Stadtrallye 2021 német nyelvű városismereti vetélkedő (német)

Komócsi Abigél, Végh Csenge10.A2. helyCzimmermann Csilla
Mester Álmos, Laki Menyhért10.C2. helyCzimmermann Csilla

Stadtrallye 2021 német nyelvű városismereti vetélkedő (német)

Légrádi Mira, Preisendorf Andor, Ribányi Lőrinc, Szántó Donát, Trautmann Botond10.B1. helyŐrfi Gáspár

Ifjú Tudósok Középiskolai Tudományos vetélkedő (biologia)

Csonka Zétény Előd12.cországos döntőbe jutottCsikyné Radnai Éva
Nyisztor Bence11.c28.Csikyné Radnai Éva

TUDOK - Helytörténet szekció (tortenelem)

Nagy Domonkos11.DNagydíjHosszú Csaba

OKTV II. fordulóba jutott. (kemia)

Csonka Zétény 12.AMostbacher Éva, Dr. Petz Andrea
Takács Alexander11.CMostbacher Éva, Dr. Petz Andrea
Hetesi Balázs11.CMostbacher Éva, Dr. Petz Andrea
Bogner Marcell12.CDr. Petz Andrea, Mostbacher Éva
Pintér Róbert12.CDr. Petz Andrea, Mostbacher Éva

\\ (biologia)

Csonka Zétény Előd12. Aaz országos döntőbe jutottCsikyné Radnai Éva

TUDOK (0)

Nyisztor Álmos11.CKülöndíjDr. Nyisztor Zsolt

OKTV (biologia)

Bogner Marcell Márk12.CII. fordulóba jutottJánosi László
Pintér Róbert12.CII. fordulóba jutottJánosi László

Nobel díjasok és tehetséges diákok XVI. találkozójának vetélkedője (biologia)

Ambrus Réka10.CI. helyezésdr. Nyisztor Zsolt
Puskás Péter10.CI. helyezésdr. Nyisztor Zsolt
Somogyvári Flóra10.CI. helyezésdr. Nyisztor Zsolt
Szeles Léna10.CI. helyezésdr. Nyisztor Zsolt
Begovácz Barna10.EI. helyezésDénes Eszter
Szabó Benedek10.EI. helyezésDénes Eszter

Kitaibel Pál Nemzetközi Biológia Verseny (biologia)

Péter Barnabás9.ENemzetközi döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Mitzinger Tamás Ádásm9.ENemzetközi döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Puskás Péter10.CNemzetközi döntőbe jutottdr. Nyisztor Zsolt
Begovácz Barnabás10.ENemzetközi döntőbe jutottDénes Eszter

The International Young Physicists’ Tournament (IYPT) (fizika)

Wágner Máté12.B16.Jéhn János

Arany Dániel Matematikaverseny országos döntő (matematika)

Csonka Illés 9.A1.Baráti Ákos
Arnold Levente9.C9.Szalahov Mária
Békési-Marton György9.C44.Páll Csaba

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő (matematika)

Csonka Illés9.A1.Baráti Ákos
Békési-Marton György9.C21Páll Csaba
Gyenizse-Nagy András Barnabás12.C17.Szalahov Mária

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2021 országos döntő (matematika)

Csonka Illés9.A3.Baráti Ákos
Gyenizse-Nagy András Barnabás12.C2.Szalahov Mária

XIV. Dürer Matematikaverseny (C kat) - országos döntő (matematika)

Doszpod Sarolta10.C9.Szalahov Mária
Puskás Péter János10.C9.Szalahov Mária
Pánczél András9.C9.Páll Csaba

I. Kárpát-medencei Kindler József - Láng István fenntartható fejlődés tanulmányi verseny (biologia)

Udud Alexandra9. Ca szeptemberi országos döntőbe jutottCsikyné Radnai Éva
Katreiner Kíra Luca9. Ca szeptemberi országos döntőbe jutottCsikyné Radnai Éva

A XIV. Dürer Matematikaverseny (2020-2021) döntő- D kategória (matematika)

Somogyvári Hanna12.COrszágos1.Szalahov Mária
Gyenizs-Nagy András12.COrszágos1.Szalahov Mária
Légrádi Kristóf11.COrszágos1.Pánczél Róbert

A XIV. Dürer Verseny (2020-2021) helyi fordulójának eredményei - D kategória (matematika)

Katrainer Kíra9.CRégió2.Szalahov Mária
Arnold Levente9.CRégió2.Szalahov Mária
Laki Menyhért9.CRégió2.Páll Csaba

A XIV. Dürer Verseny (2020-2021) helyi fordulójának eredményei - D kategória (matematika)

Somogyvári Hanna12.CRégió1.Szalahov Mária
Gyenizs-Nagy András12.CRégió1.Szalahov Mária
Légrádi Kristóf11.CRégió1.Pánczél Róbert

Angol és német vers-és prózamondó verseny (angol)

Koós Szüvellő7.a1.hely, aranyfokozatStankovics Kinga

XXXI. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny (fizika)

Nagy Kata8.A4.Jéhn János

Károly Iréneusz Fizika Verseny (fizika)

Arnold Levente9.C3.Kilián Balázsné Raics Katalin
Csonka Illés 9.A1.Dömény Anita, Jéhn János
Jánosi Emőke (10.B), Engrich Boglárka (9.B), Szántó Donát (9.B), Nyisztor Luca Piroska (9.D), Kántor Milán (9.B), Sütő Zsófia (9.D), Nyaka Bálint (11.C), Mester Álmos (9.C), Piffkó Julianna (10.B), Nyisztor Zselyke (9.B), Pánczél András (1.Kilián Balázsné Raics Katalin

Naboj Nemzetközi Fizikaverseny (fizika)

Balázs Sándor, Márton Csete, András Gyenizse-Nagy, Hanna Somogyvári , Kristóf Rozsvai 8.Jéhn János,Kilián Balázsné Raics Katalin
Balázs Gengeliczki, Máté Gyenis, Gábor Iloskity, Zsigmond Patczai , Máté Wagner 16.Jéhn János,Kilián Balázsné Raics Katalin
Levente Arnold , Illés Csonka , Andor Jávorházy, Menyhért Laki, Ferdinánd Német 3.Jéhn János,Kilián Balázsné Raics Katalin
György Békési-Marton, Gergely Borbély-Bartis, Luca Csondor, Barna Horváth, Domonkos Vas 10.Jéhn János,Kilián Balázsné Raics Katalin

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny (fizika)

Arnold Levente9.C6.Kilián Balázsné Raics Katalin
Csonka Illés 9.A7.Dömény Anita, Jéhn János
Arnold Levente9.C6.Kilián Balázsné Raics Katalin
Csonka Illés 9.A7.Dömény Anita, Jéhn János

Zrínyi Ilona Matematikaverseny (matematika)

Csonka Illés9.Amegyei 1.Baráti Ákos
Békési-Marton György9.Cmegyei 3.Páll Csaba
Gyenizse-Nagy András Barnabás12.Cmegyei 2.Szalahov Mária
Arnold Levente9.Cmegyei 5.Szalahov Mária

XIV. Dürer Kémiaverseny - K+ kategória (kemia)

Csonka Illés9.A4. helyMostbacher Éva
Csonka Zétény12.A4. helyMostbacher Éva, Petz Andrea
Zentai Leila11.C4. helyMostbacher Éva

XIV. Dürer Kémiaverseny - K kategória (kemia)

Halmi Panna10. C8. helyPetz Andrea
Szabó Luca11.C8. helyMostbacher Éva
Takács Alexander11.C8. helyMostbacher Éva

XIV. Dürer Kémiaverseny - K kategória (kemia)

Bogner Marcell12.C1. helyPetz Andrea, Mostbacher Éva
Pintér Róbert12.C1. helyPetz Andrea, Mostbacher Éva
Szeles Léna10.C1. helyPetz Andrea

Curie Kémia Emlékverseny (kemia)

Arnold Levente9. C2. helyPetz Andrea
Lankó Gréta9. C5. helyPetz Andrea
Katreiner Kíra9. C9. helyPetz Andrea
Szeles Léna10. C10. helyPetz Andrea
Puskás Péter10. C11. helyPetz Andrea
Halmi Panna10. C19. helyPetz Andrea
Somogyvári Flóra10. C21. helyPetz Andrea

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny II.B kategória (kemia)

Puskás Péter10. C14. helyPetz Andrea

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny I.B kategória (kemia)

Arnold Levente9. C5. helyPetz Andrea
Jánics Richárd9. C17. helyPetz Andrea
Méhes Katalin9. C18. helyPetz Andrea
Jávorházy Andor9. C18. helyPetz Andrea

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny I.A kategória (kemia)

Csonka Illés9. A1. helyMostbacher Éva
Jaczó Emma9. B12. helyMostbacher Éva

Megyei Matematikaverseny (matematika)

Takács Teréz10.A1. helyMeszéna Tamás

OKTV Latin nyelv (latin)

Pintér Róbert12.C9. helyLászló Levente

Horváth István Károly (Országos) Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny (latin)

Pintér Róbert12.C27. helyLászló Levente

Hyperión Országos Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról (latin)

Pintér Róbert12.C10. helyLászló Levente
Ribly Anna8.A28. helyLászló Levente
Szokolai Tímea8.A28. helyLászló Levente

Gábor Dénes Országos Számítástechnikai Emlékverseny - Alkalmazás kategória (informatika)

Kiss Ágoston Mihály9.c4.Soproni Gábor
Pánczél András9.c4.Soproni Gábor
Vas Domonkos9.c4.Soproni Gábor

Fodor József Országos Biológia Verseny (biologia)

Ambrus Réka10.C6.dr. Nyisztor Zsolt
Puskás Péter10.C11.dr. Nyisztor Zsolt
Somogyvári Flóra10.C7.dr. Nyisztor Zsolt
Szeles Léna10.C10.dr. Nyisztor Zsolt
Zsáli Zoé10.C9.dr. Nyisztor Zsolt
dr. Nyisztor Zsolt

Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny (kemia)

Bogner Marcell12.C4. helyPetz Andrea, Mostbacher Éva
Pintér Róbert12.C7. helyPetz Andrea, Mostbacher Éva

Arany Dániel országos matematika verseny (matematika)

Békési-Marton György9.CdöntősPáll Csaba
Arnold Levente9.CdöntősSzalahov Mária

Csorba Győző Könyvtár által rendezett szavalóverseny (magyar)

Szokolai Tímea8.Aezüst fokozatNagy Katalin

Implom József Helyesírási Verseny Kárpát-medencei Döntője (magyar)

Gyenis Máté12.C14. helySomosné Molnár Katalin

Vorwahl0049 országos német nyelvű országismereti verseny (nemet)

Kellermann Luca9.D országos 4.Czimmermann Csilla

Vorwahl0049 országismereti verseny (nemet)

Kellermann Luca9.D4.Czimmermann Csilla

Bolyai Matematika Csapatverseny (matematika)

Arnold Levente9.országos 3.Szalahov Mária
Békési-Marton György9.országos 3.Páll Csaba
Csonka Illés9.országos 3.Baráti Ákos
Rittlinger Bálint9.országos 3.Páll Csaba

Kis Fejér Lipót Matematikaverseny (matematika)

Csonka Illés9.megyei 1.Baráti Ákos

Kalmár László Matematikaverseny 2020 (matematika)

Csonka Illés8.országos 1.Baráti Ákos

Katolikus Iskolák Dugonics András Matematikaversenye 2020 (matematika)

Csonka Illés8.országos 1.Baráti Ákos

OKTV Kémia II. kategória (kemia)

Bogner Marcell12.C23.helyPetz Andrea, Mostbacher Éva

OKTV Kémia I. kategória (kemia)

Takács Alexander11.C16. helyMostbacher Éva, Petz Andrea
Csonka Zétény12.A25.helyMostbacher Éva, Petz Andrea

OKTV magyar irodalom (magyar)

Jànosi Kincső Mària12.B1. helyDr. Csekőnè Kàdas Klàra

Országos Alpesi Sí Diákolimpia (testneveles)

Heckenberger Hédi11.E1. hely
Tovább »

OKTV (magyar)

Jànosi Kincső Mària12.BA màsodik fordulóba jutott magyar irodalombólDr. Csekőnè Kàdas Klàra

Országos Arany János Irodalmi Verseny (magyar)

Gergely Dóra10.DdöntősNagy Katalin

A XIV. Dürer Verseny (2020-2021) helyi fordulójának eredményei - C kategória (matematika)

Doszpod Sarolta10.CRégióban 1. helyezett.Szalahov Mária
Puskás Péter10.CRégióban 1. helyezett.Szalahov Mária
Pánczél András9.CRégióban 1. helyezett.Páll Csaba

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2020 (matematika)

Csonka Illés9.AOrszágos 1. hely.Baráti Ákos

Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. osztály (matematika)

Somogyvári Hanna12.COrszágos 9. hely.Szalahov Mária
Andrasek Rebeka12.COrszágos 9. hely.Szalahov Mária
Gyenizse-Nagy András12.COrszágos 9. hely.Szalahov Mária
Vágyi Mihály12.COrszágos 9. hely.Szalahov Mária

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny 2020 (matematika)

Német Ferdinánd10.COrszágos döntőben dícséret.Szalahov Mária

Náboj Országos Matematikaverseny 2020, Seniorok (matematika)

Somogyvári Hanna12.COrszágos 6.Szalahov Mária
Gyenizse-Nagy András12.COrszágos 6.Szalahov Mária
Légrádi Kristóf11.COrszágos 6.Pánczél Róbert
Lénárd Zsombor11.COrszágos 6.Pánczél Róbert
Süli Kristóf11.COrszágos 6.Pánczél Róbert

XIV. Dürer Verseny (2020-2021) helyi fordulójának eredményei - D kategória (matematika)

Somogyvári Hanna12.CRégióban 1. helyezés.Szalahov Mária
Gyenizse-Nagy András12.CRégióban 1. helyezés.Szalahov Mária
Légrádi Kristóf11.CRégióban 1. helyezés.Pánczél Róbert

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2020 (matematika)

Gyenizse-Nagy András Barnabás12.cOrszágos 1. helyezettSzalahov Mária

Meine plastikfreie Oma c. német nyelvű környezetvédelmi képregényverseny (nemet)

Schutzmann Alíz11.A1. helyezettHorváthné Bakos Andrea

Implom József Helyesírási Verseny (magyar)

Gyenis Máté 12.Cmegyei első helyezés, Kárpát-medencei döntőbe jutottSomosné Molnár katalin

FORMÁLD A VILÁGOD! Szabadfogású Számítógép Verseny 2020 (informatika)

Kiss Ágoston Mihály9.cnyertes pályázat
Pánczél András9.cnyertes pályázat
Vas Domonkos9.cnyertes pályázat

e-HÓD Nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny (informatika)

Laki Menyhért9.c8.Soproni Gábor

52. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny döntő II.B. kategória (kemia)

Takács Alexander11.C6. helyMostbacher Éva
Hetesi Balázs11.C17. helyMostbacher Éva

52. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny döntő I.B. kategória (kemia)

Puskás Péter10.C6. helyPetz Andrea

52. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny döntő I.A. kategória (kemia)

Csonka Illés9.A2. helyMostbacher Éva

XXXI. Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny 2019/20-as tanév (kemia)

Csonka Illés9.A2. helyMostbacher Éva
Arnold Levente9.C5. helyPetz Andrea

ÍRÓ-DEÁK vers- és novellaíró pályázat (magyar)

Laki Fülöp11. A2. helyezésAntal Emília

Rókaűzók váltó futóverseny Kaposvár és Pécs között (testneveles)

Moldován Csenge9.A1. helyHaraszti Krisztina
Simon Balázs12.EHaraszti Krisztina
Mészáros András 10.DHaraszti Krisztina
Boda GézaHaraszti Krisztina
Wolf Hanna 10.DHaraszti Krisztina
Lomb Ádám öregdHaraszti Krisztina
Valler Szabolcs 7.AHaraszti Krisztina
Varga Levente 9.EHaraszti Krisztina
Csondor Luca 9.CHaraszti Krisztina
Wágner Máté 12.BHaraszti Krisztina
Tovább » Haraszti Krisztina

IX. Fedorka - SoseVolt VersNap 2020 országos döntő (magyar)

Ortmann Anna11.C"ezüst"Mikuli Jánosné

Stadtrallye 2020 német nyelvű városismereti vetélkedő (nemet)

Ignácz Kristóf, Kovács Sebestyén, Ortmann Anna, Remenyik Balázs, Trautmann Balázs11.C4.Boda Zsuzsanna, Horváthné Bakos Andrea
Komócsi Abigél, Laki Menyhért, Mester Álmos, Végh Csenge9.A, 5.Czimmermann Csilla