ÍRÓ-DEÁK vers- és novellaíró pályázat

Laki Fülöp11. A2. helyezésAntal Emília

Rókaűzók váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között

Moldován Csenge9.A1. helyHaraszti Krisztina
Simon Balázs12.EHaraszti Krisztina
Mészáros András 10.DHaraszti Krisztina
Boda GézaHaraszti Krisztina
Wolf Hanna 10.DHaraszti Krisztina
Lomb Ádám öregdHaraszti Krisztina
Valler Szabolcs 7.AHaraszti Krisztina
Varga Levente 9.EHaraszti Krisztina
Csondor Luca 9.CHaraszti Krisztina
Wágner Máté 12.BHaraszti Krisztina
Tovább » Haraszti Krisztina

IX. Fedorka - SoseVolt VersNap 2020 országos döntő

Ortmann Anna11.C"ezüst"Mikuli Jánosné

Stadtrallye 2020 német nyelvű városismereti vetélkedő

Ignácz Kristóf, Kovács Sebestyén, Ortmann Anna, Remenyik Balázs, Trautmann Balázs11.C4.Boda Zsuzsanna, Horváthné Bakos Andrea
Komócsi Abigél, Laki Menyhért, Mester Álmos, Végh Csenge9.A, 5.Czimmermann Csilla

Arany Dániel Matematikaverseny

Német FerdinándDöntőbe jutottSzalahov Mária

Kémia OKTV II. kategória

Merkl Levente12.C13. helyMostbacher Éva, Petz Andrea
Varga Krisztián12.C21. helyMostbacher Éva, Petz Andrea

Kémia OKTV I. kategória

Laki Anna12.A11. helyPetz Andrea, Mostbacher Éva
Csonka Zétény11.A31. helyMostbacer Éva, petz Andrea

TUDOK Országos Döntő Történelem szekció

Németh Anna12.DI. díjHosszú Csaba

TUDOK Országos Döntő National Instruments szekció

Weiszmüller Roland12.DII. díjKiss-József Dániel és Kovács Attila
Gyuricza Zalán12.BII. díjKiss-József Dániel és Kovács Attila

TUDOK Országos Döntő Kémia-biológia-farmakológia szekció

Kis-Gadó Réka11.CII. díjDr. Nagy Veronika egy. docens és Dr. Petz Andrea

TUDOK Országos Döntő Elméleti és Kísérleti orvostudomány szekció

Storcz Júlia12.DNagydíjdr. Atlasz Tamás egyetemi docens és Nyisztor Zsolt
Nyisztor Sarolta12.ANagydíjVáczi Alexandra egyetemi tanársegéd és Nyisztor Zsolt

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Országos Döntő

Laki Anna12.A5. helyMeszéna Tamás, Páll Csaba

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

Csonka Illés8.A1. helyezésKovács Attila

Regionalis olasz verseny

Korsós András12.Bírásbeli kategória 1. helyezés, csoportos éneklés kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Fülöp Luca12.Bélőbeszéd kategória 2. helyezés, írásbeli kategória 3. helyezés Kissné Tihanyi Virág
Eklics Teodóra 12.Dírásbeli kategória 3. helyezésKissné Tihanyi Virág
Szabó Gergő12.Esüteménykészítő kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Kázmér Anna12.Bcsoportos éneklés kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Radics Boglárka12.Ecsoportos éneklés kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Nyisztor Sarolta12.Acsoportos éneklés kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Gyuricza Zalán12.Bcsoportos éneklés kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Papp Zsuzsanna11.Bcsoportos éneklés kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Kökény Anita11.Acsoportos éneklés kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Nádudvary Gilvád9.Acsoportos éneklés kategória 2. helyezésKissné Tihanyi Virág
Kissné Tihanyi Virág

KöMaL feladatmegoldó verseny B-jelű feladatok

Csonka Illés8.A1.Baráti Ákos

Bátaszéki Matematikaverseny

Csonka Illés8.AOrszágos döntőbe jutottBaráti Ákos

Katolikus Iskolák Dugonics András Matematikaversenye

Csonka Illés8.A1. helyen országos döntőbe jutottBaráti Ákos

Csorba Győző Könyvtár online szavalóversenye

Szokolai Tímea7.Aezüst minősítésNagy Katalin
Jancsó Borbála8.Aezüst minősítésNagy Katalin
Katona Ildikó8.Aarany minősítésNagy Katalin

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Török Petra8.A1. helyen megyei továbbjutóNagy Katalin

„Kódolj határok nélkül!”

Vágyi Mihály11.COrszágos döntőbe jutottKiss József Dániel
Sándor Balázs11.COrszágos döntőbe jutottKiss József Dániel
Jágri István11.COrszágos döntőbe jutottKiss József Dániel

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny

Nyisztor Álmos10.C14.Csikyné Radnai Éva
Zentai Leila Larissza10.C17.Csikyné Radnai Éva
Csonka Zétény Előd11.A25.Csikyné Radnai Éva
Nyisztor Álmos10.C14.Csikyné Radnai Éva, Nyisztor Zsolt
Zentai Leila Larissza10.C17.Csikyné Radnai Éva, Nyisztor Zsolt
Csonka Zétény Előd11.A25.Csikyné Radnai Éva, Nyisztor Zsolt

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny

Vágner Zsófia Dóra10.C9.Csikyné Radnai Éva
Nyisztor Bence10.C18.Csikyné Radnai Éva

Fodor József Országos Biológia Verseny

nyisztor Bence10.C5.Csikyné Radnai Éva
Nyisztor Bence10.C5.Csikyné Radnai Éva

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny

Leskovár Gábor9.e8.Soproni Brigitta
Doszpod Sarolta 9.c10.Soproni Brigitta

Arpinói Cicero-verseny (hazai válogató)

Pintér Róbert11.CDöntőbe jutottLászló Levente

Regionális Latin Nyelvi Kiejtési Verseny

Laki Anna12.A1. helyLászló Levente
Pintér Róbert 11.C2. helyLászló Levente
Balogh Márton12.B3. helyLászló Levente

OKTV Országos Döntő Latin nyelv

Laki Anna12.A21. helyLászló Levente

Hyperión Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról

Laki Anna12.A6. hely (Maiores-kategória)László Levente
Korpics János 10. D16. hely (Minores-ketegória)László Levente

Horváth István Károly (Országos) Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny

Pintér Róbert11.C11. hely (Maiores-kategória)László Levente
Kasza Sára 10.C26. hely (Minores-kategória)László Levente

OKTV Országos Döntő Matematika

Laki Anna12.A5. helyMeszéna Tamás, Páll Csaba
Merkl Levent12.C36. helyMeszéna Tamás

Fodor József országos biológia verseny

Nyisztor Álmos10.C32Csikyné Radnai Éva
Nyisztor Bence10.C5Csikyné Radnai Éva
Zentai Leila10.C27Csikyné Radnai Éva
Kóródi Fanni12.C17dr. Nyisztor Zsolt

dr. Árokszállásy Zoltán Biológia verseny

Nyisztor Álmos
Böröcz Dávid
Nyisztor Álmos10.C14Csikyné Radnai Éva
Böröcz Dávid10.E19Nyisztor Zsolt
Zentai Leila10.C17Csikyné Radnai Éva
Csonka Zétény11.A25Csikyné Radnai Éva

OTDK középiskolai szekció

Nyisztor Sarolta12.AMásodik helyezés, közönség díjdr. Atlasz Tamás, Váczy Alexandra, dr. Nyisztor Zsolt
Storcz Júlia Rita12.DMásodik helyezés, közönség díjdr. Atlasz Tamás, Váczy Alexandra, dr. Nyisztor Zsolt

TUDOK

Nyisztor Sarolta12.AOrszágos döntőbe jutottdr. Atlasz Tamás, Váczy Alexandra, dr. Nyisztor Zsolt
Storcz Júlia Rita12.DOrszágos döntőbe jutottdr. Atlasz Tamás, Váczy Alexandra, dr. Nyisztor Zsolt
Lakos Letti12.COrszágos döntőbe jutottdr. Horváth Győző, dr. Nyisztor Zsolt
Orosz Zsófia12.COrszágos döntőbe jutottdr. Horváth Győző, dr. Nyisztor Zsolt

OTDK PTE ÁOK Középiskolai Szekció

Nyisztor Sarolta és Storcz Júlia12.A 2. hely és KözönségdíjNyisztor Zsolt

TUDOK Regionális Döntő Egészségtudomány, Orvosbiológia és Genetika Szekció

Nyisztor Sarolta12.AOrszágos Döntőbe jutottNyisztor Zsolt
Storcz Júlia12.DOrszágos Döntőbe jutottNyisztor Zsolt

Az EMMI által szervezett Fedorka SoseVolt VersNap

Ortmann Anna 10. Cországos döntőbe jutottMikuli Jánosné

X. Regionális újlatin/latin és orosz kiejtési verseny

Héjjas Jázmin10.A1. helydr. Timáné Novacsek Adrienn

Az én Pannóniám - Kárpát-medencei vers- és prózamondó verseny

Bakonyi Márton11.C3.helyezésSomosné Molnár Katalin

TIÉD A SZÓ-TÁR! nyelvi verseny országos középdöntő

Benkő Dorottya11.b2.helyezettDr Timáné Novacsek Adrienn
Reuter Réka11.b2.helyezettDr Timáné Novacsek Adrienn
Mester Ádám11.a2.helyezettDr Timáné Novacsek Adrienn
Kásádi Márk11.a2.helyezettDr Timáné Novacsek Adrienn

X. Regionális újlatin/latin és orosz nyelvi kiejtési verseny

Héjjas Jázmin10.a1.helyezettDr Timáné Novacsek Adrienn

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló

Csonka Illés8.A1.Baráti Ákos
Laki Anna12.A1.Meszéna Tamás, Páll Csaba
Lénárd Zsombor10.C4.Pánczél Róbert
Légrádi Kristóf10.C5.Pánczél Róbert
Szűcs Tamás12.C5.Pánczél Róbert
Gyenizse-Nagy András11.C5.Szalahov Mária
Pifkó Petra12.C6.Pánczél Róbert
Papp Máté10.C9.Pánczél Róbert
Somogyvári Hanna11.C9.Szalahov Mária
Vesztergombi András12.C9.Pánczél Róbert
Kövesi-Nagy Mihály12.C10.Pánczél Róbert
Peck Domonkos9.C13.Szalahov Mária

Baranya Megyei Szépíróverseny

Horváth Eszter10.DElső helyezésSomosné Molnár Katalin

PTE ÁOK TDK Tudomány, ami összeköt 1./ Young scientists 1.

Kis Gadó Réka11.C1. helyDr. Nagy Veronika, Petz Andrea

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő

Zahorecz Áron12.EEgyéni összetett 8. hely
Tovább »

Irinyi János Kémiaverseny II.B kategória

Takács Alexander10. C1. helyMostbacher Éva
Hetesi Balázs10. C3. helyMostbacher Éva

Irinyi János Kémiaverseny I.B kategória

Puskás Péter9.C1. helyPetz Andrea
Bodó Bendegúz9. C2. helyPetz Andrea
Szeles Léna9. C3. helyPetz Andrea

Irinyi János Kémiaverseny I. A kategória

Csonka Illés8.A1. helyMostbacher Éva

KIDS-Kupa Torna Országos Döntő

Zahorecz Áron12.EEgyéni összetett 3. hely
Tovább »

Alpesi Sí Diákolimpia Országos Döntő

Heckenberger Hédi10.E5. hely
Tovább »

Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei forduló

Laki Anna12.A2.Meszéna Tamás, Páll Csaba
Kövesi-Nagy Mihály12.C2.Pánczél Róbert
Merkl Levente12.C2.Meszéna Tamás
Szűcs Tamás12.C2.Pánczél Róbert

XX. TUDOK Élet-és környezettudományi Tematikus Konferencia

Kis Gadó Réka11.COrszágos döntőbe jutottDr. Nagy Veronika, Petz Andrea

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő

Kövesi-Nagy Mihály 12.C2. helyPintér László
Damásdi Miklós 9.BPintér László
Dravecz Barnabás 9.EPintér László
Horváth Barna 9.BPintér László
Komlai Kolozs 9.CPintér László
Kovács János Olivér 10.CPintér László
Léner Hunor 10.EPintér László
Warta Benedek 10.CPintér László
Tovább » Pintér László

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntő

Bende Balázs 12.B1. helyPukli Tamás
Ribányi Soma 12.BPukli Tamás
Bende Áron 12.CPukli Tamás
Schuller Bálint 12.CPukli Tamás
Csonka Zétény 11.APukli Tamás
Gergely Péter 12.APukli Tamás
Kövesi-Nagy Mihály Jakab 12.CPukli Tamás
Warta Benedek 10.CPukli Tamás
Lénárd Márton 10.CPukli Tamás
Pukli Tamás
Pukli Tamás
Pukli Tamás
Tovább » Pukli Tamás

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő

Kóródi Fanni 12.C3. helyPintér László
Gubányi Gitta 12.CPintér László
Szabó Stefánia 12.CPintér László
Kuti Csenge 12.DPintér László
Kékkői Réka 11.EPintér László
Pietras Emma 12.EPintér László
Somogyi Eszter 11.EPintér László
Tovább » Pintér László

Amatőr Röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő

Látschám Dóra 11.D5. helyPintér László
Bősz Lilien 10.BPintér László
Páli Hajnal Dóra 10.BPintér László
Vágner Zsófia 10.CPintér László
Sántavy Laura 11.DPintér László
Weichardt Barbara 11.DPintér László
Tovább » Pintér László

Tiéd a Szó-Tár! Szótárhasználati Verseny (Regionális, 4.fordulóba jutott)

Kati Linda11.ARegionális fordulóba jutottdr. Timáné Novacsek Adrienn
Feule Nikol11.ARegionális fordulóba jutottdr. Timáné Novacsek Adrienn
Györe Kincső11.ARegionális fordulóba jutottdr. Timáné Novacsek Adrienn
Horváth Bendegúz11.ARegionális fordulóba jutottdr. Timáné Novacsek Adrienn

Tiéd a Szó-Tár! Szótárhasználati Verseny (Regionális, 4.fordulóba jutott)

Reuter Réka11.BRegionális fordulóba jutottdr, Timáné Novacsek Adrienn
Mester Ádám11.ARegionális fordulóba jutottdr, Timáné Novacsek Adrienn
Kásádi Márk11.ARegionális fordulóba jutottdr, Timáné Novacsek Adrienn
Benkő Dorottya11.BRegionális fordulóba jutottdr, Timáné Novacsek Adrienn

Tiéd a Szó-Tár! Szótárhasználati Verseny (Regionális, 4.fordulóba jutott)

Zentai Leila10.CRegionális fordulóba jutottHorváthné Bakos Andrea
Ignácz Kristóf10.CRegionális fordulóba jutottHorváthné Bakos Andrea
Kovács Sebestyén10.CRegionális fordulóba jutottHorváthné Bakos Andrea
Remenyik Balázs10.CRegionális fordulóba jutottHorváthné Bakos Andrea

TUDOK Műszaki- és reáltudományi Tematikus Konferencia

Gyuricza Zalán12.BDöntőbe jutottKiss József Dániel, Kovács Attila
Weiszmüller Roland12.DDöntőbe jutottKiss József Dániel, Kovács Attila

Dürer kémiaverseny döntő

Csonka Zétény11.A5. helyMostbacher Éva, Petz Andrea
Laki Anna12.A5. helyMostbacher Éva, Petz Andrea
Merkl Levente12.C5. helyMostbacher Éva, Petz Andrea

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny

Szűcs Tamás12.C5. helyKiss József Dániel, Pánczél Róbert, Jéhn János

Párkányi László Megyei Fizikaverseny

Csonka Zétény11.A6. helyRaics Katalin
Laki Anna12.A2. helyMeszéna Tamás, Jéhn János
Szűcs Tamás12.C4. helyJéhn János
Peilert Soma12.C5. helyJéhn János
Piffkó Dániel12.A8. helyMeszéna Tamás, Jéhn János

Kosárlabda Diákolimpia B Kategória Megyei Döntő

Bodor Anna 11.D1. helyFarkasné Bocskor Anikó
Czuczor Kinga 9.BFarkasné Bocskor Anikó
Debertin Erika 12.DFarkasné Bocskor Anikó
Fekete Fruzsina 11.EFarkasné Bocskor Anikó
Király Petra 12.DFarkasné Bocskor Anikó
Kiss Karina 10.AFarkasné Bocskor Anikó
Nagy Nikolett 12.BFarkasné Bocskor Anikó
Schutzmann Alíz 10.AFarkasné Bocskor Anikó
Tolnai Sára 12.BFarkasné Bocskor Anikó
Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Úszó Diákolimpia Megyei Döntő

Jakobi Johanna 9.D100 m mell 6. hely
Jakobi Johanna 9.D100 m gyors 6. hely
Komlai Viktor 12.C100 m mell 1. hely
Mayer Hanna9.A100 m gyors 3. hely
Mayer Hanna9.A100 m hát 2. hely
Pifkó Petra9.B100 m hát 3. hely
Pataki Sára11.E100 m mell 4. hely
Szeles Léna9.C100 m mell 8. hely
Szeles Léna9.C100 m hát 5. hely
Ernei Patrik 9.E100 m mell 4. hely
Lány gyors váltó 3. hely
Fiú gyors váltó 1. hely
Tovább »

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

Gyenizse-Nagy András11.CII. fordulóba jutottJéhn János
Laki Anna12.AII. fordulóba jutottJéhn János, Meszéna Tamás
Merkl Levente12.CII. fordulóba jutottJéhn János

iYPT (Ifjú Fizikusok Nemzetközi Versenye) válogató

Nagy Domonkos10.D15.helyJéhn János

Varga Tamás Matematikaverseny

Molnár Katalin7.ATovábbjutott az országos döntőbePánczél Róbert
Turnai Virág7.ATovábbjutott az országos döntőbePánczél Róbert
Budavári Andor7.ATovábbjutott az országos döntőbePánczél Róbert

Dürer - Országos matematika, fizika és kémia verseny

Lénárd Zsombor10.COrszágos 2. helyezettPánczél Róbert
Dunai Áron9.COrszágos 2. helyezettSzalahov Mária
Ortmann Anna10.COrszágos 2. helyezettPánczél Róbert
Somogyvári Flóra9.COrszágos 7. helyezettSzalahov Mária
Kiss-Meirosu László10.COrszágos 7. helyezett Pánczél Róbert
Kovács Sebestyén10.COrszágos 7. helyezettPánczél Róbert
Birkmayer Bendegúz10.COrszágos 13. helyezettPánczél Róbert
Süli Kristóf Attila10.COrszágos 13. helyezettPánczél Róbert
Szeles Léna9.COrszágos 13. helyezettSzalahov Mária

Vívó Diákolimpia Párbajtőr Területi Döntő

Jakobi Júlia 7.A
Lorch Nikoletta 10.E
Puskás Péter 9.C
Szendelbacher Márton 10.A
Kovács Alex 10.C
Kasza Luca 8.AHaraszti Krisztina
Rózsa Anna 8.AHaraszti Krisztina
Kiss Júlia 11.DHaraszti Krisztina
Dunai Áron 9.CHaraszti Krisztina
Szabó Barnabás 10.DHaraszti Krisztina
Szabó Lili 11.EHaraszti Krisztina
Nádudvary Virág 11.EHaraszti Krisztina
Füleki Máté 12.A Haraszti Krisztina
Komáromi Csaba 11.DHaraszti Krisztina
Weiszmüller Roland 12.DHaraszti Krisztina
Tovább »

Junior Természettudományi Olimpia (IJSO)

Csonka Illés8.AbronzéremDénes Eszter, Mostbacher Éva, Kovács Attila

OKTV II. kategória

Merkl Levente12.CII. fordulóba jutottDr Petz Andrea, Mostbacher Éva
Varga Krisztián12.CII. fordulóba jutottDr Petz Andrea, Mostbacher Éva

OKTV I. kategória

Csonka Zétény11.AII. fordulóba jutottDr Petz Andrea, Mostbacher Éva
Laki Anna12. AII. fordulóba jutottDr Petz Andrea, Mostbacher Éva
Pintér Róbert11. CII. fordulóba jutottDr Petz Andrea, Mostbacher Éva

Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny

Böröcz Dávid10.EOrszágos döntőbe JutottNyisztor Zsolt
Nyisztor Álmos10.COrszágos döntőbe JutottCsikyné Radnai Éva
Zentai Lejla10.COrszágos döntőbe JutottCsikyné Radnai Éva

Biológia OKTV

Kóródi Fanni12.CMásodik fordulóba jutottNyisztor Zsolt
Örkényi Zoltán12.CMásodik fordulóba jutottNyisztor Zsolt

Megyei Matematikaverseny

Csonka Illés8.A1. helyBaráti Ákos
Takács Teréz9.A1. helyKovács Attila
Szűcs Tamás12.C1. helyPánczél Róbert

Bolyai Matematika Csapatverseny Országos Döntő

Csonka Illés8.A4.Baráti Ákos
Fülöp Csongor8.A4.Baráti Ákos
Rumi Dávid8.A4.Baráti Ákos
Schweibert Tamás8.A4.Baráti Ákos

Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei forduló

Csonka Illés8.A1.Baráti Ákos
Fülöp Csongor8.A1.Baráti Ákos
Rumi Dávid8.A1.Baráti Ákos
Schweibert Tamás8.A1.Baráti Ákos

Implom József Helyesírási verseny

Gyenis Máté11.C2.helySomosné Molnár Katalin

Floorball Diákolimpia Országos Döntő

Ginder Gitta 11.E7. helyBábics Péter
Kékkői Réka 11.EBábics Péter
Torma Boglárka 11.CBábics Péter
Mangó Gréta 10.BBábics Péter
Lázár Patrícia 10.DBábics Péter
Háber Melani 10.DBábics Péter
Hochschorner Ferenc11.E5. helyBábics Péter
Klippel Bence 10.DBábics Péter
Szabó Barnabás 10.DBábics Péter
Tabó Krisztián 10.DBábics Péter
Erős Levente 8.ABábics Péter
Popovics Dávid 8.ABábics Péter
Tovább » Bábics Péter

Torna Diákolimpia Megyei Döntő

Zahorecz Áron12.E1. hely
Tovább »

Torna Diákolimpia Városi Döntő

Zahorecz Áron12.E1. hely
Tovább »

ITSH „SprIchsT du DeutScH?” regionális német nyelvi verseny (IT Services Hungary Kft., PTE Germanisztikai Intézet)

Verbulecz Eszter11.B3. helyBoda Zsuzsanna

Klimo György Megyei Könyvtárhasználati Verseny

Deák Eliza7.A1. helySoproni Brigitta
Deák Eliza7.A1. helySoproni Brigitta
Szokolai Tímea7.A2. helySoproni Brigitta
Ribly Anna7.A3. helySoproni Brigitta
Doszpod Sarolta9.C1. helySoproni Brigitta
Leskovár Gábor9.E2. helySoproni Brigitta

Kodály Zoltán Gimnáziumban rendezett megyei szavalóverseny

Bakonyi Márton11.C2. helySomosné Molnár Katalin, Nagy Katalin
Komáromi Csaba11.D3. helySomosné Molnár Katalin, Nagy Katalin

Katolikus Középiskolák XII. Országos Helyesírási Versenye

Takár Anada12.E12. helyNagy Katalin

B 33 Kosárlabda Torna Megyei Döntő

Pontyos István 12.E3. helyPukli Tamás
Ribányi Soma 12.BPukli Tamás
Gergely Péter 12.APukli Tamás
Warta Benedek 10.CPukli Tamás
Tovább » Pukli Tamás

B 33 Kosárlabda Torna Megyei Döntő

Fekete Fruzsina 11.E4. helyFarkasné Bocskor Anikó
Bodor Anna 11.DFarkasné Bocskor Anikó
Molnár Viola11.AFarkasné Bocskor Anikó
Földing Anna 10.DFarkasné Bocskor Anikó
Király Petra 12.DCsoport 3. helyFarkasné Bocskor Anikó
Tolnai Sári 12.BFarkasné Bocskor Anikó
Pifkó Petra 12.CFarkasné Bocskor Anikó
Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Futsal Diákolimpia Megyei Döntő

Bozóki Máté László 10.B5. helyPukli Tamás
Kiss Máté Áron 10.BPukli Tamás
Lacza Soma Béla 11.EPukli Tamás
Lenti Csanád 10.EPukli Tamás
Monori Botond 11.EPukli Tamás
Simon Balázs Antal 11.EPukli Tamás
Stefánovics Bálint 10.EPukli Tamás
Nagy Jeromos 10.EPukli Tamás
Váradi Donát 10.BPukli Tamás
Zachár Gergő Gyula 11.EPukli Tamás
Tovább » Pukli Tamás

Garay Kosárlabda Torna Szekszárd

Bodor Anna11.D3. helyFarkasné Bocskor Anikó
Czuczor Kinga 9.BFarkasné Bocskor Anikó
Debertin Erika 11.DFarkasné Bocskor Anikó
Fekete Fruzsina 11.EFarkasné Bocskor Anikó
Király Petra 12.DFarkasné Bocskor Anikó
Kiss Karina 10.AFarkasné Bocskor Anikó
Nagy Nikolett 12.BFarkasné Bocskor Anikó
Pifkó Petra 12.CFarkasné Bocskor Anikó
Schutzman Alíz 10.AFarkasné Bocskor Anikó
Takár Anada 12.EFarkasné Bocskor Anikó
Tolnai Sára 12.BFarkasné Bocskor Anikó
Tovább » Farkasné Bocskor Anikó

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny (megyei)

Török Petra8.A1. helyNagy Katalin

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny /megyei forduló/

Deák Eliza7.A3. helyNagy Katalin
Harmincz Sára7.A3. helyNagy Katalin
Keller Odett7.A3. helyNagy Katalin
Turnai Virág7.A3. helyNagy Katalin

Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő Kecskemét

Ginder Gitta11.E1. helyBábics Péter
Kékkői Réka11.EBábics Péter
Mangó Gréta10.BBábics Péter
Lázár Patrícia10.DBábics Péter
Háber Melani10.DBábics Péter
Torma Boglárka11.CBábics Péter
Popovics Dávid9.A1. helyBábics Péter
Hochschorner Ferenc11.EBábics Péter
Klippel Bence10.CBábics Péter
Tabó Krisztián10.DBábics Péter
Szabó Barnabás10.DBábics Péter
Bende Áron12.C3. helyBábics Péter
Tovább » Bábics Péter

Futsal Diákolimpia Megyei Elődöntő

Bozóki Máté László10.B1. helyPukli Tamás
Kiss Máté Áron10.BPukli Tamás
Lacza Soma Béla11.EPukli Tamás
Lenti Csanád10.EPukli Tamás
Monori Botond11.EPukli Tamás
Simon Balázs Antal11.EPukli Tamás
Stefánovics Bálint10.EPukli Tamás
Steinbach Dominik10.BPukli Tamás
Váradi Donát10.BPukli Tamás
Zachár Gergő Gyula11.EPukli Tamás
Tovább » Pukli Tamás

Apor Vilmos Katolikus Iskolák Helyesírási Versenye

Gyenis Máté11.C3.helyezésSomosné Molnár Katalin

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő

Kovács Dragan12.CPintér László
Damásdi Miklós9.BPintér László
Dravecz Barnabás9.CPintér László
Horváth Barna9.BPintér László
Komlai Kolozs9.CPintér László
Kovács János Olivér10.CPintér László
Kövesi-Nagy Mihály12.CPintér László
Léner Hunor10.EPintér László
Reith Rómeó10.CPintér László
Vida Péter9.APintér László
Warta Benedek10.CPintér László
Tovább » Pintér László

Röplabda Diákolimpia Megyei Elődöntő

Kóródi Fanni12.CPintér László
Gubányi Gitta12.CPintér László
Kékkői Réka11.EPintér László
Kőhegyi Kata11.APintér László
Pásztor Emma10.EPintér László
Petőfi Gréta 10.APintér László
Pietras Emma11.EPintér László
Sántavy Laura11.DPintér László
Somogyi Eszter11.EPintér László
Szabó Stefánia12.BPintér László
Weichardt Barbara11.DPintér László
Tovább » Pintér László

Floorball Diákolimpia Megyei Döntő

Ginder Gitta11.E1. helyBábics Péter
Kékkői Réka11.EBábics Péter
Torma Boglárka11.CBábics Péter
Lázár Patrícia10.DBábics Péter
Háber Melani10.DBábics Péter
Mangó Gréta10.BBábics Péter
Bende Áron12.CBábics Péter
Hochschorner Ferenc11.EBábics Péter
Klippel Bence10.DBábics Péter
Tabó Krisztián10.DBábics Péter
Szabó Barnabás10.DBábics Péter
Erős Levente8.ABábics Péter
Popovics Dávid8.ABábics Péter
Tovább » Bábics Péter

Futsal Diákolimpia Megyei Selejtező

Bozóki Máté László10.BPukli Tamás
Csete Márton10.BPukli Tamás
Kiss Máté Áron10.BPukli Tamás
Lacza Soma Béla11.EPukli Tamás
Léner Hunor10.EPukli Tamás
Lenti Csanád10.EPukli Tamás
Monori Botond11.EPukli Tamás
Simon Balázs Antal11.EPukli Tamás
Stefánovics Bálint10.EPukli Tamás
Váradi Donát10.BPukli Tamás
Zachár Gergő Gyula11.EPukli Tamás
Tovább » Pukli Tamás

Sportlövészet Diákolimpia Megyei Döntő

Storcz Júlia 12.D1. hely
Somogyvári Flóra9.C3. hely
Juronics Máté11.B5. hely
Tovább »

Stadtrallye 2019 -Városismereti vetélkedő

Lakos Letti12.C3.Őrfi Gáspár
Lomb Ádám12.C3.Őrfi Gáspár
Peilert Soma12.C3.Őrfi Gáspár
Vesztergombi András12.C3.Őrfi Gáspár

Rókaűzők váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között

Tovább » Haraszti Krisztina

Országos Haditorna Verseny Megyei Döntő

Tovább »

Elsősegélynyújtó verseny

Dohány Zsófia11.C2. helyDr. Sárdi Ferenc
Mózes Csenge11.C2. helyDr. Sárdi Ferenc
Pap Lili11.C2. helyDr. Sárdi Ferenc
Pietras Emma11.E2. helyDr. Sárdi Ferenc
Pintér Róbert11.C2. helyDr. Sárdi Ferenc