Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

Eredmények 2021/2022

Korábbi évek eredményei 2008-tól »

MLSZ Fair Play Cup Országos Döntő Telki 2022. 05. 21.

4. hely

Bartha Dorina 11.E

Beke Petra 9.E

Bocz Léda 9.B

Cano-Krommer Luca 12.E

Farkas Gréta 12.B

Heckenberger Hédi Lili 12.E

Kaáli-Nagy Villő Janka 11.B

Kocsi Luca 11.E

Orsós Dorina Krisztina 12.B

Pankotai Lili 11.E

Stang Adél 12.E

Turi Kata Alexandra 12.B

 

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2022.05.24.

 

Országos Vívó Diákolimpia Budapest 2022. 05. 20-22.

Csapatbajnokság 1. hely

Jakobi Júlia 9.A

Lorch Nikoletta 12.E

Imre Luca Mária 10.B

 

 

 

 

 

Csapatbajnokság 8. hely

Kószó Dalle Molle Bruno 9.D

Nyári Koppány Bertold 9.C

Reuter Ákos Kamilló 10.E

Szendelbacher Dénes 9.A

Egyéni 3. hely

Imre Luca Mária 10.B

Egyéni 5. hely

Jakobi Júlia 9.A

Fényképek » 2022.05.22.

 

Országos Strandröplabda Diákolimpia Budapest 2022. 05. 18.

32. hely

Maros Róza 9.A

Csiszár Tímea 10.E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022.05.19.

 

Lány Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő Szombathely 2022. 05. 13-15.

17. hely

Bocz Léda 9.B

Balajthy Júlia 9.D

Ambrus Luca 9.E

Beke Petra 9.E

Pankotai Lili 11.E

Farkas Gréta 12.B

Turi Kata Alexandra 12.B

Cano-Krommer Lúcia 12.E

Heckenberger Hédi Lili 12.E

Stang Adél Zsófia 12.E

 

Felkészítő tanár: Papp Tamás

 

 

 

 

 

2022.05.17.

 

Unihoki Diákolimpia Országos Döntő Fonyód 2022. 04. 27.

4. hely

Iloskity Alíz 10.B

Kellermann Luca 10.D

Egerszegi Dominika 10.C

Csodor Luca 10.C

Szemmelróth Szófia 10.C

Felkészítő tanár: Bábics Péter

 

Fényképek » 2022.04.30.

 

MLSZ Fair Play Cup Regionális Döntő Székesfehérvár 2022. 04. 27.

1. hely

Beke Petra 9.E

Bocz Léda 9.B

Cano-Krommer Lúcia 12.E

Farkas Gréta 12.B

Heckenberger Hédi Lili 12.E

Kaáli-Nagy Villő Janka 11.B

Orsós Dorina Krisztina 12.B

Pankotai Lili 11.E

Stang Adél Zsófia 12.E

Turi Kata Alexandra 12.B

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2022.05.01.

 

Leöwey-Kupa Röplabda Torna 2022. 04. 27.

5. hely

Maros Róza 9.A csapatkapitány

Bogner Eszter 9.A

Csiszár Tímea 10.E

Folbert Fanni 11.B

Goják Antónia 11.B

Herke Réka 9.A

Rostás Linda Éva 8.A

Tímár Zsófia Judit 10.E

 

Felkészítő tanár: Pintér László 2022.05.01.

 

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 04. 25-26.

1500 m síkfutás 2. hely

800 m síkfutás 1. hely

Valler Tamás 12.A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022.04.30.

 

Fekvenyomás Diákolimpia Országos Döntő Szikszó 2022. 04. 23-24.

-105 kg súlycsoport

3. hely (127.5 kg.)

Benkő Márton 11.A

 

 

2022.04.29.

 

Labdarúgás Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 04. 21.

1. hely

Bocz Léda 9.B

Ambrus Luca 9.D

Beke Petra 9.E

Balajthy Júlia 9.E

Kaáli-Nagy Villő Janka 11.B

Bartha Dorina 11.E

Kocsis Luca 11.E

Pankotai Lili 11.E

 

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2022.04.22.

 

ANK-Kupa Röplabda Torna 2022. 04. 20.

5. hely

Burka Gergő 9.D csapatkapitány

Batki Örs 9.D

Berta Marcell 9.B

Csernik Dávid Zakariás 11.E

Fodor Vince Brúnó 9.D

Hardi Máté 11.D

Kreka Miklós 11.E

Szűcs Botond 9.D

Felkészítő tanár: Pintér László 2022.04.20.

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia Országos Döntő Debrecen 2022. 04. 08-10.

19. hely

Léner Hunor 12.E csapatkapitány

Hardi Máté 11.D

Horváth Barna Benedek 11.B

Kovács János Olivér 12.C

Steiner Dominik 12.E

Szegedi Ágoston 11.C

Warta Benedek 12.C

Felkészítő tanár: Pintér László

Rövid videó a megnyitó ünnepélyről »

Fényképek » 2022.04.11.

 

Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 03. 28.

3. hely

Reisz Lotti 8.A

Szűcs Boglárka 8.A

Kilián Annamari 9.A

Simon Lídia 9.E

Kilián Dorottya 7.A

Zubán Lilla 8.A

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

 

2022.03.29.

 

Kosárlabda Diákolimpia Körzeti Döntő 2022. 03. 28.

2. hely

Reisz Lotti 8.A

Szűcs Boglárka 8.A

Szanyi Borbála 8.A

Kilián Annamari 9.A

Simon Lídia 9.E

Kilián Dorottya 7.A

Zubán Lilla 8.A

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

 

 

 

2022.03.29.

 

4. Országos Köböre (Buszkasi) Bajnokság Tahitótfalu 2022. 03. 27.

3. hely

Déli Gyepüvédők:

Hadzsiev Anna 11.D

Szabó Viktória 11.D

Molnár Tercia Zselyke Janus Gimnázium

Szőke Dorka Janus Gimnázium

Magyar Hadak I. - Déli Gyepüvédők 4:2, Pusztai Rókák - Magyar Hadak II. 6:1, Pusztai Rókák - Magyar Hadak I. 4:0, Déli Gyepüvédők - Magyar Hadak II. 3:0

Felkészítő tanár: Pámer László

Fényképek » 2022.03.28.

 

MLSZ Fair Play Cup Körzeti Döntő 2022. 03. 22.

1. hely

Bocz Léda 9.B

Beke Petra 9.E

Kaáli-Nagy Villő Janka 11.B

Bartha Dorina 11.E

Kocsis Luca 11.E

Farkas Gréta 12.B

Orsós Dorina Krisztina 12.B

Turi Kata Alexandra 12.B

Cano-Krommer Lúcia 12.E

Heckenberger Hédi Lili 12.E

Stang Adél Zsófia 12.E

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2022.03.23.

 

Floorball Simonyi Kupa 2022. 03. 22.

1. hely

Lázár Patrícia 12.D

Háber Melani 12.D

Mangó Gréta 12.B

Kellermann Luca 10.D

Egerszegi Dominika 10.C

Csondor Luca 10.C

Szemmelróth Szófia 10.C

Klippel Bence 12.D

Tabó Krisztián 12.D

Szabó Barnabás 12.D

Tolnai Bence 12.D

Erős Levente 10.A

Popovics Dávid 10.A

Felkészítő tanár: Bábics Péter

 

 

 

 

 

 

 

2022.03.23.

 

Sakk Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 03. 19.

Csapatverseny 1. hely

Albrecht Ákos 12.E

Járó Bálint 12.E

Járó Benjámin 10.E

Parcsami Márton  10.E

 

 

 

2022.03.22.

 

Torna Diákolimpia Országos Döntő 2022. 03. 19.

5. hely

Fülöp Kitti Mariann 12.E

Huba Liána Lorka 10.E

Istók Janka 9.B

Lázár Fanni 10.B

Szabó Luca 12.E

Weiling Janka Erzsébet 9.A

Felkészítő tanár: Futó Éva

 

 

 

 

 

 

 

2022.03.21.

 

Fekvenyomás Diákolimpia Országos Elődöntő 2022. 03. 05.

-105 kg súlycsoport

2. hely 125 kg

Benkő Márton 11.A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022.03.09.

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 03. 08.

2. hely

Maros Róza 9.A csapatkapitány

Bogner Anna Eszter 9.A

Folbert Fanni 11.B

Goják Antónia 11.B

Herke Réka 9.A

Horváth Hanna Eszter 9.B

Keller Odett 9.A

Maracsik Enikő Szonja 10.E

Rigó Anna Glória 11.E

Timár Zsófia Judit 10.E

Turi Réka 9.B

Felkészítő tanár: Pintér László 2022.03.08.

 

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 03. 07.

2. hely

Domokos Balázs 10.D

Karakán Péter 10.A

Lénárd Márton 12.C

Magyar Máté 11.A

Reith Rómeó 12.C

Ribányi Lőrinc 10.B

Süli Kristóf Attila 12.C

Szegedi Ágoston 11.C

Trautmann Balázs 12.C

Vargha Bulcsu 12.A

Zomi Szabolcs 10.E

Felkészítő tanár: Pukli Tamás 2022.03.07.

 

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő 2022. 02. 27.

2. hely

Fülöp Kitti Mariann 12.E

Huba Liána Lorka 10.E

Istók Janka 9.B

Lázár Fanni 10.B

Szabó Luca 12.E

Weiling Janka Erzsébet 9.A

Felkészítő tanár: Futó Éva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022.02.27.

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 02. 25.

1. hely

Léner Hunor 12.E csapatkapitány

Hardi Máté 11.D

Horváth Barna Benedek 11.B

Kovács János Olivér 12.C

Lénárd Márton 12.C

Steiner Dominik 12.E

Szegedi Ágoston 11.C

Warta Benedek 12.C

 

Felkészítő tanár: Pintér László 2022.02.25.

 

"B" korcsoportos B33 Kosárlabda Diákolimpia Országos Elődöntő 2022. 02. 22.

1. hely

Földing Anna Lídia 12.D

Heckenberger Hédi Lili 12.E

Lacza Virág Gréta 11.A

Laczkó Sára 11.B

 

 

 

"A" korcsoport 2. hely

Kilián Annamari 9.A

Kilián Dorottya 7.A

Szűcs Boglárka 8.A

Simon Lídia 9.E

 

 

 

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022.02.24.

 

Tollaslabda Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 02. 19.

3. hely

Fülöp Csongor 10.A 2022.02.22.

 

Sakk Diákolimpia Megyei Döntő Lánycsók 2022. 02. 19.

1. hely

Járó Benjámin 10.E

2. hely

Albrecht Ákos 12.E

Eredményükkel mindketten bejutottak az országos döntőbe. 2022.02.22.

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő 2022. 02. 18.

Csoport 1. hely

a csapat továbbjutott a Megyei Döntőbe

Maros Róza 9.A csapatkapitány

Bogner Anna Eszter 9.A

Folbert Fanni 11.B

Goják Antónia 11.B

Herke Réka 9.A

Horváth Hanna Eszter 9.B

Keller Odett 9.A

Maracsik Enikő Szonja 10.E

Rigó Anna Glória 11.E

Turi Réka 9.B

Felkészítő tanár: Pintér László 2022.02.18.

 

Floorball Diákolimpia Országos Döntő Algyő 2022. 02. 04.

5. hely

Egerszegi Dominika 10.C

Kellermann Luca 10.D

Iloskity Alíz 10.B

Mangó Gréta 12.B

Lázár Patrícia 12.D

Háber Melani 12.D

 

 

6. hely

Klippel Bence 12.D

Szabó Barnabás 12.D

Tolnai Bence 12.D

Popovics Dávid 10.A

 

 

Felkészítő tanár: Bábics Péter

Fényképek »

2022.02.08.

 

Úszás Diákolimpia Megyei Döntő 2022. 01. 29.

4. hely

Szeles Léna 11.C

2. hely

Komlai Kolozs 11.C

 

 

 

 

 

 

2022.02.08.

 

Röplabda Diákolimpia Országos Elődöntő 2022. 01. 11.

3. hely

Léner Hunor 12.E csapatkapitány

Horváth Barna 11.B

Kovács János Olivér 12.C

Lénárd Márton 12.C

Reith Rómeó 12.C

Steiner Dominik 12.E

Warta Benedek 12.C

 

Felkészítő tanár: Pintér László

2022.02.08.

 

Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő 2021. 12. 20.

1. hely

Egerszegi Dominika 10.C

Kellermann Luca 10.D

Iloskity Alíz 10.B

Mangó Gréta 12.B

Lázár Patrícia 12.D

Háber Melani 12.D

 

2. hely

Klippel Bence 12.D

Szabó Barnabás 12.D

Tolnai Bence 12.D

Erős Levente 10.A

Popovics Dávid 10.A

 

Felkészítő tanár: Bábics Péter

Fényképek »

2021.12.20.

 

Torna Diákolimpia Megyei Döntő 2021. 12. 17.

Csapat 1. hely

Istók Janka 9.B

Weiling Janka 9.A

Szabó Luca 12.C

Huba Liána Lorka 10.E

Fülöp Kitti 12.C

Lázár Fanni 10.B

 

Egyéni összetett

1. hely Huba Liána Lorka 10.E

2. hely Istók Janka 9.B

3. hely Lázár Fanni 10.B

 

Felkészítő tanár: Futó Éva

 

 

 

 

 

2021.12.20.

 

Mikulás túra iskolánk diákjainak és az intézményben dolgozó Kollégák gyermekeinek 2021. 12. 04.

A diák csapat túraverseny végeredménye;

1. hely 10.C és 11.D azonos időeredménnyel

2. hely 12.D

3. hely 11.A

4. hely 11.E

5. hely 12.B

6. hely 11.B

Fényképek »

2021.12.09.

 

B33 Kosárlabda Diákolimpia Körzeti Döntő 2021. 12. 01.

III-IV. korcsoport 1. hely

Kilián Annamari 9.A

Kilián Dorottya 8.A

Simon Lídia 9.E

 

 

 

 

 

V-VI. korcsoport 1. hely

Földing Anna 12.D

Heckenberger Hédi Lili 12.E

Bíró Blanka 11.A

Lacza Virág 11.A

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó

 

 

 

Fényképek »

2021.12.02.

 

Junior Párbajtőr Országos Bajnokság 2021. 11. 27-28.

csapat 3. hely

Imre Luca 10.B

Jakobi Júlia 9.A

 

 

 

 

 

 

 

 

2021.12.01.

 

Kadet (U15-U16) Párbajtőr Országos Bajnokság 2021. 11. 20-21.

csapat 2. hely

Herke Réka 9.A

Imre Luca 10.B

Jakobi Júlia 9.A

 

 

 

 

 

2021.12.01.

 

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2021. 11. 12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. hely

Léner Hunor 12.E csapatkapitány

Damásdi Miklós 11.B

Horváth Barna Benedek 11.B

Komlai Kolozs 11.C

Kovács János Olivér 12.C

Lénárd Márton 12.C

Reith Rómeó 12.C

Steiner Dominik 12.E

Warta Benedek 12.C

Felkészítő tanár: Pintér László

2021.11.12.

 

Floorball Diákolimpia Megyei Döntő 2021. 11. 10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. hely

Csondor Luca 10.C

Doszpod Anna 10.C

Egerszegi Dominika 10.C

Szemmelróth Szófia 10.C

Kellermann Luca 10.D

Iloskity Alíz 10.B

Mangó Gréta 12.B

Lázár Patrícia 12.D

Háber Melani 12.D

Felkészítő tanár: Bábics Péter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. hely

Klippel Bence 12.D

Szabó Barnabás 12.D

Tabó Krisztián 12.D

Tolnai Bence 12.D

Erős Levente 10.A

Popovics Dávid 10.A

Felkészítő tanár: Bábics Péter

Fényképek »

2021.11.12.

 

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő 2021. 11. 09.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. hely

Petőfi Gréta Panna 12.A csapatkapitány

Csiszár Tímea 10.E

Goják Antónia 11.B

Keller Odett 9.A

Maracsik Enikő Szonja 10.E

Maros Róza 9.A

Reisz Lotti 8.A

Szászi-Nemes Júlia 9.B

Tímár Zsófia Judit 10.E

Turi Kata Alexandra 12.B

Turi Réka 9.B

Felkészítő tanár: Pintér László

2021.11.09.

 

Rókaűzők Váltófutóverseny Pécs és Kaposvár között 2021. 10. 23.

 

 

 

 

 

 

 

 

1. hely a középiskolák kategóriájában

Haraszti Krisztina tanárnő

Bizse Roberta iskolapszichológus

Czigány Gábor tanár úr

Kiss József Dániel tanár úr

Kovács Sebestyén 12.C

Mészáros András 12.D

Moldován Csenge 10.A

Patcai Zsigmond 12.A

Valler Szabolcs 8.A

Valler Tamás 12.A

Wolf Hanna 11.D

2021.10.24.

 

Atlétika Mezei Futás Diákolimpia Megyei Döntő 2021. 10. 21.

Zubán Lilla 8.A 29. hely

Valler Tamás 12.A 3. hely

Mészáros András 11.D 6. hely

 

 

 

 

 

2021.10.21.

 

Vívó Háziverseny 2021. 10. 19.

Párbajtőr lányok

1. Imre Luca 10.B

2. Jakobi Júlia 9.A

3. Engrich Boglárka 10.B

Párbajtőr fiúk

1. Szendelbacher Dénes 9.A

2. Puskás Péter 11.C

3. Németh Ferdinánd 11.C

4. Dunai Áron 11.C

5. Reuter Ákos Kamilló 10.E

6. Mester Álmos 10.C

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

Fényképek »

2021.10.21.

 

Asztalitenisz Diákolimpia Megyei Döntő 2021. 10. 16.

2. hely

Laki Menyhért 10.C

 

 

 

2021.10.18.

 

KIDS-Kupa Labdarúgás Kecskemét 2021. 10. 08.

3. hely

Bocz Léda 9.B

Vén Hanga 9.B

Ambrus Luca 9.E

Kaáli-Nagy Villő Janka 11.B

Bartha Dorina 11.E

Kocsis Luca 11.E

Pankotai Lili 11.E

Cano-Krommer Lúcia 12.E

Heckenberger Hédi Lili 12.E

Stang Adél Zsófia 12.E

Felkészítő tanár: Papp Tamás

A torna legjobb kapusa Kaáli-Nagy Villő Janka 11.B

 

 

 

 

 

 

2021.10.14.

 

Futsal Diákolimpia Megyei Selejtező 2021. 10. 12.

2. hely

Bozóki Máté 12.B

Hardi Andrá 12.A

Kiss Máté 12.B

Lenti Csanád 12.E

Nagy Jeromos 12.E

Stefánovics Bálint 12.E

Steinbach Dominik 12.B

Váradi Donát 12.B

Felkészítő tanár: Pukli Tamás

2021.10.13.

 

X. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2021. 10. 09.

 

 

 

Lányok:

1. Wonder woman

2. Újrakezdők

3. CRNL-Lányok

Fiúk:

1. Hirth Balázs csapata

2. Legendák

3. 2K15

4. CRNL

5. Misike csapata

Fényképek »

2021.10.10.

 

Katolikus Iskolák Országos Vívó Versenye 2021. 10. 02-03.

V. korcsoport Párbajtőr

Szendelbacher Dénes 9.A 3. hely

Dudás Ákos 10.A 7. hely

Nyári Koppány 9.C 8. hely

VI. korcsoport Párbajtőr

Dunai Áron 11.C 5. hely

Puskás Péter 11.C 6. hely

Szabó Barnabás 12.D 7. hely

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

 

 

 

 

 

Fényképek »

2021.10.08.

 

Kadett Európai Párbajtőr Körverseny Budapest 2021. 10. 02.

Herke Réka 9.A egyéni 8. hely

Jakobi Júlia 9.A csapat 1. hely

2021.10.07.