | 13. helyezett | Petz Andrea |
Puskás Péter | 11.C | 12. helyezett | Petz Andrea |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Denkinger Júlia | 7.A | 18. helyezett | Jánosi László |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Jánics Richárd | 10.C | 4. hely | László Levente |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Jánics Richárd | 10.C | 6. hely | László Levente |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Fridrich Flóra | 7.A | 4. helyezett | Soproni Brigitta |
Fridrich Flóra | 7.A | 1. | Soproni Brigitta |
Müller Csenge Laura | 7.A | 2. | Soproni Brigitta |
Galambos Dóra | 7.A | 3. | Soproni Brigitta |
Schuller Hanna | 9.C | 1. | Soproni Brigitta |
Szokol Szonja | 9.C | 2. | Soproni Brigitta |
Divéki Panka | 9.C | 3. | Soproni Brigitta |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Merényi Cecília | 4. helyezés | Farkas Zoltán | |
Zajácz Veronika | 4.helyezés | Farkas Zoltán | |
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga | 4. helyezés | Farkas Zoltán | |
Nyisztor Zselyke | 4. helyezés | Farkas Zoltán |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Mátés Anna | 10.B | 4. helyezés | Farkas Zoltán |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Takács András | 7.A | 3.helyezés | Farkas Zoltán |
Járay-Vojcek Bertalan | 7.A | 3.helyezés | Farkas Zoltán |
Torma Zalán | 7.A | 3.helyezés | Farkas Zoltán |
Csúcs Zalán | 7.A | 3.helyezés | Farkas Zoltán |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Biró Marcell | 8.A | 2.hely | Farkas Zoltán |
Torma Csanád | 8.A | 2.hely | Farkas Zoltán |
Foór András Erhard | 8.A | 2.hely | Farkas Zoltán |
Vágvölgyi Zalán Vince | 8.A | 2.hely | Farkas Zoltán |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Prehoffer Dalma | 8.A | 3.hely | Farkas Zoltán |
Komlódy Laura | 8.A | 3.hely | Farkas Zoltán |
Takács Zorka | 8.A | 3.hely | Farkas Zoltán |
Bálint Adél | 8.A | 3.hely | Farkas Zoltán |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Zajácz Veronika | 10.B | 1.hely | Farkas Zoltán |
Merényi Cecília | 10.B | 1.hely | Farkas Zoltán |
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga | 10.B | 1.hely | Farkas Zoltán |
Nyisztor Zselyke | 10.B | 1.hely | Farkas Zoltán |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Mátés Anna | 10.B | 1.hely | Farkas Zoltán |
Török Petra | 10.A | 4. hely | Nagy Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Gergely Dóra | 11.D | 22. hely | Nagy Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kékkői Katalin | 10.A | 3. helyezett | Nagy Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Török Petra | 10.A | 27. helyezett | Nagy Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Szokolai Tímea | 9.A | döntőbe jutott | Nagy Katalin |
Kékkői Katalin | 10.A | döntőbe jutott | Nagy Katalin |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Méhes Katalin Mária | 10C | különdíj | - |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Méhes Katalin Mária | 10C | dicséretben részesült | - |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Fridrich Flóra | 7.A | 1. | Soproni Brigitta |
Müller Csenge Laura | 7.A | 2. | Soproni Brigitta |
Galambos Dóra | 7.A | 3. | Soproni Brigitta |
Schuller Hanna | 9.C | 1. | Soproni Brigitta |
Szokol Szonja | 9.C | 2. | Soproni Brigitta |
Divéki Panka | 9.C | 3. | Soproni Brigitta |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Fridrich Flóra | 7.A | 1. | Soproni Brigitta |
Müller Csenge Laura | 7.A | 2. | Soproni Brigitta |
Galambos Dóra | 7.A | 3. | Soproni Brigitta |
Schuller Hanna | 9.C | 1. | Soproni Brigitta |
Szokol Szonja | 9.C | 2. | Soproni Brigitta |
Divéki Panka | 9.C | 3. | Soproni Brigitta |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Fridrich Flóra | 7.A | 1. | Soproni Brigitta |
Müller Csenge Laura | 7.A | 2. | Soproni Brigitta |
Galambos Dóra | 7.A | 3. | Soproni Brigitta |
Schuller Hanna | 9.C | 1. | Soproni Brigitta |
Szokol Szonja | 9.C | 2. | Soproni Brigitta |
Divéki Panka | 9.C | 3. | Soproni Brigitta |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Fridrich Flóra | 7.A | 1. | Soproni Brigitta |
Müller Csenge Laura | 7.A | 2. | Soproni Brigitta |
Galambos Dóra | 7.A | 3. | Soproni Brigitta |
Schuller Hanna | 9.C | 1. | Soproni Brigitta |
Szokol Szonja | 9.C | 2. | Soproni Brigitta |
Divéki Panka | 9.C | 3. | Soproni Brigitta |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 1. helyezett | Baráti Ákos |
Békési-Marton György | 10.A | 1. helyezett | Páll Csaba |
Laki Menyhért | 10.A | 1. helyezett | Páll Csaba |
Arnold Levente | 10.A | 1. helyezett | Szalahov Mária |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 4. helyezett | Baráti Ákos |
Békési-Marton György | 10.A | 4. helyezett | Páll Csaba |
Vas Domonkos Vilmos | 10.C | 4. helyezett | Páll Csaba |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Erdősi Luca | 7.A | 1. helyezett | Takács Réka |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Erdősi Luca | 7.A | 27. helyezett | Takács Réka |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kékkői Petra | 7.A | 1. helyezett | Takács Réka |
Denkinger Júlia | 7.A | 1. helyezett | Takács Réka |
Kosztolányi Liza | 7.A | 1. helyezett | Takács Réka |
Erdősi Luca | 7.A | 1. helyezett | Takács Réka |
Herke Milán | 7.A | 3. helyezett | Takács Réka |
Takács András | 7.A | 3. helyezett | Takács Réka |
Járay-Vojcek Bertalan | 7.A | 3. helyezett | Takács Réka |
Kádár Zsolt | 7.A | 3. helyezett | Takács Réka |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Arnold Levente | 10.C | Szalahov Mária | |
Csonka Illés | 10.A | Baráti Ákos | |
Békési-Marton György | 10.C | Páll Csaba | |
Laki Menyhért | 10.C | Páll Csaba |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Denkinger Júlia | 7.A | 1. helyezett | Takács Réka |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Arnold Levente | 10.C | 2. helyezett | Szalahov Mária |
Csonka Illés | 10.A | 2. helyezett | Baráti Ákos |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 1. helyezett | Baráti Ákos |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 4. helyezett | Baráti Ákos |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 7. helyezett | Baráti Ákos |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Csonka Illés | 10.A | 8. helyezett | Baráti Ákos |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Bak Zsuzsanna | 11.D | 7. helyezett | Horvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás |
Nádudvary Gilvád | 11.A | 7. helyezett | Horvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás |
Schnell Annadóra | 11.B | 7. helyezett | Horvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás |
Tukács Barbara | 11.B | 7. helyezett | Horvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Bak Zsuzsanna | 10.D. | 2. helyezett | Horvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás |
Nádudvary Gilvád | 11.A | 2. helyezett | Horvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás |
Schnell Annadóra | 11.B | 2. helyezett | Horvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás |
Tukács Barbara | 11.B | 2. helyezett | Horvát Lídia, Horváthné Bakos Andrea és Vida Tamás |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kiffer Petra | 9.B | 3.helyezés | Czimmermann Csilla |
Gaál Barnabás | 10.C | 4.helyezés | Boda Zsuzsanna |
Kerner Evelin | 9.B | 5.helyezés | Czimmermann Csilla |
Kellermann Luca | 10.D | 6.helyezés | Czimmermann Csilla |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Bakonyi Lili | 8.A | 3.helyezett | Horvát Lídia |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Rózsavölgyi Boglárka | 10.D | 2. helyezés | Kissné Tihanyi Virág |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Fodor Viola | 11.A | 2. helyezés | Timáné Novacsek Adrienn |
Nakhleh Stephanie | 11.E | 5. helyezés | Timáné Novacsek Adrienn |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Szendelbacher Dénes | 9.A | 3. | Haraszti Krisztina |
Dudás Ákos | 10.A | 7. | Haraszti Krisztina |
Nyári Koppány | 9.C | 8. | Haraszti Krisztina |
Dunai Áron | 11.C | 5. | Haraszti Krisztina |
Puskás Péter | 11.C | 6. | Haraszti Krisztina |
Szabó Barnabás | 12.D | 7. | Haraszti Krisztina |
Szendelbacher Dénes | 9.A | 3. | Haraszti Krisztina |
Dudás Ákos | 10.A | 7. | Haraszti Krisztina |
Nyári Koppány | 9.C | 8. | Haraszti Krisztina |
Dunai Áron | 11.C | 5. | Haraszti Krisztina |
Puskás Péter | 11.C | 6. | Haraszti Krisztina |
Szabó Barnabás | 12.D | 7. | Haraszti Krisztina |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Bozóki Máté | 12.B | 2. | Pukli Tamás |
Hardi András | 12.A | 2. | Pukli Tamás |
Kiss Máté | 12.B | 2. | Pukli Tamás |
Lenti Csanád | 12.E | 2. | Pukli Tamás |
Nagy Jeromos | 12.E | 2. | Pukli Tamás |
Stefánovics Bálint | 12.E | 2. | Pukli Tamás |
Steinbach Dominik | 12.B | 2. | Pukli Tamás |
Váradi Donát | 12.B | 2. | Pukli Tamás |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Bocz Léda | 9.B | 3. | Papp Tamás |
Vén Hanga | 9.B | 3. | Papp Tamás |
Ambrus Luca | 9.E | 3. | Papp Tamás |
Kaáli-Nagy Villő Janka | 11.B | 3. | Papp Tamás |
Bartha Dorina | 11.E | 3. | Papp Tamás |
Kocsis Luca | 11.E | 3. | Papp Tamás |
Pankotai Lili | 11.E | 3. | Papp Tamás |
Cano-Krommer Lúcia | 12.E | 3. | Papp Tamás |
Heckenberger Hédi Lili | 12.E | 3. | Papp Tamás |
Stang Adél Zsófia | 12.E | 3. | Papp Tamás |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Vlasits Lili | 9.B | 3. helyezés | NHA |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Vlasits Lili | 9.B | 8 |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Vlasits Lili | 9.B | 7 |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kutas Dorka | 9.B | 2. | |
Tordai Flóra | 9.B | 2. |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Kilián Annamari | 9.A |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Tengler Johanna | 10.D | 3. helyezett | |
Jakobi Johanna | 11.D | 5. helyezett | Nyári Tamás |
Nádudvary Gilvád | 11.A | 6. helyezett | Nyári Tamás |
Tanuló neve | Osztály | Helyezés | Felkészítő tanár neve |
Guth Anna | 9.E | 5. hely | Szokolai Viktória |
Karakán Péter | 10.A | 5. hely | Szokolai Viktória |
Végh Csenge | 10.A | 5. hely | Szokolai Viktória |
Túri Gergely Máté | 9.E | 8. hely | Szokolai Viktória |