Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

Eredmények 2017/2018

Korábbi évek eredményei 2008-tól »

Országos Vívó Diákolimpia Budapest 2018. 04. 13-15.

B kategória párbajtőr

VI. Kcs.

2. hely Rábai Barna 11.C

3. hely Mózer Tibor 11.C

 

VI. Kcs.

5. hely Ignácz Rebeka 11.C

9. hely Fábián Anna Gertrúd 12.A

V. Kcs.

3. hely Lenkovics Ákos 10.C

5. hely Lenkovics András 10.C

6. hely Komáromi Csaba 9.D

8. hely Kovács Bence 11.C

9. hely Füleki Máté 10.A

12. hely Koncz Csaba 9.D

A kategória csapat 4. hely

Tóth Anna 11.C

Gál Eszter 11.A

Ignácz Rebeka 11.C

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

Fényképek »

2018.04.17.

 

ANK-Fodor Tiborné Röplabda Emléktorna 2018. 04. 13.

2. hely

Kékkői Zsófia 12.E Csapatkapitány

Dankó Réka 11.B

Gyergyói Fanni 11.D

Kaizer Cecília 11.D

Kecskés Petra 12.E

Kóródi Fanni 10.C

Kőhegyi Kata 9.A

Pietras Emma 9.E

Szabó Zsófi Tícia 12.E

Felkészítő tanár: Pintér László

2018.04.13.

 

Torna Diákolimpia "A" kategória Országos Döntő Budapest 2018. 04. 07-08.

Egyéni összetett verseny

1. hely Zahorecz Áron 10.E

 

 

 

 

 

2018.04.10.

 

Vívó Házibajnokság 2018. 04. 04-05.

Haladó kategória lányok

1. Tóth Anna 11.C

2. Ignácz Rebeka 11.C

3. Gál Eszter 11.A

4. Fábián Anna Gertrúd 12.A

Haladó kategória fiúk

1. Meszéna Péter 9.B

2. Lenkovics Ákos 10.C

3. Lenkovics András 10.C

4. Roth Norbert 10.E

5. Füleki Máté 10.A

6. Kovács Bence Tamás 11.C

7. Rábai Barna 11.C

8. Kravják Áron 10.D

Kezdő kategória lányok

1. Mariczki Lilien Mónika 9.C

2. Weichardt Barbara 9.D

Kezdő kategória fiúk

1. Komáromi Csaba 9.D

2. Wéber András 9.D

3. Koncz Csaba 9.D

4. Györei Máté 9.D

5. Horváth Márton 9.D

6. Léber Krisztián 9.C

7. Kertész Szabolcs 9.C

8. Gadó Zétény 7.A

2018.04.09.

 

Mezei Futó Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 03. 26.

5. hely Valler Tamás 8.A

5. hely Soproni Tamás 10.A

2018.04.09.

 

Amatőr Úszó Diákolimpia Országos Döntő Hódmezővásárhely 2018. 03. 23.

100 m hát 16. hely Komlai Tekla 11.E

100 m mell 9. hely Komlai Viktor 10.C

 

 

Fényképek »

2018.04.06.

 

Amatőr Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő Kiskunfélegyháza 2018. 03. 23.

9. hely Borissza Emese 11.D

9. hely Iván Ádám László 12.C

2018.04.06.

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 03. 10.

3. hely:

Kékkői Zsófia 12.E Csapatkapitány

Dankó Réka 11.B

Gyergyói Fanni 11.D

Kaizer Cecília 11.D

Kóródi Fanni 10.C

Kőhegyi Kata 9.A

Pietras Emma 9.E

Szabó Zsófi Tícia 12.E

Felkészítő tanár: Pintér László

Fényképek »

2018.03.10.

 

Kosárlabda Diákolimpia "B" Kategória Országos Döntő 2018. 03. 02-04.

13. hely:

Pohl Bianca 12.A

Pintér Nokolett 12.B

Radics Lujza 12.12.B

Hernádi Zsófia 11.C

Tolnay Sára 10.B

Nagy Nikolett 10.B

Kázmér Anna 10.B

Gál Eszter 11.A

Matheovits Eszter 11.A

Pelles Dorottya 11.A

Debertin Erika 10.D

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

Fényképek »

2018.03.05.

 

KIDS-Kupa Torna Verseny 2018. 03. 03.

2. hely

Bársony Kinga 12.A

Csanádi Luca 12.A

Varga Dorottya 12.A

Bereczk Barbara 12.B

Honti Karolina 10.E

Gubányi Gitta 10.C

Egyéni verseny

1. hely Bársony Kinga 12.A

2. hely Bereck Barbara 12.B

4. hely Honti Karolina 10.E

6. hely Gubányi Gitta 10.E

7. hely Csanádi Luca 12.A

17. hely Varga Dorottya 12.A

Felkészítő tanár: Futó Éva

Egyéni összetett 6. hely, Ugrás 2. hely, Gyűrű 6. hely Zahorecz Áron 10.E

2018.03.05.

 

Katolikus Iskolák Országos Vívó Versenye 2018. 03. 03.

V-VI. Kcs. párbajtőr

1. hely Gál Eszter 11.A

3. hely Ignácz Rebeka 11.C

5. hely Fábián Anna Gertrúd 12.A

V-VI. Kcs. párbajtőr

2. hely Merkl Levente 10.C

5. hely Kovács Bence 11.C

6. hely Mózer Tibor 11.C

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

Fényképek »

2018.03.05.

 

Tollaslabda Diákolimpia Területi Döntő 2018. 02. 23.

3. hely: Borissza Emese 11.D

3. hely: Iván Ádám 12.C

Mindketten továbbjutottak az Országos Döntőbe.

2018.02.26.

 

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 02. 18.

100 m hát 1. hely

Komlai Tekla 11.E

100 m mell 1. hely

Komlai Viktor 10.C

100 m hát 3. hely

Mészáros Péter 11.A

4x50 gyorsváltó 2. hely

Szabó Marcell 12. C

Komlai Viktor 10.C

Mészáros Péter 11.A

Hammer Gábor 10.A

Felkészítő tanár: Bábics Péter

Fényképek »

2018.03.07.

 

Kosárlabda Házibajnokság végeredménye

1. hely: 9.A

2. hely: 9.D

3. hely: 7.A

4. hely: 8.A

5. hely: 9.B

Gratulálok!

Farkasné Bocskor Anikó tanárnő

2018.02.13.

 

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 01. 25.

CRNLG-Janus Pannonius Gimnázium 45:37

Szabó Balázs 11.B

Csuka Csanád 11.A

Gémes Falk Ádám 11.A

Tóth Barnabás 11.E

Réhm Zoltán 11.C

Bende Áron 10.C

Bende Balázs 10.C

Csonka Zétény 9.A

Gyuricza Zalán 10.B

Felkészítő tanár: Pukli Tamás

2018.01.26.

 

Amatőr Tollaslabda Diákolimpia Megyei Döntő 2018. 01. 19.

2. hely Iván Ádám László 12.C

2. hely Lettner Gerda 10.D

3. hely Kollár Veronika 10.D

3. hely Kresz Péter 11.A

5. hely Inhóf Áron 11.A 13 induló közül

1. hely Borissza Emese 11.D

2018.01.22.

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő 2018. 01. 20.

Csoport 1. hely

Kékkői Zsófia 12.E Csapatkapitány

Dankó Réka 11.B

Gyergyói Fanni 11.D

Kaizer Cecília 11.D

Kecskés Petra 12.E

Kóródi Fanni 10.C

Kőhegyi Kata 9.A

Pietras Emma 9.E

Szabó Zsófi Tícia 12.E

Felkészítő tanár: Pintér László

Fényképek »

2018.01.20.

 

Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő Kecskemét 2017. 12. 13.

4.hely

Bende Áron 10. C

Benkő Bálint 11. D

Fazekas Andor 11. A

Laurinyecz Balázs 12. A

Szeifert Márk 10. A

Vonyó Péter 12. C

Felkészítő tanár: Bábics Péter

Fényképek »

2017.12.14.

 

B33 Kosárlabda Diákolimpia 2017. 12. 13.

4.hely

Fekete Fruzsina 9.E

Tolnai Sára 10.B

Pifkó Petra 10.C

Molnár Viola 9.A

5.hely

Matheovits Eszter 11.A

Hernádi Zsófia 11.C

Pohl Bianca 12.A

Tóth Réka 12.D

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

Fényképek »

2017.12.14.

 

Kosárlabda Házibajnokság 2017. 12. 05.

1. 10.E

2. 10.B

3. 9.E

4. 9.A

2017.12.05.

 

Mikulás Túraverseny 2017. 12. 02.

1. 11.A 1:04

2. 9.C 1:19

3. 10.D 1:22

4. 10.B 1:28

5. 9.D 1:37

6. 11.C 1:38

2017.12.05.

 

Asztalitenisz Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 12. 02.

1. hely Kati Linda 9.A V. kcs.

2. hely Turula Ármin 7.A IV. kcs.

2017.12.04.

 

Vízilabda Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 11. 27.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iskolánk csapata a versenyen kívül induló csapatok kategóriájában 1. helyezést ért el.

Gaszt Roland 7.A Csapatkapitány

Baksa Dávid 7.A

Méhes Botond 7.A

Szűcs Márton Teofil 7.A

Tiszttartó Ádám 7.A

Várfalvi Ádám 7.A

Fényképek »

2017.11.28.

 

Floorball házibajnokság 2017. 11. 21.

1. 11.D

2. 12.A

3. 10.C

4. 9.E

5. 11.A

6. 12.E

2017.11.23.

 

"Mozdulj" Játékos sportvetélkedő 2017. 11. 16.

1. hely

Buzády Hanna 8.A

Kiss Karina 8.A

Fodor Rebeka 7.A

Bíró Blanka 7.A

Deckner Áron Joel 8.A

Kajdács Patrik 8.A

Baksa Dávid 7.A

Vida Péter 7.A

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

2017.11.18.

 

Floorball Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 11. 15.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. hely

Benkő Bálint 11. D

Fazekas Andor 11. A

Kulcsár Szabó András 11. A

Laurinyecz Balázs 12. A

Szeifert Márk 10. A

Vonyó Péter 12. C

Felkészítő tanár: Bábics Péter

Fényképek »

2017.11.16.

 

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2017. 11. 11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. hely

Kékkői Zsófia 12.E Csapatkapitány

Dankó Réka 11.B

Gyergyói Fanni 11.D

Kecskés Petra 12.E

Kőhegyi Kata 9.A

Majdik Sára 11.B

Szabó Zsófi Tícia 12.E

Felkészítő tanár: Pintér László

Fényképek »

2017.11.12.

 

Szent Márton Vívó Kupa Pannonhalma 2017. 11. 4-5.

 

 

Pannonhalmán harmadik alkalommal rendezték meg a Szent Márton Vívó Kupát. Iskolánk diákjai a következő szép eredményeket érték el:

VI. kcs. lány párbajtőr

1. hely Gál Eszter 11.A

3. hely Ignácz Rebeka 11.C

VI. kcs. fiú párbajtőr

6. hely Kovács Bence 11.C

8. hely Rábai Barna 11.C

9. hely Füleki Máté 10.A

11. hely Lenkovics Ákos 10.C

12. hely Horváth Mihály 11.A

13. hely Lenkovics András 10.C

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

Fényképek »

2017.11.07.

 

Megyei Röplabda Diákolimpia 2017. 10. 21.

4. hely

Bak Péter 12.E csapatkapitány

Ádám Zsombor 12.C

Futó András 12.E

Gergely Gábor 12.D

Horváth Bálint 12.B

Kovács Dragan 10.C

Léner Kristóf 12.C

Felkészítő tanár: Pintér László

2017.10.21.

 

IV. Katana Kupa Országos Junior Kempo Bajnokság 2017. 10. 07.

Dohány Zsófia 9.C

Földharc: 3. hely

Formagyakorlat: 3. hely

C-viadal: 2. hely

2017.10.11.

 

VII. Egyed Mihály Kosárlabda emléktorna

Hetedik alkalommal került megrendezésre sportcsarnokunk névadójának Egyed Mihálynak neve és születésnapja alkalmából alapított kosárlabda emléktorna. Az idei évben hét fiú és három leánycsapat vett részt ezen az eseményen. Jó hangulatú mérkőzések, rég nem látott csapattársi beszélgetések, népes családi kisgyerekes együttjátszás jellemezte a napot. Megosztott 1. helyen végzett a Legends csapata ZalaY Buda Vezetésével és Kaltenecker András csapata.

Hagyományosan az emléktorna alkalmával került átadásra az Egyed Mihály Tanulmányi és Sport Ösztöndíj. Az díjjal járó támogatásban minden évben olyan diákok részesülhetnek, akik kiemelkedő sporteredményei mellett élen jár a tanulmányok terén is. A 2017/2018-as tanévben kettő tanuló kapta meg ezt a díjat – Tóth Réka 12.d osztályos kosárlabdázó, és Neu Péter Pál 12.C osztályos kézilabdázó.

Egyed Mihály Kosárlabda emléktorna eredményei:

Fiúk:

1. Legends csapata, Zalay Buda vezetésével

1. Kaltenecker András csapata

3. Hirth Balázs és csapata

4. Fittler Márton és csapata.

5. 2K15 - 2015-ben végzettek

6. Misike és csapata

7. CRNL fiúk

Lányok:

1. CRNL ifjúsági lányok

2. Kisfröccs csapat – Oláh Orsolya vezetésével

3. CRNL serdülő csapat

Az eredményekhez gratulálunk! Találkozunk jövőre!

Fényképek »

2017.10.03.

 

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között 2017. 09. 30.

Iskolánk csapata 2. helyezést ért el

Matheovits Eszter 11.A

Gyenizse-Nagy András 9.C

Soproni Tamás 10.A

Papp Zsófia 11.A

Horváth Ákos 11.A

Kocsis Boglárka 10.B

Kresz Péter 11.A

Lomb Ádám 10.C

Dömse Zita 10.B

Valler Tamás 8.A

Kovács Mátyás 12.C

Molnár Gyula a Ciszterci Nevelési Központ tanára

Gyenizse-Nagy Balázs öregdiák 2017 12.A

Jandó Tamás öregdiák 2017 12.A

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

Fényképek »

2017.10.02.

 

Magyar Honvédség által szervezett Honvédelmi Haditorna Verseny 2017. 09. 13.

Iskolánk csapata a 22 induló csapatból 4. helyezést ért el

Neu Péter Pál 12.C csapatkapitány

Cano-Krommer Dániel 9.A

Lukács Illés Sebestyén 9.A

Mester Ádám 9.A

Fényképek »

2017.09.13.