Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

és Kollégiuma

Eredmények 2023/2024

Korábbi évek eredményei 2008-tól »

MLSZ Fair Play Cup Országos Döntő Telki 2024. 05. 25.

5. hely

Gaál Borbála Réka 8.A

Kosztolányi Róza Viola 8.A

Kosztolányi Liza Júlia 9.A

Gubik Gréta 10.B

Tóth Beáta Klára 11.C

Balajthy Júlia 11.D

Ambrus Luca 11.E

Beke Petra 11.E

Csajághy Lilla Dorottya 12.D

Csajághy Zita Klaudia 12.D

Emődy Kata 12.D

Kellermann Luca 12.D

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2024.05.26.

 

UEFA Női U16-os Labdarúgó Torna Horvátország 2024. 05. 04.

Iskolánk diákja

Turi Bori 9.D,

a Horvátországban rendezett UEFA Női U16-os Labdarúgó Tornán a korosztályos Magyar válogatott tagjaként az Izrael elleni mérkőzésen három góllal járult hozzá a 4-0-s végeredményhez.

További részletek itt » https://valogatott.mlsz.hu/u17-noi/hir/merkozesek/-34677

 

 

 

 

 

 

 

2024.05.07.

 

Floorball Simonyi Kupa 2024. 04. 30.

1. hely

Abosi Jázmin 12.A

Iloskity Alíz 12.A

Egerszegi Dominika 12.C

Kellermann Luca 12.D

Egerszegi Dominika 12.C a kupa gólkirálya lett

 

 

 

2. hely

Elekes Natália 11.D

Vebulecz Anna 10.B

Csontos Tekla 11.B

Liszli Lilla 10.D

Merényi Hedvig 9.B

 

 

 

3. hely

Bősze Zsombor 12.A

Erős Levente 12.A

Popovics Dávid 12.A

Schutzmann Gergő 12.A

Gorsics András 11.C

Orbán Ábel 10.C

 

Felkészítő tanár: Bábics Péter 2024.05.01.

 

Katolikus Iskolák Országos Párbajtőr Vívóversenye 2024. 04. 27.

3. hely

Dolák Zita 9.C

9. hely

Bíró Marcell 10.A

11. hely

Hegedűs Mátyás 10.A

1. hely

Kosztor-Nemes Boldizsár 10.D

2. hely

Kószó Dalle Molle Bruno 11.D

8. hely

Szendelbacher Dénes 11.A

9. hely

Nyári Koppány 11.C

11. hely

Dudás Ákos l2.A

12. hely

Schveibert Tamás 12.A

Felkészítő tanár és a verseny szervezője: Varga Tamásné Haraszti Krisztina 2024.04.30.

 

MLSZ Fair Play Cup Regionális Döntő Székesfehérvár 2024. 04. 25.

2. hely

Gaál Borbála Réka 8.A

Kosztolányi Róza Viola 8.A

Kosztolányi Liza Júlia 9.A

Gubik Gréta 10.B

Tóth Beáta Klára 11.C

Balajthy Júlia 11.D

Ambrus Luca 11.E

Beke Petra 11.E

Csajághy Lilla Dorottya 12.D

Csajághy Zita Klaudia 12.D

Emődy Kata 12.D

Kellermann Luca 12.D

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2024.04.26.

 

Lány Labdarúgás Diákolimpia Vármegyei Döntő 2024. 04. 23.

2. hely

Kosztolányi Liza Júlia 9.A

Havasi Léna 9.E

Havasi Szonja 10.E

Tóth Beáta Klára 11.C

Balajthy Júlia 11.D

Ambrus Luca 11.E

Kellermann Luca 12.D

4. hely

Gaál Borbála Réka 8.A

Kosztolányi Róza Viola 8.A

Gubik Gréta 10.B

Bakos Dóra 10.D

Ambrus Júlia 11.C

Bocz Léda 11.B

Beke Petra 11.E

Csajághy Lilla Dorottya 12.D

Csajághy Zita Klaudia 12.D

Emődy Kata 12.D

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2024.04.25.

 

Unihoki Diákolimpia Országos Elődöntő Paks 2024. 04. 22.

2. hely

Abosi Jázmin 12.B

Iloskity Alíz 12.B

Egerszegi Dominika 12.C

Kellermann Luca 12.D

Elekes Natália 11.D

Verbulecz Anna 10.B

Felkészítő tanár: Bábics Péter 2024.04.22.

 

Ugrókötél Diákolimpia Vármegyei Döntő 2024. 04. 22.

Összetett 1. hely

Egyéni 1. hely

Gyorsasági versenyszám 2. hely

Németh Csenge 9.C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024.04.22.

 

Asztalitenisz Diákolimpia Országos Elődöntő Kiskunfélegyháza 2024. 04. 20.

10. hely

Friedmann Máté 9.B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024.04.25.

 

Sportlövészet Diákolimpia Vármegyei Döntő 2024. 04. 11.

Légpisztoly 40 lövéses versenyszám 1. hely

Kassai Antónia 10.D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024.04.18.

 

ANK-Kupa Röplabda Torna 2024. 04. 11.

2. hely

Jánics Richárd 12.C csapatkapitány

Batki Örs 11.D

Berta Marcell László 11.B

Csatai Milán 11.B

Győri Márk 12.C

Illés Zalán 11.C

Pete Dániel 11.B

Stockwell Kende David 10.C

Tórh András Ernő 11.E

Felkészítő tanár: Pintér László 2024.04.09.

 

MLSZ Fair Play Cup Vármegyei Döntő 2024. 04. 09.

1. hely

Gaál Borbála Réka 8.A

Kosztolányi Róza Viola 8.A

Kosztolányi Liza Júlia 9.A

Gubik Gréta 10.B

Tóth Beáta Klára 11.C

Balajthy Júlia 11.D

Ambrus Luca 11.E

Beke Petra 11.E

Csajághy Lilla Dorottya 12.D

Csajághy Zita Klaudia 12.D

Emődy Kata 12.D

Kellermann Luca 12.D

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2024.04.09.

 

Unihoki Diákolimpia Országos Elődöntő Paks 2024. 04. 08.

2. hely

Bősze Zsombor 12.A

Erős Levente 12.A

Popovics Dávid 12.A

Schutzmann Gergő 12.A

Parcsami Márton 12.E

Gorsics András 11.C

Orbán Ábel 10.C

Felkészítő tanár: Bábics Péter 2024.04.09.

 

Ciszterci Szent István Gimnázium Sportcsarnokavató Röplabda Torna Székesfehérvár 2024. 03. 25.

4. hely

Rostás Linda 10.A csapatkapitány

Bogner Anna Eszter 11.A

Horváth Hanna 11.B

Keller Odett 11.A

Szászi-Nemes Júlia 11.B

Szervező tanár: Pintér László

Fényképek »

 

2024.03.26.

 

Torna Diákolimpia Országos Döntő Budapest 2024. 03. 24.

5. hely. A csapat nagyon szoros küzdelemben mindössze 0,2 ponttal maradt le a dobogóról.

Huba Liána Lorka 12.E

Istók Janka 11.B

Lázár Fanni 12.B

Pánczél Dóra 10.B

Regényi Réka 10.A

Weiling Janka Erzsébet 11.A

Egyéni 10. hely

Huba Liána Lorka 12.E

Felkészítő tanár: Futó Éva 2024.03.26.

 

Tájékozódási Futó Tömegrajtos Országos Csapatbajnokság 2024. 03. 23.

2. hely (F18A kategória)

István Ágoston 10.E

Lipp Levente 10.C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024.03.28.

 

Tamás Réka Kosárlabda Emléktorna Szekszárd 2024. 03. 22.

1. hely

Doszpod Anna 12.C

Laszinger-Rozmer Viktória 10.D

Német Alíz 11.D

Morshauzer Petra 12.E

Pohl Rebeka 11.E

Palkó Réka 10.B

Rózsavölgyi Katalin 10.E

Visegrádi VAnda 10.E

A torna legeredményesebb játékosa: Rózsavölgyi Katalin 10. E, a legjobb játékosa: Doszpod Anna 12. E lett.

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó 2024.03.26.

 

Mezeifutás Diákolimpia Vármegyei Döntő 2024. 03. 21.

5. hely

Damásdi Gellért 7.A

Hrubi Ármin 8.A

Kiss Vitéz 7.A

Somogyi Zalán 7.A

Egyéni 3. hely

Hrubi Ármin 8.A

2. hely

Bíró Marcell 10.A

Juhász Máté 10.E

Putsay Bence 10.A

Valler Szabolcs 10.A

Egyéni 2. hely

Valler Szabolcs 10.A

2. hely

Emőd Kata 12.D

Hrubi Blanka 12.B

Jávori Nóra 12.D

Moldován Csenge 12.A

Egyéni 2. hely

Moldován Csenge 12.A

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024.03.26.

 

MLSZ Fair Play Cup Körzeti Bajnokság 2024. 03. 20.

1. hely

Gaál Borbála Réka 8.A

Kosztolányi Róza Viola 8.A

Kosztolányi Liza Júlia 9.A

Gubik Gréta 10.B

Tóth Beáta Klára 11.C

Balajthy Júlia 11.D

Ambrus Luca 11.E

Beke Petra 11.E

Csajághy Lilla Dorottya 12.D

Csajághy Zita Klaudia 12.D

Emődy Kata 12.D

Kellermann Luca 12.D

Felkészítő tanár: Papp Tamás 2024.04.09.

 

Mezeifutás Diákolimpia Városi Döntő 2024. 03. 12.

2. hely

Damásdi Gellért 7.A

Hrubi Ármin 8.A

Kiss Vitéz 7.A

Somogyi Zalán 7.A

Egyéni 1. hely

Hrubi Ármin 8.A

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

 

 

2024.03.13.

 

B33 Kosárlabda Diákolimpia Országos Elődöntő Budapest 2024. 02. 27.

Elődöntőbe jutottak

Földing Zalán 10.E

Kovács Márton 12.E

Putsay Bence 10.A

Takács András 11.A

Elődöntöbe jutottak

Doszpod Anna 12.C

Morshauzer Petra 12.E

Pohl Rebeka 11.E

Rózsavölgyi Katalin 10.E

Felkészítő tanárok: Farkasné Bocskor Anikó, Pukli Tamás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024.02.27.

 

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő Veszprém 2024. 02. 11.

3. hely

Regényi Réka 10.A

Páncél Dóra 10.B

Weiling Janka 11.A

Istók Janka 11.B

Lázár Fanni 12.B

Huba Lorka 12.E

 

Egyéni 4. hely

Huba Liána Lorka 12.E

 

Felkészítő tanár: Futó Éva

 

 

 

 

 

 

 

 

2024.02.17.

 

Úszás Diákolimpia Vármegyei Döntő 2024. 02. 04.

100 m mellúszás 1. hely

Domján Blanka Boglárka 10.D

100 m hátúszás 1. hely

Tatai Csanád 8.A 2024.02.05.

 

Torna Diákolimpia Vármegyei Döntő 2024. 01. 19.

1. hely

Huba Liána Lorka 12.E

Istók Janka 11.B

Lázár Fanni 12.B

Pánczél Dóra 10.B

Regényi Réka 10.A

Weiling Janka 11.A

 

 

Egyéni 1. hely

Huba Liána Lorka 12.E

Egyéni 2. hely

Istók Janka 11.B

Egyéni 3. hely

Lázár Fanni 12.B

 

Felkészítő tanár: Futó Éva

 

2024.01.24.

 

Asztalitenisz Diákolimpia Vármegyei Döntő Mohács 2023. 12. 18.

1. hely

Friedmann Máté 9.B

2. hely

Horváth Örs András 9.C

4. hely

Magay Benedek 9.C

 

 

 

2023.12.19.

 

Vívó Diákolimpia Országos Döntő Budapest 2023. 12. 16-17.

Egyéni 3. hely

Harmincz Sára 11.A

Egyéni 5. hely

Dolák Zita 9.C

Csapat 5. hely

Kószó-Dalle Molle Brúnó 11.D

Nyári Koppány 11.C

Szendelbacher Dénes 11.A

Buzás Máté 11.C

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2023.12.18.

 

B33 Kosárlabda Diákolimpia Vármegyei Döntő 2023. 12. 12.

2. hely

Putsay Bence 10.A

Kovács Márton 12.E

Takacs András 11.A

Földing Zalán 10.E

 

 

 

 

 

 

 

4. hely

Gayer Hunor 10.D

Vargha Buda 12.E

Vargha Kadosa 10.E

Nakhleh Michel 9.B

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanár: Pukli Tamás 2023.12.13.

 

B33 Kosárlabda Diákolimpia Vármegyei Döntő 2023. 12. 12.

3. hely

Pohl Rebeka 11.E

Doszpod Anna 12.C

Rózsavölgyi Katinka 10.E

Nyikos Emma 9.E

 

5. hely

Kilián Annamari 11.A

Kis-Simon Cintia 10.E

Simon Lídia 11.E

 

Felkészítő tanár: Farkasné Bocskor Anikó 2023.12.13.

 

Floorball Diákolimpia Országos Elődöntő Paks 2023. 12. 11.

3. hely

Iloskity Alíz 12.B

Abosi Jázmin 12.B

Egerszegi Dominika 12.C

Szemmelróth Szófia 12.C

Kellermann Luca 12.D

Elekes Natália 11.D

3. hely

Bősze Zsombor 12.A

Erős Levente 12.A

Popovics Dávid 12.A

Schutzmann Gergő 12.A

Parcsami Márton 12.E

Orbán Ábel 10.C

Felkészítő tanár: Bábics Péter 2023.12.12.

 

PTE "Tiéd a pálya" 2023. 12. 01.

4. hely

Budavári Bendegúz 12.D

Csiszár Timea 12.E

Földing Zalán 10.E

Havasi Szonja 10.E

Imre Kolos 11.E

Juhász Máté 10.E

Laklia Vanda 10.E

Mester Léna 10.E

Putsay Bence 10.A

Rózsavölgyi Katalin 10.E

Timár Zsófia 12.E

Turi Gergely 11.E

Varga Levente 12.E

Felkészítő tanár: Haraszti Krisztina

Fényképek » 2023.12.01.

 

Junior Vívó Világkupa Lima 2023. 11. 19.

1. hely

Gachályi Gréta

Jakobi Júlia 11.A

Nagy Blanka

Salamon Réka

Forrás: https://www.utanpotlassport.hu/2023/11/19/aranyermet-nyert-limaban-a-junior-noi-parbajtorcsapat?fbclid=IwAR1eEd302yg1ce_ec46cePMHDlgPBHPs_5f0n4yPotiT8S8m3E7Tr0FEjQA

2023.11.20.

 

Futsal Diákolimpia Vármegyei Döntő 2023. 11. 17.

5. hely

Bősze Zsombor 12.A

Budavári Bendegúz 12.D

Dóra Bence 12.C

Foór András 10.A

Fülöp Ármin 10.B

Holenka Márton 10.B

Ittzés Bese 9.E

Maul Bence 11.C

Mayer Dávid 11.E

Túri Gergely 11.E 2023.11.15.

 

Floorball Diákolimpia Vármegyei Döntő 2023. 11. 15.

1. hely

Abosi Jázmin 12.B

Iloskity Alíz 12.B

Egerszegi Dominika 12.C

Szemmelróth Szófia 12.C

Kellermann Luca 12.D

Elekes Natália 11.D

Csontos Tekla 11.B

Liszli Lilla 10.D

1. hely

Bősze Zsombor 12.A

Erős Levente 12.A

Popovics Dávid 12.A

Schutzmann Gergő 12.A

Orbán Ábel 10.C

Parcsami Márton 12.E

Gorsics András 11.C 2023.11.15.

 

Röplabda Diákolimpia Vármegyei Döntő 2023. 11. 07.

4. hely

Tímár Zsófia 12.E csapatkapitány

Bogner Anna Eszter 11.A

Csiszár Tímea 12.E

Gergely Luca 10.A

Keller Odett 11.A

Maros Róza 11.A

Rostás Linda 10.A

Szászi-Nemes Júlia 11.B

Turi Réka 11.B

5. hely

Jánics Richárd 12.C csapatkapitány

Batki Örs 11.D

Berta Marcell László 11.B

Csatai Milán 11.B

Illés Zalán Ádám 11.C

Nagy Gergely Miklós 9.E

Stockwell Kende David 10.C

Tóth András Ernő 11.E 2023.11.07.

 

Rókaűzők Váltófutóverseny Szigetvár és Kaposvár között 2023. 10. 21.

2. hely

Haraszti Krisztina tanárnő

Bizse Roberta iskolapszichológus

Lieberné Éliás Ágnes tanárnő

Kiss József Dániel tanár úr

Dolák Zita 9.C

Göndöcs Angéla 10.E

Juhász Máté 10.E

Kiss Vitéz Ákos 7.A

Mészáros András öregdiák 12.D (2023)

Mészáros Bence 11.E

Moldován Csenge 12.A

Takács András 11.A

Valler Szabolcs 10.A

 

 

 

2023.10.23.

 

Röplabda Diákolimpia Vármegyei Elődöntő 2023. 10. 18.

Csoport 1. hely

Tímár Zsófia 12.E csapatkapitány

Bogner Anna Eszter 11.A

Csiszár Tímea 12.E

Gergely Luca 10.A

Járay-Vojcek Borbála 9.D

Keller Odett 11.A

Maros Róza 11.A

Rostás Linda 10.A

Szászi-Nemes Júlia 11.B

Turi Réka 12.B

2023.10.19.

 

Tájfutás Országos Döntő 2023. 10. 15.

Országos Hosszútávú Bajnokság

15. hely

István Ágoston 10.E

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság

3. hely

István Ágoston 10.E

 

 

 

 

2023.10.19.

 

Atlétika Diákolimpia Országos Döntő Szolnok 2023. 10. 11.

Svéd váltó

7. hely

Mészáros Bence 11.E

Putsay Bence 10.A

Juhász Máté 10.E

Rabb Olivér 10.E

 

 

Gerelyhajítás

8. hely

Mészáros Bence 11.E

Putsay Bence 10.A

Juhász Máté 10.E

Rabb Olivér 10.E

 

 

2023.10.12.

 

XII. Egyed Mihály Kosárlabda Emléktorna 2023. 09. 30.

Az idén tizenkettedik alkalommal rendeztük meg az Egyed Mihály Kosárlabda Emléktornát, elhunyt, szeretett testnevelőtanár kollégánk, kosárlabdaedző emléke előtt tisztelegve. Ezt a rendezvényt hagyományosan Szent Mihály napjához legközelebb eső szombaton rendezzük meg. A versenyt Farkasné Bocskor Anikó tanárnő és Pukli Tamás tanár úr szervezte a testnevelés munkaközösség támogatásával. Köszönjük a Baranya Megyei Kosárlabda Szövetség támogatását! Minden évben ez alkalommal adjuk át az Egyed Mihály Ösztöndíjat, melyet kimagasló sportteljesítményt nyújtó, jó tanuló és kifogástalan magatartású tanulóink nyerhetnek el. Idei díjazottjai, Doszpod Anna 12.C és Morshauzer Petra 12.E osztályos tanulók voltak. A díjat ifj. Egyed Mihály kezéből vehették át diákjaink.

EREDMÉNYEK

Lányok:

1. CRNL Lányok

2. Wonder Woman

Fiúk:

1. 2K15

2. CRNL Fiúk

3. Wirth

4. Legends

5. MWLY

6. Misike

Fényképek » 2023.09.30.

 

Atlétika Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság Vármegyei Döntő 2023. 09. 22.

Távolugrás 1. hely

Földing Zalán 10.E

Juhász Máté 10.E

Putsay Bence 10.A

Rabb Olivér 10.E

Gerelyhajítás 3. hely

Juhász Máté 10.E

Mészáros Bence 11.E

Putsay Bence 10.A

Rabb Olivér 10.E

Svéd váltó 1. hely

Juhász Máté 10.E

Mészáros Bence 11.E

Putsay Bence 10.A

Rabb Olivér 10.E

 

 

 

 

 

 

2023.09.25.

 

Tájékozódási Terepfutás Országos Rövidtávú Bajnokság 2023. 09. 16-17.

16-os kategória

6. hely

István Ágoston 10.E 2023.09.18.

 

Sebők Ferenc Lövész Emlékverseny 2023. 09. 09-13.

Légpisztoly 10 m 40 lövéses versenyszám

1. hely

Kassai Antónia 10.D

2023.10.01.

 

Wizz Air Budapest Félmaraton 2023. 09. 10.

Kiss József Dániel tanár úr 01:53:47 alatt teljesítette a távot.

 

 

 

 

 

 

 

2023.09.10.

 

Imaraton 2023. 09. 02.

A Szent Margit iskola szervezésében megvalósult az első IMARATON futórendezvény, melyen az imádság és a sportolás szép harmóniája valósult meg. A rendezvény fő védnöke Marton Bernát ciszterci atya volt, aki korábban sok kilométert futott már. Iskolánkat Borbély-Bartis Gergő 12.c osztályos tanuló képviselte, aki lefutotta a maratoni távot, valamint Raics Katalin és Haraszti Krisztina Tanárnő, akik 10 kilométert teljesítettek, és a 7.a osztályból 9 család jelent meg, és futott.

2023.10.04.