Bodáné Gálosi Mártabiológiaigazgató
Meszéna Tamásmatematika-fizikaigazgatóhelyettes, 12.A osztályfőnök
Papp Tamásmatematika-fizikaigazgatóhelyettes, 11.B osztályfőnök
dr. Varga Tamásné Haraszti Krisztinatestnevelésigazgatóhelyettes, 11.D osztályfőnök
Borbély-Bartis Jánosfilozófiakollégiumi vezető
Andrásfalvy Pétertörténelem, angol
Antal Emíliamagyar
Bábics Pétertestnevelés12.E osztályfőnök
Baráti Ákosmatematika
Berecz Tiborhittaniskola lelkész
Bergics LajosnépzeneZengető együttes vezetője
Boda Zsuzsannanémetnyelvi mk vez.
Borsos Erzsébetangol
Csák Liliének-zeneOrff zenekar
dr. Csekőné Kádas Kláramagyar-németOsztályfőnöki mk. vez.
Cselényi Ágnesangol
dr. Csigi Péterhittan
Csikyné Radnai Évabiológia-fizika
Czeininger Tamástörténelem-hittan
Czene Miklóstechnikaoktatástechnikus
Czigány Gábormatematika
Czimmermann Csillanémet
Dénes Eszterbiológia
Dobosi Lászlótörténelem
Dombóvári Józsefmatematika-informatika
dr. Emődyné Halmos Kláratitkárnő
Farkas Zoltánmagyar-könyvtártanár
Farkasné Bocskor AnikótestnevelésSzt. Benedek Szeretetszolgálat vezetője, szaktanácsadó
Futó Évatestnevelés7.A osztályfőnök
Havasi Gáborének-zenekarnagy
Hirth Gabriella Zsuzsannaangol
Horvát Lídiaangol-német
Horváthné Bakos Andreanémet
Hosszú Csabatörténelem-földrajz11.C osztályfőnök
Huber Kálmánkollégiumi nevelő
Huszár Ferencrajz-földrajz-művészettörténet10.D osztályfőnök, művészetek szakcs. vez.
Jánosi Lászlóbiológia-kémia10.A osztályfőnök
Jéhn Jánosfizika-informatikafizika-informatika mk vez.
Kilián Balázsné Raics Katalinfizika-biológia
Kiss József Dánielinformatika9.D osztályfőnök
Kissné Tihanyi Virágolasz
Kovács Attilamatematika-fizika9.A osztályfőnök
Kovács Jánosreformátus hittan
Kovács Lászlókollégiumi nevelő
László Leventelatinkollégiumi nevelő
Leipold Pétermatematika-fizika11.E osztályfőnök
Lenti Margitiskolatitkár
Löry Zoltánolasz-spanyol
Major Szabolcsrendszergazda
Mártonné Nagy Andreaszabadidő szervező
Mikuli Jánosnémagyar12.B osztályfőnök
Mostbacher Évakémiakémia szakcs. vez.
Nádudvary Tamásfrancia-angol-olasz11.A osztályfőnök
Nagy Katalinmagyar8.A osztályfőnök
Nagy Péterbiológia
Nagy Zoltán Csabareformátus hittan
Nyári Tamástörténelem
Nyisztor Zsoltbiológia10.E osztályfőnök, biológia mk. vez.
Oláh Orsolyatestnevelés
Őrfi Gáspárnémet12.C osztályfőnök
Páll Csabamatematikahonlapszerkesztő
Pámer Lászlótestnevelés-néprajzÁtai ház vezetője
Pánczél Róbertmatematika10.C osztályfőnök, matematika mk vez.
dr. Pete Józseftörténelem-földrajzföldrajz szakcs. vez., történelem mk vez.
dr. Petz AndreakémiaTehetségpont vezető
Pintér Lászlótestnevelés
Porpáczy Attilahittan
Pukli Tamástestnevelés9.E osztályfőnök, Testnevelés mk. vez.
Simon Emeseiskola pszichológus
Simor Kamillamédia
Somkuti-Nagy Gergelyangol-néprajz12.D osztályfőnök
Somosné Molnár Katalinmagyar-spanyolmagyar mk vez
Soproni Brigittakönyvtáros
Soproni Gáborinformatika - testnevelés
Stankovics Kingaangol-történelem
Studi Gabriellaangol
Szalahov Máriamatematika9.C osztályfőnök
Takácsné Horváth Eszterangolangol mk. vez.
dr. Timáné Novacsek Adriennspanyol
Timkó Andráshittan-történelem
Torzsás Tiborlaboráns
Tóth Miklós Bélakollégiumi nevelő
dr. Ulrichné Novacsek Krisztinaangol10.B osztályfőnök
Várszegi Csabamagyar-néprajz9.B osztályfőnök
Vida Tamásnémet
Zajácz Gáborhittan